Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Sayfayı Değiştirin

İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Tüm ihtiyaçlarınız için uygun faiz oranlarıyla Fibabanka İhtiyaç Kredisi yanınızda! Siz de Fibabanka İhtiyaç Kredisine başvuruda bulunun, cazip faiz oranlarıyla ihtiyaçlarınızı ertelemeden kolayca sahip olun. İhtiyaç kredisi hesaplama aracımızla bütçenize uygun seçenekleri hızlıca öğrenebilir, kredi başvurunuzu Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, 444 88 88 Çağrı Merkezimizden veya size en yakın Fibabanka Şubemizden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.Faiz oranları müşterilerimizin bulunduğu risk grubu, vade ve kredi tutarına göre değişkenlik gösterebilir.


Aylık Taksit Tutarı

Faiz Oranı

Toplam Ödenecek Tutar

Dosya Masrafı

Dosya Masrafı (Vergiler Dahil)

Yıllık Toplam Faiz Maliyet Oranı

İhtiyaç Kredisi Nedir?

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kullanabileceğiniz ve tercihinize göre 36 aya kadar vade seçeneği sunan kredidir.

50.000 TL ve altındaki kredi kullanımları için maksimum vade 36 ay, 50.001 TL-100.000 TL arası kullandırımlar için maksimum vade 24 ay, 100.001 TL ve üzeri kullandırımlar için maksimum vade 12 aydır.

İhtiyaç Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İhtiyaç kredisi başvurularınızı 7/24 hizmetinizde olan 444 88 88 Telefon Bankacılığı kanalımızdan, fibabanka.com.tr'den, Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan ya da size en yakın şubemizi ziyaret ederek hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyaç Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

İhtiyaç Kredisi Hesaplama Aracını kullanarak hesaplamalarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Kullanabilirim?

Müşterilerimizin bulundukları risk grubuna göre kredi kullandırımları değişkenlik göstermekle birlikte; müşterilerimiz 1.500 TL - 250.000 TL arası tutarlar için kredi kullanabilirler.

İhtiyaç Kredisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Faiz oranı müşterimizin bulunduğu risk grubuna göre değişmektedir.
  • 3-36 ay vade için geçerlidir.
  • 50.000 TL ve altındaki kredi kullanımları için maksimum vade 36 ay, 50.001 TL-100.000 TL arası kullandırımlar için maksimum vade 24 ay, 100.001 TL ve üzeri kullandırımlar için maksimum vade 12 aydır.
  • Kredinizin onaylanmasının hemen ardından, kredi tutarınız anında hesabınıza geçer.
  • İhtiyaç kredisi ödeme planında belirtilen taksitlerin eksiksiz ve zamanında ödenmesi gerekir.

İhtiyaç Kredi Türleri Nelerdir?

Fibabanka'da tüm ihtiyaçlarınıza özel bir krediniz var! Bayram, tatil, evlilik, eğitim, sağlık, bilgisayar, mobilya, beyaz eşya gibi birçok farklı harcamanız için nakit ihtiyacı duyduğunuz anda 36 aya varan vade seçenekleri ve uygun ödeme koşullarıyla Fibabanka yanınızda! Detaylı bilgi için tıklayınız.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin İstenen Belgeler Nelerdir?

Fibabanka ihtiyaç kredisi avantajlarından faydalanmak çok kolay. Krediden faydalanmak için başvurmanız ve başvurunuzun olumlu sonuçlanması yeterli. Üstelik herhangi bir belge sunmanıza gerek bulunmadan:)