Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
  • Kredili Mevduat Hesabı Neler Sunar?

Hayat bu, hesabınızda hiç nakit bulunmadığında aniden nakde ihtiyacınız olabilir. Harcamalarınız veya ödemelerinize anlık çözümlerle nakit güvencesini, Fibabanka verir. Kredili Mevduat Hesabı ile hesabınızda para bulunmadığı durumlarda tüm banka ATM’lerinden nakit çekim yapabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturalarınızı ödeyebilir, EFT ve havale işlemlerinde nakdinizi kullanabilirsiniz.

Üstelik tüm bu kolaylıklara herhangi bir ücret ödemeden 7/24 ulaşabilirsiniz. Hizmeti kullanmadığınız durumlarda, hiçbir masraf ödemesinde bulunmazsınız.

Bütçenizi yönetmek için tüm kolaylıklar Fibabanka Kredili Mevduat Hesabı’nda.

Kredili Mevduat Hesabı Hayat Sigortası; vefat, kaza sonucu daimi maluliyet ve gündelik hastane teminatları ile beklenmedik olumsuz durumlara karşı KMH borcunuzu kapatır veya tazminat ödemesi yapar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fibabanka Mobil Bankacılık kanalından; İşlemler > Krediler > Kredi ve KMH Başvuruları > KMH Başvurusu, Fibabanka İnternet Bankacılığı kanalından; Ürünler > Krediler > KMH Başvurusu menü adımlarını takip ederek, 444 88 88 numaralı Telefon Bankacılığımızdan veya size en yakın Fibabanka şubesinden başvurabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir