İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
Sayfayı Değiştirin

Taksitli Ticari Kredi Hesaplama

Siz işlerinizi büyütürken de Fibabanka yanınızda! Avantajlı faiz oranları, kolay ve hızlı çözümleriyle Taksitli Ticari Kredi için bütçenize uygun ödeme planınızı kredi hesaplama aracımızla kolayca hesaplayın, işlerinizi hızla büyütün.

  • Taksitli Ticari Kredi faiz değişkenlik gösterebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.
  • Seçtiğiniz kredi tutarı ve vadede geçerli olan avantajlı faiz oranları ve kampanyalarımız hakkında şubelerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Aylık Taksit Tutarı

Toplam Ödenecek Tutar

Kredi Kullandırım Ücreti

Aylık Faiz Oranı

Ödeme Planı

Taksit NoTaksit TarihiTaksit İçindeki Anapara (TL)Taksit İçindeki Faiz (TL)KKDFBSMV (TL)Taksit Tutarı (TL)Kalan Anapara (TL)
  • Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir.
  • Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Fibabanka’dan kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Fibabanka faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.
  • Toplam masraflara kredi tahsis ve değerlendirme ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Ticari Kredi Nedir?

Ticari Kredi, işletmenizin kısa ve orta vadeli sermaye ihtiyacını gidermeniz için uygun faiz oranları ve vadelerle sunulan kredi türüdür.

Ticari Kredi Faiz Oranları

Aylık %1,09'dan başlayan faiz oranlarından faydalanmak için en yakın Şubemiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Ticari Kredi Başvurusu İçin Şartlar Nelerdir?

Son yıl sonu cirosu 4.500.000 TL'ye kadar olan, yurt içinde kurularak faaliyet gösteren, 9 kişi ve altında çalışana sahip mikro işletmeniz varsa ya da sosyal girişimcisiyseniz kredi imkânından faydalanabilirsiniz. EaSI (Kolay Kredi)'yi taksitli ticari kredi olarak 3 aydan 24 aya kadar vadeli olarak kullanabilirsiniz. Kredinin maksimum kullanım tutarı 130.000 TL'dir.

Ticari Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

EaSI kredisine başvurmak çok hızlı ve kolay. KOLAY yazıp T.C. kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi aralarında boşluk bırakarak 3422'ye SMS gönderin, gerekli evraklar ile size en yakın Fibabanka şubesinden kredinizi anında kullanın!

Ticari Kredilerde Dosya Masrafı Var Mı?

Ticari Kredilerde alınan dosya masrafı oranları, kullanılan krediye tutarına göre farklılık göstermektedir.