Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Vadesiz Hesap
Sayfayı Değiştirin

Vadesiz Mevduat Hesabı

Şubelerimizden TL ve yabancı para cinsi ile açacağınız Vadesiz Mevduat Hesapları ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, havale, EFT gibi para transferlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir, tüm ödemelerinizin tek bir talimatla hesaplarınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

  • Neler Sunar?
  • Başvuru

Vadesiz Mevduat Hesabı Nedir?

Vadesiz Mevduat Hesabı, günlük yaşamınızda ihtiyaç duyacağınız nakit para işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir hesap türüdür.

Şubelerimizden Türk lirası ve yabancı para cinsi ile Vadesiz Mevduat Hesabı açabilirsiniz.

Vadesiz hesap ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, havale/EFT gibi para transferlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir, tüm ödemelerinizi tek bir talimatla hesaplarınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Vadesiz Mevduat Hesabınıza; Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, 444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca hesabınıza tanımlanacak Fibabanka Hızlı Kart ile günün 24 saati Fibabanka ATMlerinden, Türkiye’deki tüm banka ATMlerinden ve PTTMatiklerden, yurt dışında da tüm ATMlerden hesabınıza ulaşarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Dijital Fibabanka Hızlı Kart’a Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, Basılı Hızlı Kart’a ise Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan,
444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan veya size en yakın Fibabanka şubesinden başvurabilirsiniz.

Ayrıca alışverişlerinizde, nakit taşımaya gerek kalmadan vadesiz hesabınızdan banka kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Vadesiz Hesap Döviz Cinsleri

Vadesiz hesap döviz cinsleri: TL, EUR, USD, GBP, XAU, NOK, DKK, SEK, AUD, CHF, CAD, JPY, RUB.

Vadesiz Hesap İşletim ve Transfer Ücreti

Bireysel müşterilerimiz için vadesiz hesap açılışı ücretsizdir, hesap işletim ücreti alınmamaktadır.

Bireysel müşterilerimiz Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan vadesiz hesap işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirler.

Vadesiz Hesap Kapatma

Kullanmadığınız vadesiz hesaplarınızı Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan veya 444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan kolaylıkla kapatabilirsiniz.

Son Güncelleme tarihi: 17.06.2021

Vadesiz Hesap Nasıl Açarım?

Sorunsuz, güvenli ve hızlı işlemler dünyasına Fibabanka Vadesiz Hesap ile "merhaba" demek için Görüntülü Bankacılık ile hızlı ve kolayca dilediğiniz yerden veya en yakın Fibabanka şubesine kimliğiniz ile birlikte uğrayıp vadesiz hesap oluşturabilirsiniz.
Müşterimizseniz; yeni vadesiz mevduat hesaplarınızı şubeye gitmeden Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan veya 444 88 88 Telefon Bankacılığımız aracılığıyla kolaylıkla açabilirsiniz.

Fibabanka Mobil’i indirin, Vadesiz Hesabınızı hemen oluşturun.

Fibabanka QR Kodu