Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Sayfayı Değiştirin

Taksitli Ticari Kredi Hesaplama

Siz işlerinizi büyütürken de Fibabanka yanınızda! Avantajlı faiz oranları, kolay ve hızlı çözümleriyle Taksitli Ticari Kredi için bütçenize uygun ödeme planınızı kredi hesaplama aracımızla kolayca hesaplayın, işlerinizi hızla büyütün.  • Taksitli Ticari Kredi faiz değişkenlik gösterebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.
  • Seçtiğiniz kredi tutarı ve vadede geçerli olan avantajlı faiz oranları ve kampanyalarımız hakkında şubelerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Aylık Taksit Tutarı

Toplam Ödenecek Tutar

Kredi Kullandırım Ücreti

Aylık Faiz Oranı

Ödeme Planı

Taksit NoTaksit TarihiTaksit İçindeki Anapara (TL)Taksit İçindeki Faiz (TL)KKDFBSMV (TL)Taksit Tutarı (TL)Kalan Anapara (TL)
  • Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir.
  • Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Fibabanka’dan kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Fibabanka faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.
  • Toplam masraflara kredi tahsis ve değerlendirme ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.