Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Sorumluluk Sigortaları
Sayfayı Değiştirin

Sorumluluk Sigortası

Şirket faaliyetlerinizde 3. kişilere karşı duyduğunuz sorumluluk kadar biz de, bütçe ve huzurunuzun sorumluluğunu taşıyoruz. Bu nedenle kapsamlı teminatlarımızla Sorumluluk Sigortası poliçelerimizi işletmelerimizin hizmetine sunuyoruz.

  • Ticari Sorumluluk Sigortası
  • İşveren Mali Sorumluluk Sigortası
  • 3. Şahıslar Mali Sorumluluk Sigortası
  • Ürün Sorumluluk Sigortası
  • Mesleki Sorumluluk Sigortası
  • Yönetici Sorumluluk Sigortası

İyi bir KOBİ olmak sürekli faal olmayı, faaliyetler de sorumluluk almayı gerektirir. İşte bu nedenle KOBİ Sorumluluk Sigortası, tüm sorumluluklarınızı yüksek limitler ve geniş teminatlarla tek bir poliçede güvence altına alınır.

Mali sorumluluklarınızın yanında mesleki, ürün ve yönetici sorumluluğunu da kapsayan sigortanız ile içiniz rahat olsun. KOBİ Sorumluluk Sigortası ile tüm sorumluluklarınız yüksek limitler ve geniş teminatlarla tek bir poliçede güvence altında!

İş yerinde meydana gelebilecek iş kazalarına karşı siz de işveren olarak önleminizi alabilirsiniz. İşveren Mali Sorumluluk Sigortası ile iş kazalarına yönelik işverene düşebilecek sorumlulukları teminat altına alabilirsiniz.

Sadece kendiniz ve çalışanlarınızı değil, iş yeri faaliyetleri sırasında ortaya çıkan zararlarda 3. şahısları da düşünmeniz gerekir. Sigortanızın geçerlilik süresi içinde ve kurumsal faaliyetleriniz sırasında meydana gelecek bir olay sonucu üçüncü kişilerin vefatı, yaralanması veya sağlığının bozulması ya da maddi zararlar nedeniyle sizden istenecek tazminat taleplerini 3. Şahıslar Mali Sorumluluk Sigortası ürünümüzle güvence altına alabilirsiniz.

Üretmenin mutluluğu, sorumlulukları da beraberinde getirir. Bunun için küçük bir önlem almanız yeterli. Ürün Sorumluluk Sigortası’yla, faaliyetiniz esnasında meydana gelebilecek bir olay veya ürününüzün üçüncü şahıslar tarafından kullanılması sonucu doğabilecek tazminat talepleri teminat altına alınır.

Doktor, yeminli mali müşavir, mimar-mühendis ya da bir güvenlik şirketi sahibiyseniz, mesleki faaliyetleriniz sırasında 3. şahıslara kazaen verilen zararlara yönelik sizinle birlikte olacak bir sigortanız var. Mesleki faaliyetler esnasında 3. şahıslara verebilecek zararlardan doğan tazminat talepleri, özel şartlar çerçevesinde Mesleki Sorumluluk Sigortası teminatında olur.

Yönetim kurulu üyeleri, müdürler ve yönetim vasfı bulunan tüm çalışanlar için tasarlanan Yönetici Sorumluluk Sigortası, bu kişilerin yönetim görevlerini icra ederlerken yaptıkları hatalar sebebiyle kendilerinden talep edilecek tazminatlar teminat altına alınır.

Sorumluluk sigortalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi almak için size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Fibabanka A.Ş. Fiba Sigorta A.Ş. acentesidir.