ÖDEMELER

Gümrük Vergisi Ödemesi

Gümrük vergisi ödemelerinizi Fibabanka İnternet Bankacılığı’ndan ve şubelerimizden güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz gibi; artık tek bir SMS göndererek 7/24 hızlı ve kolay bir şekilde de yapabilirsiniz. Bankamız şubelerine gelerek ileteceğiniz “SMS ile Gümrük Vergisi Ödeme Talimatınız” sonrasında, sistemlerimizde kayıtlı cep telefonu numaranızdan, GUMRUK yazıp bir boşluk bırakıp, 16 haneli beyanname numaranızı 3422’ye SMS göndererek ödemelerinizi dilediğiniz yerden, 7/24 gerçekleştirebilirsiniz! Üstelik ödemelerinizi dilerseniz hesabınızdaki bakiyeden dilerseniz Bankamızda tanımlı kredi limitlerinizi kullanarak da yapabilirsiniz. Gönderilen beyannameye ait gümrük vergisi online olarak ödenir ve e-posta yoluyla vergi tahsil alındısı eş zamanlı olarak tarafınıza iletilir.

Havale/ EFT

Tüm eft/havale ödemelerinizi hızlı ve güvenli olarak tüm şubelerimizden, Fibabanka İnternet Bankacılığı’ndan,  Mobil bankacılık uygulamamızdan kolaylıkla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Toplu Ödemeler

  • Toplu ve İleri Tarihli EFT/Havale Sistemi
   Firmanızca ayrıca bir yazılım yapılmasına gerek kalmadan Bankamız Toplu Havale/EFT Programı ile tüm transferlerinizi toplu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eft/havale işlemlerinize ait işlem bilgileri de ayrıca daha sonra firmanıza iletilerek bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Toplu Yabancı Para Transferi İşlemleri
   Sıklıkla yabancı para transferi işlemi yapan firmalar için geliştirilmiş bir nakit yönetimi hizmetidir. Toplu Yabancı Para Transferi, transfer bilgilerinizin elektronik ortamda (SFTP) bankamıza iletilmesi yoluyla ya da bankamızca müşterilerimizin bilgisayarlarına kurulacak bir program aracılığı ile gerçekleştirilir.

Ödeme Emirleri

İleri tarihli eft ödemelerinizi bankamızdan gerçekleştirebilir, şahsi veya şirket ödemelerinizin işinizin başında değilken de yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Çek – Senet

Bankamız TL ve döviz çek karnelerini kullanarak ödemelerinizi yapabilir, nakit akışınızı düzenleyebilirsiniz.

Karekodlu Çek

 • Karekodlu Çek, üzerinde karekod bulunan, keşidecinin banka ve çek numarası bilgilerinin yer aldığı bir ödeme ürünüdür. Çek üzerindeki karekodu, Kredi Kayıt Bürosu'nun (KKB) akıllı telefon uygulaması olan Findeks uygulaması üzerinden okutarak çekin doğruluğunu kontrol edebilir ve keşidecinin özet çek raporunu alabilirsiniz.
 • Keşidecinin özet çek raporunu görebilmek için gerekli olan Findeks üyeliğini dilerseniz Fibabanka Şubeleri aracılığıyla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sürekli Çek Basım Programı

Düzenli ve yoğun olarak çekle ödeme yöntemini kullanıyorsanız, Fibabanka Sürekli Çek Programı’nı şubelerimizden temin ederek çeklerinizi elektronik ortamda hazırlayabilir, zaman ve operasyonel iş yükü tasarrufu sağlayarak, raporlama kolaylığı elde edebilirsiniz.

Bloke Çek

Kredi limiti veya nakit karşılığında, şirketinizin, resmi veya özel kurumlar adına yapacağı ödemeler için bankamızın ödeme garantisi altında olan bloke çek ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Logolu Çek

Bankamıza vereceğiniz bir talimat ile şirketinizin adının ve logosunun bulunduğu çek hazırlatabilirsiniz.

Fatura Ödemeleri

1. Fatura Ödemesi

Faturalarınızı, tüm şubelerimizden Fibabanka İnternet Bankacılığı (fibabanka.com.tr) ve 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı’ndan ödeyebilir, GSM hatlarınıza TL yüklemelerinizi yapabilirsiniz.

2. Otomatik Ödeme Talimatı

Tüm Şubelerimizden, Fibabanka İnternet Bankacılığı ve 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı’ndan Otomatik Ödeme Talimatı verebilir, elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, kablo TV ve dijital TV faturalarınızın vadesiz hesabınızdan veya kredili mevduat hesabı limitleri dâhilinde zamanında ödenmesini sağlayabilirsiniz.

SGK / Vergi Ödemeleri

Motorlu Taşıtlar Vergisi, Trafik Para Cezası ve Diğer tüm vergi ödemelerinizi, Şubelerimiz ve Fibabanka İnternet Bankacılığı’ndan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Düzenli Ödemeler

Kira, aidat vb. düzenli ödemelerinizi, talimat vererek hesaplarınızdan otomatik olarak yapabilirsiniz.

Maaş Ödemesi

Talimatınız ile şirket çalışanlarınızın personel maaş ödemeleri, belirttiğiniz tarihte ve tutarda şirket hesaplarından otomatik olarak personel hesaplarına aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Bağış Ödemeleri

Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV ),Darülaceze, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı(TEGV) ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği(TOFD) Bağışlarınızı internet şubemizden, çağrı merkezimizden ve şubelerimizden ister kendiniz ister sevdikleriniz adına hızlı bir şekilde ek bir ücret ödemeden yapabilirsiniz.

Şans Oyunları Ödemeleri

Bilyoner.com, Nesine.com ve TJK ödemelerinizi internet şubemizden, hiçbir ücret ödemeden, hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Demoları