Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
kiraz-site-banner (1)
Sayfayı Değiştirin

Yuvam Hesaplılara Turkish Airlines Gift Card Kampanyası

 • Kampanya Detay ve Koşulları

  Yurt dışında yerleşik vatandaşlar için Mevduat ve Katılım Sistemi (YUVAM) Hesapları kapsamında Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın Türk Hava Yolları iş birliği ile Gift Card Kazanımı kampanyası  başladı!

  • 15 Mayıs 2023 tarihinden itibaren 3 ay sürecek kampanyadan faydalanabilmeniz için; 50.000 USD, EUR, GBP ya da CHF ve üzeri döviz mevduat karşılığı birikimlerinizle Yuvam Vadeli Mevduat Hesabı açmanız ya da vade bitiş tarihinde mevcut hesabınızı yenilemeniz gerekmektedir. 
  • Kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimiz 1.000 USD’ye varan Türk Hava Yolları Hediye Kart kazanma fırsatına sahip olacaktır.

  Kampanyadan faydalanacak müşterilerimiz aşağıdaki tabloda yer alan tercih edecekleri döviz cinsi, vade ve hesap bakiyesine göre USD cinsinden farklı değerlerde Türk Hava Yolları Hediye Kartı’ndan yararlanabilirler.

   3-12 ay vade24 ay vade
  Seviye 1 - YUVAM Hesabı
  (50.000* - 100.000 altı)
  250$ Turkish Airlines Gift Card 500$ Turkish Airlines Gift Card
  Seviye 2 - YUVAM Hesabı**
  (100.000* ve üstü)
  500$ Turkish Airlines Gift Card 1000$ Turkish Airlines Gift Card

  *EURO/USD/GBP/CHF

  *Hesap açılış tutarlarında ilgili döviz cinsi dikkate alınacaktır.

  • 15 Mayıs’tan itibaren Yuvam Vadeli Mevduat Hesabı açan veya mevcut hesabını yenileyen gerçek müşteriler Türk Hava Yolları Gift Card kampanyasından faydalanabilirler.
  • Kampanya 15 Mayıs itibariyla 3 ay geçerlidir. TCMB ve Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı’nın önceden haber vermeksizin kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.
  • 100.000 USD/GBP/EURO/CHF tutarının üzerinde hesap açılması halinde Hediye Kart yanında "Turkish Airlines Corporate Club Türkiye Kartından” faydalanılabilecektir. 
  • Corporate Club Türkiye Kart ile İstanbul Havalimanında Fast Track hakkı ile, Business Kontuar check-ini ve bir misafirleri ile birlikte M&S Lounge kullanım hakkı verilmiş olacaktır. Sabiha Gökçen Havalimanında ise Business kontuar Check-in ve Lounge kullanım hakları geçerli olacaktır.
  • Kampanya koşulunu sağlayan birden fazla Yuvam Vadeli Mevduat Hesabı olması durumunda, en erken tarihte ve aynı gün içerisinde en yüksek bakiyeli Yuvam Vadeli Mevduat Hesabı’na denk gelen THY Hediye Kart bakiyesinden bir defaya mahsus yararlanılabilecektir.
  • Hesabın vadeden önce kapatılması durumunda Turkish Airlines Gift Card tanımlaması yapılmayacak, tanımlanmış olan Turkish Airlines Gift Card iptal edilecektir.
  • Kampanya kapsamında en fazla bir kez Turkish Airlines Gift Card verilmektedir. Bir müşteri yalnızca bir defaya mahsus olmak üzere Turkish Airlines Gift Card sahibi olabilir. Kartın kullanılabilmesi için kampanyadan faydalanan müşterilerimizin e-posta adresi, telefon numarası ve adres bilgilerinin tam ve eksiksiz olması gerekmektedir. Aksi halde tanımlanan Hediye Kartları kullanılamayacaktır. Yanlış iletilen bilgilerden Türk Hava Yolları sorumlu olmayacaktır.
  • Turkish Airlines Gift Card açılışından itibaren 20 gün sonra tanımlanacak ve tanımlanan tarihten itibaren 2 yıl içerisinde kullanılacaktır.2 yıl içinde tanımlanıp kullanılmamış olan haklar iptal edilecektir.
  • Turkish Airlines Gift Card hak eden müşterilerimizin bilgileri, 15 günde bir paylaşılacaktır. Kartların basımı en az iki hafta sürecek olup, basılan kartlar müşterilerimizin Türkiye'de belirtmiş oldukları adrese gönderilecektir. Türkiye adresi olmayan müşterilerimize fiziksel Corporate Club Kart gönderimi yapılamayacaktır. Belirtilen adresin doğruluğu ve kartların teslim alınması müşterilerimizin sorumluluğundadır. Adreslerin yanlış olması durumunda Türk Hava Yolları herhangi bir sorumluluk almayacaktır.
  • Yukarıdaki maddede belirtilen müşterilerimizin kişisel verileri Türk Hava Yollarına iletebilmemiz için “Aydınlatma Metni ve Açık Rıza Metni”ni imzalamış olması, Açık Rıza metninde “Açık Rıza Veriyorum” seçeneğinin seçilmiş olması gerekmektedir.
  • Türk Hava Yolları, herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatabilme yetkisine sahiptir.

   

  İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar