Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Nakliyat Sigortaları
Sayfayı Değiştirin

Nakliyat Sigortası

Nakliyat işlerinde aktif bir firmaysanız, beklenmedik aksaklıklarda işlerinizin aksamamasını sağlayacak ve maddi zararlarınızı finanse etmenizi kolaylaştıracak destekler sunan Nakliyat Sigortaları tam size göre!

Ayrıntılı bilgi için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka A.Ş. Fiba Sigorta A.Ş. ve HDI Sigorta A.Ş. acentesidir.

  • EMTEA Sigortası
  • Tekne Sigortası
  • Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası

Ürünlerinizin nakliyesinden ulaşılacak yere varana kadar  sizinle sorumlulukları paylaşan Fibabanka EMTEA Sigortası, riskleri değerlendirir ve oluşacak sorunlara çözümler sunar. 

Bunun için kara-hava-deniz yolu ile nakledilen malların, taşınması esnasında meydana gelen hasar ve kayıpları güvence altına alır. Taşıma sırasında çarpma, çarpışma, yangın, infilak gibi durumlarda ya da yükleme, aktarma, boşaltma sırasında meydana gelecek zararları poliçedeki şartlar dahilinde değerlendirir.

Teminatlar

  • Geniş kapsamlı teminat
  • Dar kapsamlı teminat
  • Tam Ziya

Ticari amaçlı veya özel amaçlı kullanılan tekneleriniz için güvenli bir yolculuk tecrübesi başlasın! Yolculuk esnasında her türlü deniz rizikolarına karşı korumayı amaçlayan Tekne Sigortası Fibabanka’da sizlerle.

Tekne Sigortası ile denizde, karada ve/veya çekek yerinde karşılaşabileceğiniz her türlü deniz rizikolarına (fırtına, çarpışma, batma, karaya oturma), yangına, baratarya, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri ve harp rizikolarına karşı teknenizi güvence altına alıyoruz.

Taşımacılık yapan bir firmaysanız, ister fiili taşıyan ister aracılık eden firma olun, yükün sahibine karşı hukuki sorumluluklarınız vardır. Taşıma konusu yüklerin, taşıyıcının sorumluluğundayken poliçeye konu bir tehlikeye maruz kalması, hasar veya ziyana uğraması neticesinde ortaya çıkan taşıyıcının hukuki sorumluluğu, bir limit dahilinde Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası ile teminat altına alınır.

Tüm Nakliyat Sigortalarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için en yakın şubemizi ziyaret edebilir, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.