İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
Vergi Ödemeleri

KOBİ Vergi Ödemeleri

Esnaf ve KOBİ’lerimizin vergi ödemelerine yönelik çözümler Fibabanka’da! Motorlu Taşıtlar Vergisi’nden Trafik Para Cezası’na ve Gümrük Vergisi’ne kadar tüm ödemelerinizi Fibabanka aracılığı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  • SGK/Vergi Ödemeleri
  • Gümrük Vergisi Ödemesi
  • MTV Ödemeleri
  • Otomatik 9077 ÖTV Ödemeleri

Motorlu Taşıtlar Vergisi, Trafik Para Cezası ve diğer tüm vergi ödemelerinizi, Fibabanka İnternet Bankacılığı’ndan ve tüm şubelerimizden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Gümrük beyannamelerinize ilişkin Gümrük vergisi ödemelerinizi, Fibabanka İnternet Bankacılığı’ndan ve şubelerimizden güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz gibi; artık tek bir SMS göndererek 7/24 hızlı ve kolay bir şekilde de yapabilirsiniz.

Bankamız şubelerine gelerek ileteceğiniz “SMS ile Gümrük Vergisi Ödeme Talimatınız” sonrasında, sistemlerimizde kayıtlı cep telefonu numaranızdan, GUMRUK yazıp bir boşluk bırakıp, 16 haneli beyanname numaranızı 3422’ye SMS göndererek ödemelerinizi dilediğiniz yerden, 7/24 gerçekleştirebilirsiniz!

Üstelik ödemelerinizi dilerseniz hesabınızdaki bakiyeden dilerseniz Bankamızda tanımlı kredi limitlerinizi kullanarak da yapabilirsiniz. Gönderilen beyannameye ait gümrük vergisi online olarak ödenir ve e-posta yoluyla vergi tahsil alındısı eş zamanlı olarak tarafınıza iletilir.

Ödemelerinizin gerçekleşmesi için Bankamıza belirlenen dosya şeklinde araç bilgilerinizi göndermeniz yeterli. Gönderilen bilgiler doğrultusunda ödemeleriniz online olarak ödenir. Yapılan işlem hakkında tarafınıza bilgi iletilir. Böylece firmanızın operasyonel iş yükü azalır ve ödemeleriniz artık çok daha hızlı ve güvenli gerçekleşir.

Detaylı bilgi için Fibabanka şubelerine uğrayabilir, ödemelerinizi Fibabanka İnternet Bankacılığı ve tüm şubelerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Çok sayıda araç için sürekli olarak ÖTV ödemesi yapan araç satış firmalarına yönelik olarak, ödemelerin otomatik olarak yapılmasını sağlayan sistemdir. Şubelerimize vereceğiniz bir talimat ile isteğiniz doğrultusunda size özel tanımlanan mail adresine gönderdiğiniz excel listesindeki ödemeler Bankamız tarafından gerçekleştirilir ve ödemelere ait akıbet bilgileri, vergi alındıları gibi dokümanlar e-mail yolu ile tarafınıza iletilir. Yüksek sayıda işlemin daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan bu sistem ile operasyonel iş yükü azaltılır, mesai saatleri dışında ve hafta sonu ödeme yapma kolaylığı ve işlem kontrolü sağlanır.

En Yakın Fibabanka Şubesi