Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
  • Neler Sunar?

Nakit ihtiyaçlarınız için size özel avantaj ve kolaylıklar sunan Şubeden İhtiyaç Kredisi ile tanışma zamanı! Size en yakın Fibabanka şubesine uğrayarak başvurabileceğiniz İhtiyaç Kredisi’nde nakit ihtiyacınıza en kolay yoldan çözüm sunan ayrıcalıklar şu şekilde:

  • Tüm borçlarınızı tek bir kredi ile birleştirebilirsiniz.
  • Size özel faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.
  • Teminat göstererek daha uygun faiz oranlarından ve daha yüksek kredi tutarlarından faydalanabilirsiniz.

Teminatlı veya teminatsız ihtiyaç kredisi talepleriniz için size en yakın Fibabanka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Şubeye gitmeden başvurunuzun ilk adımı için T.C. Kimlik Numaranızı 3422’ye mesaj atabilirsiniz.

Kredi taksit ödemelerinizi; Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, 444 88 88 numaralı Telefon Bankacılığımızdan ve tüm şubelerimizden hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Bankamızdaki kredi hesabınıza para transferi yaparak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

*SMS kanalından gelen başvurular 20.000 TL’ye kadar değerlendirilecektir. 20.000 TL ve üzerinde başvuru yapmak için “hemen başvur” kutucuğuna tıklayabilir ya da en yakın Fibabanka şubesine gelebilirsiniz. Başvuru SMS’leri 1 mesaj bedelindedir. Kredi başvurusunda gönderilen SMS ücreti müşteriye aittir. Kredi tahsis ücreti tüm tutar ve vadelerde kredi tutarının %0.5'i (bindebeşi) olarak tahsil edilmektedir.

**Alınacak ücretler toplamı kredi tahsis ücreti, sigorta masrafı ve vergilerden oluşmaktadır. Aylık ve yıllık efektif faiz oranına sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Sigorta masrafı kredi süresi boyunca hesaplanmıştır ve kişinin demografik özelliklerine göre değişebilir.


İlginizi Çekebilir

ihtiyac-kredisi-hesaplama-araci

İhtiyaç Kredisi Hesaplama

İhtiyaç Kredisi Hesaplama aracımızı kullanarak siz de ihtiyaç kredisi faiz oranlarımızı görüntüleyebilir, size uygun ihtiyaç kredisine hemen başvurabilirsiniz.

Hesapla

bireysel-ihtiyac-kredisi-basvuru-formu

Bireysel İhtiyaç Kredisi
Başvuru Formu

Tüm ihtiyaçlarınız için hızlı ve kolay çözümler Fibabanka’da! Bireysel ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi başvuru formumuzu doldurun, siz de avantajlı faiz oranlarından kolayca yararlanın.

Hemen Başvur

subeler-ve-atmler

Şubeler ve ATM'ler

Size en yakın şubemizi ve 7/24 hizmet alabileceğiniz ATMlerimizi öğrenmek için hemen tıklayın.

Detaylı Bilgi