İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
Vadeli Hesap
Sayfayı Değiştirin

Vadeli Mevduat Hesabı

Tasarruflarınızı kazançla değerlendireceğiniz vadeli hesap ile piyasa dalgalanmalarından etkilenmeden, sabit getiri avantajını hemen yakalayın.

Mevduat Hesaplama Aracı
vadeli-hesap-neler-sunar

Vadeli Hesap Neler Sunar?

Fibabanka Vadeli Hesap ile TL veya yabancı para cinsindeki döviz birikimleriniz değerlenirken, risk almadan avantajlı faiz oranları ve sabit getiri avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

e-mevduat

E-Mevduat

Şubeye gitmeden, Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan 7 gün 24 saat TL, Dolar veya Euro cinsinden E-Mevduat Hesabınızı kolayca açabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

vadeli-tl-hesap

Vadeli TL Hesap

Fibabanka Vadeli Mevduat Hesabı ile birikimlerinizi dilediğiniz vadede, avantajlı faiz oranlarıyla değerlendirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

vadeli-doviz-hesabi

Vadeli Döviz Hesabı

Fibabanka Vadeli Döviz Mevduat Hesabı ile yabancı para cinsindeki yatırımlarınızı avantajlı faiz oranları ve size en uygun vadeyi seçerek kolayca açabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

fon-mevduat-paketi

Fon Mevduat Paketi

Fon + Mevduat Paketi ile tasarruflarınızı farklı oranlarda ve dağılımlarda vadeli mevduatta ve yatırım fonlarında değerlendirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

donusen-mevduat

Dönüşen Mevduat

Faiz kazanırken fırsatları kaçırmayın! Dönüşen Mevduat ile faiz kaybı yaşamadan sınırsız sayıda döviz alım-satım işlemi yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

prestige-hesap

Prestige Hesap

Prestige Hesap ile risksiz sabit getiri avantajlarından yararlanabilir, belirlediğiniz vade sonunda değerlenen birikiminizi faiz getirisiyle birlikte çekebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

duzenli-gelir-hesabi

Düzenli Gelir Hesabı

Düzenli Gelir Hesabı ile birikimlerinizi uzun vadede ve avantajlı faiz oranlarıyla güvenle değerlendirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi