Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Vadeli Hesap
Sayfayı Değiştirin

Vadeli Mevduat Hesabı

Tasarruflarınızı kazançla değerlendireceğiniz vadeli hesap ile piyasa dalgalanmalarından etkilenmeden, sabit getiri avantajını hemen yakalayın.

Mevduat Hesaplama Aracı
vadeli-hesap-neler-sunar

Vadeli Hesap Neler Sunar?

Fibabanka Vadeli Hesap ile TL veya yabancı para cinsindeki döviz birikimleriniz değerlenirken, risk almadan avantajlı faiz oranları ve sabit getiri avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

vadeli-tl-hesap

Vadeli TL Hesap

Fibabanka Vadeli Mevduat Hesabı ile birikimlerinizi dilediğiniz vadede, avantajlı faiz oranlarıyla değerlendirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

vadeli-doviz-hesabi

Vadeli Döviz Hesabı

Fibabanka Vadeli Döviz Mevduat Hesabı ile yabancı para cinsindeki yatırımlarınızı avantajlı faiz oranları ve size en uygun vadeyi seçerek kolayca açabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

fon-mevduat-paketi

Fon Mevduat Paketi

Fon + Mevduat Paketi ile tasarruflarınızı farklı oranlarda ve dağılımlarda vadeli mevduatta ve yatırım fonlarında değerlendirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

donusen-mevduat

Dönüşen Mevduat

Faiz kazanırken fırsatları kaçırmayın! Dönüşen Mevduat ile faiz kaybı yaşamadan sınırsız sayıda döviz alım-satım işlemi yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

prestige-hesap

Prestige Hesap

Prestige Hesap ile risksiz sabit getiri avantajlarından yararlanabilir, belirlediğiniz vade sonunda değerlenen birikiminizi faiz getirisiyle birlikte çekebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

duzenli-gelir-hesabi

Düzenli Gelir Hesabı

Düzenli Gelir Hesabı ile birikimlerinizi uzun vadede ve avantajlı faiz oranlarıyla güvenle değerlendirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Sıkça Sorulan Sorular

Vadeli Hesap nedir?

Tasarruflarınızdan kazanç elde edebileceğiniz Vadeli Mevduat Hesabı ile piyasa dalgalanmalarından etkilenmeden sabit getiri sağlayabilirsiniz. İster Türk lirası ister diğer döviz cinsinlerinde açabileceğiniz vadeli hesap seçeneklerimizden kendinize uygun olanı seçin, siz de getiri fırsatlarından hemen yararlanın.

Vadeli Hesap nasıl açabilirim?

Fibabanka Vadeli Mevduat Hesabı ürünlerine "merhaba" demek için, Görüntülü Bankacılık hizmetimiz aracılığı ile Fibabanka Mobil’den anında müşterimiz olabilir veya size en yakın Fibabanka şubesine kimliğiniz ile birlikte uğrayarak hesap açabilirsiniz. Mevcut müşterimiz iseniz, yeni vadeli mevduat hesaplarınızı şubelerimize uğramaya gerek kalmadan Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan veya
444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan kolaylıkla açabilirsiniz.

Vadeli Hesap faiz oranları nedir?

Tüm vadeli hesap türlerindeki faiz oranlarımızı görmek için lütfen tıklayınız.

Vadeli Hesabımı nasıl kapatabilirim?

Vadeli Mevduat ve e-Mevduat Hesabınızı Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımız aracılığıyla kapatabilirsiniz. Ancak, vade gününden önce hesabınızı kapatmanız durumunda vadeli hesabınız bozulur ve faiz kazanamazsınız.

Vadeli Hesabımdan vadesi dolmadan para çekebilir veya yatırabilir miyim?

Belirlenen vadelerde, birikiminizi belirlenen süre sonunda faiz getirisiyle birlikte çekebilir veya para ekleme yapabilirsiniz. Vade süreniz gelmeden para çekmek isterseniz vadeniz bozulacaktır ve faiz kazancınız olmayacaktır.

Vadeli mevduat stopaj oranları nedir?

Bankamızda açacağınız vadeli mevduat hesaplarına uygulanacak stopaj oranları 30.09.2020 - 30.04.2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Vade30.09.2020-30.04.2024 Tarihleri Arası TL Hesaplarda Uygulanan Stopaj Oranları01.05.2024-31.07.2024 Tarihleri Arası TL Hesaplarda Uygulanacak Stopaj OranlarıYP Hesaplarda Uygulanan Stopaj Oranları
Vadesiz hesaplar ile 6 aya kadar (6 ay dahil) vadeli hesaplarda5%7,5%25%
1 yıla kadar (1 yıl dahil) vadeli hesaplarda3%5%25%
1 yıldan uzun vadeli hesaplarda0%2,5%25%
Enflasyon oranına bağlı olarak değişken faiz oranı uygulanan 1 yıldan uzun vadeli hesaplarda0%0%25%