Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
aninda-ihtiyac-kredisi32

Anında İhtiyaç Kredisi

Kredi ihtiyaçlarınız için Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, 444 88 88 numaralı Telefon Bankacılığımızdan ve size en yakın şubemizden başvuru yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

subeden-ihtiyac-kredisi

Şubeden İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyaçlarınızda size acil çözüm sunacak bir şubeniz var!

Detaylı Bilgi

alisveris-kredileri-1

Alışgidiş Kredileri ile Alışveriş

Kartsız, çok taksitli, bol limitli alışveriş kredileri için Alışgidiş web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Sıkça Sorulan Sorular

Bireysel ihtiyaç kredisi nedir?

Fibabanka bireysel ihtiyaç kredisi, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kullanabileceğiniz ve tercihinize göre 36 aya kadar vade seçeneği sunan kredidir.

50.000 TL ve altındaki kredi kullanımları için maksimum vade 36 ay, 50.001 TL-100.000 TL arası kullandırımlar için maksimum vade 24 ay, 100.001 TL ve üzeri kullandırımlar için maksimum vade 12 aydır.

Bireysel ihtiyaç kredisi türleri nelerdir?

Bireysel ihtiyaç kredileri, Anında İhtiyaç Kredisi ve Alışveriş Kredileri olmak üzere iki gruba ayrılır.

Herkes bireysel ihtiyaç kredisi çekebilir mi?

Kredi başvurusunda bulunmak ve kredi kullanabilmek için 18 yaşından büyük olma koşulu aranmaktadır. Fibabanka Kredi Politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir?

Kredi faiz oranı, kullanılan kredi türü, müşterinin risk grubu, kullandırım tutarı ve kredi vadesine göre değişkenlik göstermektedir.

Bireysel ihtiyaç kredisi şartları nelerdir?

Başvurular, Bankamız Kredi Politikalarına göre değerlendirilmektedir. 18 yaşını doldurmuş, kredi politikalarınca olumlu değerlendirilmiş müşterilerimiz bireysel ihtiyaç kredilerimizden faydalanabilirler.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, 444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan ve şubelerimizden yapabilirsiniz. Ayrıca alışveriş kredilerinden faydalanmak için alışveriş yapmak istediğiniz iş ortağımızın ismini yazıp aralarında bir boşluk bırarak sırasıyla; T.C. kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi GGAAYYYY şeklinde SMS göndererek veya anlaşmalı iş ortaklarımızın online alışveriş sitelerinden yapacağınız alışverişlerinizin ödeme adımında Fibabanka Alışveriş Kredisini seçerek başvuruda bulunabilirsiniz.

*Başvuru detayları için web sitemizde bulunan ilgili alışveriş kredisine ait sayfayı ziyaret edebilirsiniz.