İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
Vergi Ödemeleri

SGK ve Gümrük Vergisi Ödemeleri

Esnaf ve KOBİ’lerimizin vergi ödemelerine yönelik çözümler Fibabanka’da! SGK ve Gümrük Vergisi ödemelerinizi, Fibabanka aracılığı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  • SGK Ödemeleri
  • Gümrük Vergisi Ödemesi

SGK ve Gümrük Vergisi ödemelerinizi, Fibabanka İnternet Bankacılığı'ndan ve tüm şubelerimizden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Gümrük beyannamelerinize ilişkin Gümrük vergisi ödemelerinizi, Fibabanka İnternet Bankacılığı’ndan ve şubelerimizden güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz gibi; artık tek bir SMS göndererek 7/24 hızlı ve kolay bir şekilde de yapabilirsiniz.

Bankamız şubelerine gelerek ileteceğiniz “SMS ile Gümrük Vergisi Ödeme Talimatınız” sonrasında, sistemlerimizde kayıtlı cep telefonu numaranızdan, GUMRUK yazıp bir boşluk bırakıp, 16 haneli beyanname numaranızı 3422’ye SMS göndererek ödemelerinizi dilediğiniz yerden, 7/24 gerçekleştirebilirsiniz!

Üstelik ödemelerinizi dilerseniz hesabınızdaki bakiyeden dilerseniz Bankamızda tanımlı kredi limitlerinizi kullanarak da yapabilirsiniz. Gönderilen beyannameye ait gümrük vergisi online olarak ödenir ve e-posta yoluyla vergi tahsil alındısı eş zamanlı olarak tarafınıza iletilir.

En Yakın Fibabanka Şubesi