İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
subeden-ihtiyac-kredisi

Şubeden İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyaçlarınızda size acil çözüm sunacak bir şubeniz var! Şubelerimizden ihtiyaç kredisine başvurarak, size özel faiz oranları, tüm borçları tek kredi altında birleştirme kolaylığı ve yüksek kredi tutarlarından yararlanma fırsatını yakalayın!

  • Neler Sunar?

Nakit ihtiyaçlarınız için size özel avantaj ve kolaylıklar sunan Şubeden İhtiyaç Kredisi ile tanışma zamanı! Size en yakın Fibabanka şubesine uğrayarak başvurabileceğiniz İhtiyaç Kredisi’nde nakit ihtiyacınıza en kolay yoldan çözüm sunan ayrıcalıklar şu şekilde:

  • Tüm borçlarınızı tek bir kredi ile birleştirebilirsiniz.
  • Size özel faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.
  • Teminat göstererek daha uygun faiz oranlarından ve daha yüksek kredi tutarlarından faydalanabilirsiniz.

Teminatlı veya teminatsız ihtiyaç kredisi talepleriniz için size en yakın Fibabanka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Şubeye gitmeden başvurunuzun ilk adımı için T.C. Kimlik Numaranızı 3422’ye mesaj atabilirsiniz.

Kredi taksit ödemelerinizi; Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımız, Çağrı Merkezimiz ve tüm şubelerimizden hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Bankamızdaki kredi hesabınıza para transferi yaparak ve Vatan Bilgisayar mağazalarında yer alan ödeme noktalarından da ödemelerinizi yapabilirsiniz.

*SMS kanalından gelen başvurular 20.000 TL’ye kadar değerlendirilecektir. 20.000 TL ve üzerinde başvuru yapmak için “hemen başvur” kutucuğuna tıklayabilir ya da en yakın Fibabanka şubesine gelebilirsiniz. Başvuru SMS’leri 1 mesaj bedelindedir. Kredi başvurusunda gönderilen SMS ücreti müşteriye aittir. Kredi tahsis ücreti tüm tutar ve vadelerde kredi tutarının %0.5'i (bindebeşi) olarak tahsil edilmektedir.

**Alınacak ücretler toplamı kredi tahsis ücreti, sigorta masrafı ve vergilerden oluşmaktadır. Aylık ve yıllık efektif faiz oranına sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Sigorta masrafı kredi süresi boyunca hesaplanmıştır ve kişinin demografik özelliklerine göre değişebilir.