İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar

Taksitli Ticari Kredi Hesaplama Aracı

  • Yanda verilen faiz oranı örnek amaçlı olup, kredi vadesi, kredi tutarı ve teminata göre farklılık gösterebilmektedir. Fibabanka, kredi talebini reddetme ya da gerekli gördüğü takdirde farklı şartlarda kredi tahsis etme ve teminat isteme hakkına sahiptir.
  • Seçtiğiniz kredi tutarı ve vadede geçerli olan avantajlı faiz oranları ve kampanyalarımız hakkında şubelerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Aylık Taksit Tutarı

 

Toplam Ödenecek Tutar

Dosya Masrafı

Aylık Faiz Oranı

Ticari Kredi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ticari Kredi Nedir?

Ticari Kredi, işletmenizin kısa ve orta vadeli sermaye ihtiyacını gidermeniz için uygun faiz oranları ve vadelerle sunulan kredi türüdür.

Ticari Kredi Faiz Oranları

Aylık %1,09'dan başlayan faiz oranlarından faydalanmak için en yakın Şubemiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Ticari Kredi Başvurusu İçin Şartlar Nelerdir?

Son yıl sonu cirosu 3.000.000 TL'ye kadar olan, yurt içinde kurularak faaliyet gösteren, 9 kişi ve altında çalışana sahip mikro işletmeniz varsa ya da sosyal girişimcisiyseniz kredi imkânından faydalanabilirsiniz. EaSI (Kolay Kredi)'yi taksitli ticari kredi olarak 3 aydan 24 aya kadar vadeli olarak kullanabilirsiniz. Kredinin maksimum kullanım tutarı 130.000 TL'dir.

Ticari Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

EaSI kredisine başvurmak çok hızlı ve kolay. Hemen KOLAY yazın, boşluk bırakın, T.C. kimlik numaranızı 3422'ye SMS gönderin, gerekli evraklar ile size en yakın Fibabanka şubesinden kredinizi anında kullanın. Dilerseniz fibabanka.com.tr'den de başvuru yapabilirsiniz.

Ticari Kredilerde Dosya Masrafı Var Mı?

Ticari Kredilerde alınan dosya masrafı oranları, kullanılan krediye tutarına göre farklılık göstermektedir.