Kampanyalar

Siftahı Beko Yazarkasa POS’tan, bereketi Fibabanka’dan!

Fibabanka’dan yazarkasa POS başvurularınıza özel sizlere, Beko ile işbirliği kapsamında 200 TL’den başlayan indirimler, ertesi gün %0 komisyonlu POS fırsatı ve ayda 55 TL’den başlayan taksitlerle ödeme kolaylığı sunulmaktadır.

Kampanya Koşulları ve Ödeme Fırsatları:

İndirim Fırsatları:

  • Yazarkasa POS başvurularınız için; Beko ve Arçelik bayilerinde, Beko 220TR ve Beko 300TR yazarkasa POS alışverişlerinizde cihaz başına 100 TL indirim fırsatı sunulmaktadır.
  • Yeni Fibabanka POS müşterisiyseniz, Beko bayilerinde kullanacağınız 100 TL indirime ek olarak, 3 cihaza kadar müşteri başına 100 TL, 3 adedin üstünde başvurular için müşteri başına 250 TL indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu indirim tutarı POS kurulumu sonrasında hesabınıza yatırılacaktır.

%0 Komisyonlu POS Fırsatı:

  • • Yeni Fibabanka POS müşterileri için; kampanya kapsamında, ertesi gün hiçbir komisyon kesintisi yapılmadan POS cironuz hesabınıza yatırılacaktır. Bu komisyon fırsatı aylık 5.000 TL ciro hacmine kadar geçerlidir ve 3 aylık FibaTarife Konfor satışıyla birlikte sunulmaktadır.

Kredi Fırsatları:

  KREDİ TUTARI VADE TAKSİT TUTARI FAİZ ORANI AYLIK FAİZ ORANI YILLIK DOSYA MASRAFI SUNULAN TARİFE
Seçenek 1 1.500 TL 6 250 TL 0% 0% 0 FibaTarife Konfor
Seçenek 2 1.500 TL 36 55 TL 1,46% 17,52% 0 FibaTarife Konfor

“Seçenek 1” teklifinde tek bir cihaz için 1 kez başvurulabilmektedir.

“Seçenek 2” teklifi için başvurulan cihaz adedinde sınırlama yoktur.

Kampanya koşulları sadece Beko 220TR ve Beko 300TR cihazları için geçerlidir. Kampanya kapsamında; Yazarkasa POS başvuruları sadece Fibabanka şubelerinden yapılmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için Fibabanka müşterilerinin güncel iletişim bilgilerini Fibabanka şubeleri ile paylaşmaları gerekmektedir. İletişim bilgileri güncel olmayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır. Fibabanka, Üye İşyeri POS Uygulama Prosedürleri’ne uygun olan ve onaylanan başvurular için, Beko /Arçelik bayilerinde kullanılmak üzere indirim şifrelerini, müşterilerin cep telefonuna SMS ile gönderecektir. Fibabanka müşterilerinin, indirimden yararlanmak için Fibabanka’nın SMS ile ilettiği şifreleri, yazarkasa POS alışverişi sırasında Beko/Arçelik bayi ile paylaşması zorunludur. Kampanyaya katılan müşterilerden aylık POS giriş bedeli, sabit ücret/hizmet bedeli alınacaktır. %0 komisyonlu POS fırsatından yararlanan müşterilere Fibatarife Konfor satışı yenileme opsiyonlu olarak yapılacaktır. Aylık 5.000 TL cironun üzerinde işlem hacmi gerçekleştiren işyerleri için aşan ciro tutarı üzerinden %2 komisyon uygulanacaktır. FibaTarife Konfor ile 25 Havale, 25 EFT, 25 adet çek tahsilatı, 15 adet KKB risk raporu, 15 adet KKB çek raporu, 1 adet çek karnesi, 25 adet hesap ekstresi hakkına sahip olursunuz, bu paket kapsamında hesap işletim ücreti alınmaz. Fibabanka Üye İşyeri POS Uygulama Prosedürleri’ne uygun olmayan veya Fibabanka POS yazılım kurulumu tamamlanmayan yazarkasa POS’lar için 100 TL ve 250 TL indirim tutarları müşteri hesabına yatırılmayacaktır. Fibabanka hiçbir şekilde bu yatırılmayan tutarlar için sorumlu tutulamaz. Fibabanka bu kampanyada bahsi geçen kampanya koşullarını ve indirim tutarlarını değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

testsayfasi