Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Mühendislik Sigortaları
Sayfayı Değiştirin

Mühendislik Sigortaları

İnşaat, montaj, makine ve elektronik cihazlara kadar yapacağınız faaliyetlerde oluşacak riskleri teminat altına almak Fibabanka Mühendislik Sigortaları ile mümkün!

Ayrıntılı bilgi için size en yakın Fibabanka şubesine uğrayabilir, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  • İnşaat All Risk Sigortası
  • Montaj All Risk Sigortası
  • Makine Kırılması Sigortası
  • Elektronik Cihaz Sigortası

Sigorta konusunu teşkil eden tüm inşaat faaliyetleri sırasında, doğa, teknik ve insan faktörlerinin neden olabileceği beklenmedik olaylar sonucu yaşanan maddi hasar ve zararları teminat altına alan kapsamlı bir sigorta, İnşaat All Risk Sigortası ile şantiyenizi güvence altına alabilirsiniz.

Bu sigorta ile verilen teminatların süresi proje süresi ile sınırlı olup projenin bitirilip teslim edilmesi ile son bulur.

Sigorta konusunu teşkil eden makine ve teçhizatınızın montajı sırasında ani bir nedenle uğrayabileceği hasarı teminat altına alan kapsamlı bir sigorta olan Montaj Allrisk Sigortası, proje süresi boyunca kapsamlı teminatlarıyla yanınızda olur. Montaj faaliyetleri esnasında zarar gören makine, parça ya da şantiye alanı Montaj Allrisk Sigortası güvencesi altına alınır.

Bu sigorta ile verilen teminatların süresi proje süresi ile sınırlı olup projenin bitirilip teslim edilmesi ile son bulur.

Makineler hayatımızı kolaylaştırır. Peki, hayatımızı kolaylaştıran bu kahramanlar zarar görürse?

Makine Kırılması Sigortası, sigortalanacak tesisteki makinelerin, çalışırken veya aynı iş yerinde temizleme, yer değiştirme esnasında oluşabilecek ani ve beklenmedik her türlü sebepten dolayı oluşabilecek fiziksel hasar ve zararı teminat altına alan bir sigorta ürünüdür. Sigorta koruması verilen teminat süresi genellikle 12 ay olan Makine Kırılması Sigortası ile makinelerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Mühendislik faaliyetleriniz için tesiste bulunan elektronik cihazlarınız, Elektronik Cihaz Sigortası ile güvende! Sigortalanacak tesisteki elektronik cihazların çalışırken veya aynı iş yerinde temizleme, bakım ve yer değiştirme esnasında ani ve beklenmedik her türlü sebepten dolayı oluşabilecek hasar ve zararı teminat altına alan bir sigorta ürünüdür. Genellikle 12 ayla sınırlı geniş teminatlarla elektronik cihazlarınızı ani risklerden korumanın keyfini Fibabanka tecrübesiyle yaşayabilirsiniz.