İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
vatan-bilgisayar-kredisi

Vatan Bilgisayar Kredisi

Teknolojiye ulaşmak daha önce hiç bu kadar avantajlı olmamıştı! Vatan Bilgisayar mağazalarından ve vatanbilgisayar.com'dan yapacağınız alışverişlerinizde kredi fırsatından yararlanın, taksitli alışverişin tadını doyasıya çıkarın.

Vatan Bilgisayar'da geçerli alışveriş kredisine başvurmak için hemen tıklayın!

 • Neler Sunar?
 • Sıkça Sorulan Sorular

Fibabanka olarak Vatan Bilgisayar mağazalarından ve vatanbilgisayar.com'dan yapacağınız alışverişlerde yanınızdayız!

Elektronik alışverişlerinizi daha hızlı, kolay ve ekonomik hale getiriyoruz. Vatan Bilgisayar mağazalarından veya vatanbilgisayar.com'dan yapacağınız elektronik alışverişlerinizde, 3 ay, 6 ay, 10 ay ve 12 ay taksitli faizsiz kredi fırsatlarını kaçırmayın!

Kredi Başvurusu, Kullandırım ve Ödeme Detayı

 • Vatan Bilgisayar’dan yapacağınız elektronik ürün alışverişlerinizde Fibabanka Kredisinden faydalanmak için SMS ile başvuru yaparak mağazalardan alışverişinizi tamamlayabilir veya vatanbilgisayar.com üzerinden Fibabanka Kredisi ile Öde seçeneği ile ilerleyebilirsiniz.
 • Tüm ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınız için 444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.
 • Kredi taksit ödemelerinizi; Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımız, Çağrı Merkezimiz ve tüm şubelerimizden hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Bankamızdaki kredi hesabınıza para transferi yaparak ve Vatan Bilgisayar mağazalarında yer alan ödeme noktalarından da ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

SMS ile Vatan Bilgisayar Kredisine Başvuru

 • VATAN yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 3422'ye SMS gönderin.
 • En kısa sürede başvurunuzu değerlendirip sizi SMS ile bilgilendireceğiz. Onay SMS'ini aldıktan sonra herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasına giderek dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Online Vatan Bilgisayar Kredisine Başvuru

Fibabanka müşterisiyseniz;

 • vatanbilgisayar.com'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Fibabanka Kredisi ile Öde seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
 • Kredi başvuru formunu doldurmanızın ardından kredi değerlendirmeniz otomatik gerçekleşir.
 • Onaylanan başvurunuzla birlikte sepetteki ürününüze uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
 • Kendinize uygun krediyi seçin ve ilerleyin. Kredi sözleşmelerini görüntüleyerek onaylayın.
 • İşlemler tamamladıktan kredi tutarınız Vatan Bilgisayar hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

Fibabanka müşterisi değilseniz;

 • vatanbilgisayar.com'dan satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin, ödeme ekranında Fibabanka Kredisi ile Öde seçeneği ile ilerleyin. "Siparişi Onayla" butonuna tıkladıktan sonra Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz.
 • Kredi başvuru formunu doldurmanızın ardından kredi değerlendirmeniz otomatik gerçekleşir.
 • Onaylanan başvurunuzla birlikte sepetteki ürününüze uygun kredi seçenekleri ekrana gelir.
 • Kendinize uygun krediyi seçin ve ilerleyin.
 • Fibabanka müşterisi olup kredi kullanım işlemlerinizin tamamlanabilmesi için müşteri olma formu doldurun. Formu doldurduktan sonra kurye aracılığıyla müşteri olma sürecininiz başlar.
 • Gerekli dokümanlar Bankamızın anlaşmalı olduğu kurye firması ile size gönderilir.
 • Kuryenin teslimatından sonra telefonunuza onaylamanız için SMS ile kredi sözleşmeleri gönderilir. SMS içindeki linke tıklayarak sözleşmeleri görüntüleyerek onaylayın.
 • Tüm işlemler tamamladıktan kredi tutarınız Vatan Bilgisayar hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

*Cep telefonu alımlarında 3.500 TL’ye kadar 12 ay taksitli faizsiz kredi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.
**3.500 TL üzeri cep telefonu alımlarında 3 ay taksitli faizsiz kredi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.
***Bilgisayar ve tablet alımları 6 ay taksit ile sınırlıdır.

Vatan Bilgisayar mağazalarında, sizi alışveriş keyfine bekliyoruz.

Detaylı Bilgi

Vatan Bilgisayar Kredisi Nedir?

Vatan Bilgisayar iş birliğimiz ile elektronik alışverişlerinizi daha hızlı, kolay ve ekonomik hale getiriyoruz. Vatan Bilgisayar mağazalarından yapacağınız elektronik alışverişlerinizde 3 ay, 6 ay, 10 ay ve 12 ay taksitli, faizsiz kredi fırsatlarını kaçırmayın!

Vatan Bilgisayar Kredisine Nasıl Başvurulur?

VATAN yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı 3422'ye SMS göndererek hemen başvurabilirsiniz. SMS ile onayınızı aldıktan sonra, herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasına giderek seçili markalar arasından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

vatanbilgisayar.com’dan yapacağınız alışverişlerin ödeme adımında Fibabanka Kredisi ile Öde seçeneği ile ilerleyip online Vatan Bilgisayar kredisine başvurabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Kredi Ödemesi Nasıl Yapılır?

Vatan Alışveriş Kredisi taksit ödemelerinizi Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan yapabileceğiniz gibi bankamızdaki kredinizle ilişkili hesabınıza ait IBAN'a, kendi adınız ve soyadınızı belirterek kredi taksit tarihlerinizde EFT yaparak ya da tüm Vatan Mağazaları'nda yer alan kasalardan hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kredi hesabınıza ait IBAN’ı öğrenmek için 444 88 88 Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.