Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap

Findeks Kredi Notu Nedir?

Findeks Kredi Notu, bireysel nitelikli tüm kredili ürünlerinizin limit, risk, ödenme performansının özetidir.

Risk Raporu Nedir?

Aktif veya 5 yıl içinde bankalarda bulunan kapanmış kredilere ilişkin ödeme geçmişinizi, risk bakiyenizi ve kredi kartı limitinizi içerir.

Çek Raporu Nedir?

Kişinin ya da kurumun finans sektörü dışındaki piyasaya yönelik olarak borçlarını ödeme alışkanlarını, geçmişte kullanılmış ve hali hazırda keşide edilmiş ancak henüz ödenmemiş tüm çeklere ilişkin olarak pozitif ve negatif bilgileri raporlayarak gösterir.

Not Danışmanım Nedir?

Gelişmiş bir hesaplama algoritmasına sahip olan Findeks Kredi Notu her türlü finansal değişimden etkilenir. Not Danışmanım hizmetiyle, bu değişimlere nasıl müdahale edileceği ve kontrol altında tutulabileceği konusunda Findeks Müşteri İletişim Merkezi’nden kişiye özel öneriler alınabilir.

Uyarı Hizmeti Nedir?

Kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabına ait limit ve borç bilgilerinde kişinin belirlediği tutarların aşılması halinde veya Findeks Kredi Notu’nun belirlenen değerin altına düşmesi durumlarında kişiye sms ve e-posta ile uyarı gönderilir.

Diğer Kişi Sorgu Findeks Paketi Nedir?

  • En sık kullanılan Risk Raporu ve Çek Raporu gibi Findeks’in temel ürünlerine, topluca ve uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz paketlerdir.
  • Risk ve Çek Raporları sayesinde müşterilerinizin kullandıkları bankacılık ürünlerine ait ödeme performans bilgileri ile hızlı ve doğru kararlar alabilirsiniz.
  • Risklerinizi azaltıp cironuzu artırabilirsiniz.
  • Bayi ve müşteri ağınızdaki firmaların, sizin üzerinizde yarattıkları ticari riskleri dönemsel aralıklarla Risk ve Çek Raporlarını alarak analiz edebilirsiniz.
  • Alacağınız diğer kişi raporları ile müşterilerinizin finansal performansına uygun, en doğru ürünü en doğru şartlarla tavsiye edebilirsiniz.
  • Risk ve Çek Raporlarını alarak, bir kişinin finansal gücüne uygun olmayan ürününüzü almasını engelleyebilir ve alacak risklerinizi en aza indirebilirsiniz.