Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Düzenli Gelir Hesabı
Sayfayı Değiştirin

Düzenli Gelir Hesabı

Uzun vadeli yatırım kararlarınız için Fibabanka’dan Düzenli Gelir Hesabı! 366-400 gün vadeli açabileceğiniz Düzenli Gelir Hesabınızın faiz gelirini, tercihinize göre 1 ay ile 3 aylık dönemlerde alabilirsiniz. Hesabınızı hemen açmak için sizi en yakın şubemize bekliyoruz.

  • Düzenli Gelir Hesabı

Fibabanka Düzenli Gelir Hesabı Nedir?

Fibabanka Düzenli Gelir Hesabı mevduatını uzun süreli bağlamak ve gelirini de düzenli olarak kullanmak isteyen müşterilerimize özel bir mevduat ürünüdür.

En az 366 gün ve en çok 400 gün vadeli olarak açılabilen, tercihinize göre aylık ya da 3 aylık dönemlerde faiz ödemesi seçeneği sunan standart bir vadeli hesaptır.

Fibabanka Düzenli Gelir Hesabı Nasıl Açılır?

Fibabanka şubeleri aracılığıyla hesabı açabilirsiniz.

Fibabanka Düzenli Gelir Hesabı Önemli Bilgiler

Faiz kazancınız tercihinize göre aylık veya 3 aylık olarak vadesiz hesabınıza aktarılır. Faiz ödeme tarihiniz hafta sonu veya resmi tatile denk geldiği takdirde net faiz ödemesi sonraki ilk iş gününde gerçekleştirilir.

Aylık faiz ödeme tutarlarınız arasında, faiz ödeme gün sayısındaki farklılıklardan dolayı değişiklikler yaşanabilir. Vade sonunda hesabınıza yansıyacak toplam faiz ödeme tutarı sabittir.

Fibabanka Düzenli Gelir Hesabı Para Birimleri

Fibabanka Düzenli Gelir Hesabı’nı TL para birimi ile açabilirsiniz.

Fibabanka Düzenli Gelir Hesabı Tutar Aralıkları

Fibabanka Düzenli Gelir Hesabı en az 100.000 ve en çok 3.000.000 TL olarak açabilirsiniz.

Fibabanka Düzenli Gelir Hesabı Erken Kapatma

Fibabanka Düzenli Gelir Hesabı’nızı erken kapatmak isterseniz kapatılan güne kadar kazanılan faiziniz, anaparanızdan düşülerek kalan anaparanız size ödenir. Gelecek döneme ait ödenecek faizlerinden feragat etmiş olursunuz.

Fibabanka Düzenli Gelir Hesabı Stopaj Oranları

31 Aralık 2023 (dahil) tarihine kadar açacağınız Fibabanka Düzenli Gelir Hesabı’nın stopaj oranı %0 olup sonrasında açılan hesaplar için %10 olarak devam edecektir.

Fibabanka Düzenli Gelir Hesabı faiz oranları için tıklayınız.