İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
Sayfayı Değiştirin

Nakit Yönetimi

Ödeme ve tahsilat işlemlerinizi sizin için düşünüyor, pratik çözümlerimizle hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Havale/EFT’den toplu ödeme işlemlerine, vergi ve maaş ödemelerinden şans oyunu ödemelerine kadar ihtiyaçlarınıza göre tasarlanan ürünlerle hizmetinizdeyiz.

Fibabanka’nın güçlü altyapısı ile geliştirdiği Nakit Yönetimi Ürünleri hakkında bilgi almak için en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

fast-transfer

FAST Transfer

Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan FAST Para Transferi Sistemi ile para transfer işlemlerinizi IBAN kullanmadan saniyeler içerisinde kolayca gerçekleştirin.

Detaylı Bilgi

kolay-adres-tanimlama-tab

Kolay Adres Tanımlama

Fibabanka hesaplarınızı Kolay Adres ile cep telefonu numaranız, e-posta adresiniz, T.C. kimlik numaranız veya vergi numaranız ile eşleştirin, para transferlerinizi daha hızlı ve güvenli gerçekleştirin.

Detaylı Bilgi

Wise-List_Banner (1)

Wise ile Uluslararası Para Transferi

Fibabanka’dan Türkiye’de bir ilk! Wise ile yurt dışı para transferinin hızlı, güvenli ve sürpriz maliyetsiz yoluyla tanışın!

Detaylı Bilgi

havale-eft

Havale/EFT

EFT/Havale ödemelerinizi Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, tüm şubelerimizden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

sans-oyunlari

Şans Oyunları Ödemeleri

Şans oyunları ödemelerinizi Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan kolaylıkla ve tamamen ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

fatura-odemeleri

Fatura Ödemeleri

Telefon, doğal gaz, elektrik, su, kablolu TV, internet ve cep telefonu faturalarınızı Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, 444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan ve tüm şubelerimizden kolayca ödeyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

sgk-odemeleri

SGK Ödemeleri

SGK ödemelerinizi, Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımız ile tüm şubelerimizden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

odeme-emirleri

Ödeme Emirleri

İleri tarihli şahsi veya şirket EFT ödemeleriniz için ödeme emri verip ödeme zamanı geldiğinde otomatik olarak işleminizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

cek-senet-islemleri

Çek - Senet İşlemleri

Mal ve hizmet alımlarından doğan tüm ödemelerinizi çekle yaparak nakit taşıma riskinizi ortadan kaldırabilir, senet tahsilatlarınız protestolu veya protestosuz olarak Bankamızda yapılarak hesabınıza aktarılır.

Detaylı Bilgi

maas-odemeleri

Maaş Ödemeleri

Çalışanlarınızın maaş ödemeleri için Fibabanka’ya talimat verin, personel maaşları belirttiğiniz tarihte ve tutarda çalışan hesaplarına aktarılsın.

Detaylı Bilgi

western-union

Western Union Ödemeleri

Tüm dünyada, kolay, güvenli ve dakikalar içinde para transferi işlemlerinizi Western Union ile Fibabanka’da gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

duzenli-odemeler

Düzenli Ödemeler

Herhangi bir şirkete, kuruma ya da şahsa ödemeniz gereken kira, apartman aidatı, taksit gibi düzenli ödemelerinizi, Bankamıza bir talimat vererek hesaplarınızdan otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

bagis-odemeleri

Bağış Ödemeleri

Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV), Darülaceze, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) bağışlarınızı; Fibabanka İnternet Bankacılığı'ndan, 444 88 88 Telefon Bankacılığı'ndan ve tüm şubelerimizden ek bir ücret ödemeden hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi