İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
 • Kart Özellikleri
 • Kart Şifre İşlemleri
 • Başvuru
 • Masterpass
 • Sıkça Sorulan Sorular
 • Kampanyalar

Fibabanka Hızlı Kart nedir?

Fibabanka Hızlı Kart, internet ve telefon/posta alışverişlerinizde güvenle kullanabileceğiniz dijital bir banka kartıdır. Hızlı Kart'ınızın tarafınıza teslim edilmesini beklemeden Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan saniyeler içinde dijital banka kartınızı oluşturabilir, kartınızı internet alışverişlerinize açarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 17.06.2021 tarihinden sonra Fibabanka müşterisi olduğunuz anda Fibabanka Hızlı Kart'ınız otomatik olarak kapalı şekilde oluşturulacaktır. Bu tarihten önce Bankamızla çalışmakta olan mevcut müşterilerimiz ise Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan saniyeler içinde dijital banka kartını oluşturabileceklerdir.

Fibabanka Mobil’i indirin, saniyeler içinde dijital Hızlı Kart’ınızı oluşturun.

Fibabanka QR Kodu

Fibabanka Hızlı Kart'ımı basılı olarak da istersem nasıl başvurabilirim?

Fibabanka Hızlı Kart'ınızı basılı olarak da almak çok kolay. Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan sırasıyla Banka Kartlarım ➜ Kart Ayarları bölümüne gelerek "Basılı Kart İstiyorum " ➜ Başvur butonuna basarak basılı kart talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca 444 88 88 Telefon Bankacılığımız ve tüm şubelerimizden de başvurabilirsiniz.

Fibabanka Hızlı Kart'ımı Online Alışverişte nasıl kullanabilirim?

İster başvurunuz esnasında isterseniz sonradan dilediğiniz zaman Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan Banka Kartlarım,Kart Ayarları bölümüne gelerek "İnternet Alışverişi " seçeneğini aktif hale getirebilir, uzaktan yapacağınız mail order işlemlerinde kullanmak için
"Telefon/Posta Alışverişi " özelliğini aktif hale getirebilirsiniz. Kartınızın size sunduğu 3D Secure özelliğini kullanarak, günlük 10.000 TL'ye kadar internet alışverişlerinizde Fibabanka Hızlı Kart'ınızı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Fibabanka Hızlı Kart'ı Masterpass'e Kaydetmek Çok Kolay!

Masterpass; kart bilgilerinizi Mastercard® altyapısı içinde güvenli bir şekilde saklayarak Masterpass logosu gördüğünüz iş yerlerinde tek tıkla, hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan bir dijital ödeme çözümüdür. Fibabanka Hızlı Kart'ınızı Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan” Kart Ayarları” bölümü içerisinden Masterpass'e hızlı ve kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Fibabanka Hızlı Kart'ınızı "bir kez kaydettiğiniz zaman, kart bilgilerinizi tekrar girmenize gerek kalmadan Masterpass üyesi tüm iş yerlerinde tek tıkla alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Fibabanka Hızlı Kart'ınız Temassız ve Chipli Özellikte!

Temassız özellikli Fibabanka Hızlı Kart'ınızın temassız işlem üst limiti her bir ödeme için 350 TL'dir. Üzerinde temassız ödeme işareti gördüğünüz okuyucuların bulunduğu tüm ödeme noktalarında temassız özellikli Fibabanka Hızlı Kart'ınızla ödeme yapabilirsiniz. Temassız özellikli kartınızla ödeme yapmak için kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir.

Dijital Fibabanka Hızlı Kart'ıma Hesap Ekleme çıkarma yapabilir miyim?

Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan Fibabankaka Hızlı Kart'ınızı seçerek, "Kart Ayarları" bölümünden kartınıza bağlı olan hesaplarınızı dilediğiniz şekilde yönetebilir, hesap ekleme ve çıkarma işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca 444 88 88 Telefon Bankacılığımız ve tüm şubelerimizden de işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Fibabanka Hızlı Kart'ınız ile Fibabanka ATMlerden işlem yapmak çok kolay!

Fibabanka Hızlı Kart ile, Fibabanka ATMlerinden 7 gün 24 saat para çekme, bakiye sorgulama, hesaplar arası havale, kart şifre değişikliği gibi işlemlerini en kolay şekilde gerçekleştirilebilirsiniz. Üstelik para çekme ve bakiye görüntüleme işlemlerinizi Fibabanka ATMlerinin yanı sıra Türkiye'deki tüm ATMlerden günün 24 saati gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca İş Bankası Bankamatiklerinden dilediğiniz kadar, PTTmatiklerden aylık
5 işleme kadar para çekme, dilediğiniz kadar para yatırma ve bakiye sorgulama işlemlerini de ücretsiz yapabilirsiniz.

Dijital Hızlı Kart’a Şifre Oluşturmam Gerekiyor mu?

Dijital Hızlı Kart’ınıza şifre oluşturmanız gerekmiyor. Fibabanka Mobil’den Kart Ayarları Bölümü’nden kartınızın internetten alışveriş ve telefon/posta alışveriş yetkilerini açarak, kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Dijital kartınızın basılısını talep ettiğiniz durumda kartınıza şifre oluşturmanız gerekmektedir.

Kart Şifremi Nasıl Oluşturabilirim?

Fibabanka Hızlı Kart'ınızın şifresini, Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızda yer alan "Kart Ayarları" ➜ Şifre Al butonu üzerinden, SMS yolu ile
ya da 444 88 88 Telefon Bankacılığımızı arayarak oluşturabilirsiniz.

Kart Şifremi Fibabanka Mobil ya da İnternet Bankacılığı’ndan Nasıl Oluşturabilirim?

Fibabanka Mobil ya da İnternet Bankacılığı kanalımıza giriş yaptıktan sonra sırasıyla Ürünler ➜ Kartlar ➜ Kart Şifre İşlemleri bölümünden ya da Ürünler ➜ Kartlar ➜ Banka Kartlarım ➜ Kart Ayarları ➜ Şifre Al butonu üzerinden saniyeler içerisinde Hızlı Kart şifrenizi oluşturabilirsiniz.

SMS ile Kart Şifremi Nasıl Oluştururum?

SIFRE yazıp oluşturacağınız 4 haneli şifreniz, FibaAnahtar'ınızın ilk 2 harfi ve kartınızın son 4 rakamını aralarında birer boşluk bırakarak 3422'ye SMS gönderebilirsiniz. ATM ya da POSlardan yapacağınız ilk işlemde şifreniz kartınıza yüklenerek aktive olacaktır.

ÖRNEK: SIFRE 1234 AN 5678 ➜ 3422'ye SMS gönderilir.

FibaAnahtar Nedir?

FibaAnahtar, bankacılık işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan kimlik doğrulama unsurudur. Detaylı bilgi için tıklayın.

Kartım Yenilendi, Şifresi Değişir mi?

Kart sürenizin dolması veya kart manyetiğinizin arızalanmasından kaynaklı yenileme işlemlerinde yeni şifre oluşturmanıza gerek bulunmamaktadır. Yeni kartınız ile ATM ya da POS işlemlerinizde eski kartınızın şifresini girebilirsiniz. İşlem sonrası şifreniz yeni kartınıza otomatik olarak tanımlanır.

Kartım Kayıp/Çalıntı Sonucunda Yenilendi, Şifresi Değişir mi?

Evet. Kayıp/Çalıntı sonucunda yenilenen kartınız için SMS yolu ile veya 444 88 88 Telefon Bankacılığımızı arayarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz. Yeni şifrenizi oluşturduktan sonra ATM ya da POSlardan yapacağınız ilk işlemde şifreniz kartınıza yüklenerek aktive olacaktır.

Dijital Fibabanka Hızlı Kart’a Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan başvurabilirsiniz. Basılı Hızlı Kart için Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımız, 444 88 88 Telefon Bankacılığımız ya da size en yakın Fibabanka şubesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Fibabanka Mobil’i indirin, saniyeler içinde dijital Hızlı Kart’ınızı oluşturun.

Fibabanka QR Kodu

Tek Tıkla Online Ödeme Kolaylığı Masterpass ile Fibabanka'da!

Fibabanka kartlarınızı Mastercard'ın dijital ödeme çözümü Masterpass’e bir kez kaydedin, alışverişlerinizi güvenle yapın.

Alışverişlerinizde tek tıkla online ödeme kolaylığı Fibabanka’da sizi bekliyor. Binlerce online alışveriş sitesi ve mobil uygulamada güvenli ve kolay şekilde ödeme yapmak için tek yapmanız gereken, Fibabanka kartınızı/kartlarınızı Mastercard'ın dijital ödeme çözümü olan Masterpass™'e kaydetmek.

Masterpass™ Nedir?

Masterpass; kart bilgilerinizi Mastercard® altyapısı içinde güvenli bir şekilde saklayarak Masterpass logosu gördüğünüz iş yerlerinde tek tıkla, hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan bir dijital ödeme çözümüdür.

Masterpass bir kullanıcı adı ve şifre belirleyerek kaydolduğunuz bir cep telefonu uygulaması değildir. Masterpass, Masterpass logosu gördüğünüz üye iş yerlerinde, üye iş yerinin ödeme altyapısının içine entegre olmuş biçimde çalışır.

Masterpass ile internete bağlı tüm çevrim içi cihazlar aracılığıyla alışveriş yaparken ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik, Fibabanka kart bilgilerinizi bir kez kaydettiğiniz zaman, kart bilgilerinizi tekrar tekrar girmeden Masterpass üyesi tüm iş yerlerinde tek tıkla alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Kısacası, Mastercard tarafından geliştirilen, Masterpass güvenli ödemenin dijital hali ile hızlı ve kolayca ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Masterpass'e Nasıl Üye Olabilirim?

Masterpass'e iki farklı yöntem ile kaydolabilirsiniz:

1. Masterpass Türkiye internet sitesi üzerinden kart bilgilerinizi kaydederek (www.masterpassturkiye.com),

2. Masterpass logosunu gördüğünüz üye iş yerlerine ait internet sitesi, mobil site, mobil uygulamalar üzerinde, kredi ve/veya banka kartı ile ödeme adımına geldiğinizde, "Kartımı Masterpass'e kaydet" kutucuğunu işaretleyerek.

Önemli Not: Masterpass'e kayıt işlemi esnasında Fibabanka kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfada "Bu kartı tercih ettiğim ödeme kartı olarak kaydet" butonunu işaretlemeniz gerekmektedir.

Masterpass Kullanımı Güvenli Midir?

MasterPass, MasterCard tarafından sunulan global bir dijital ödeme çözümüdür. MasterPass'e eklediğiniz bilgileriniz Bankamızdaki kayıtlı cep telefonu numaranız ile doğrulanarak, SMS onayı sonrası Masterpass'e eklenebilir veya değiştirilebilir.

Fibabanka Kartlarımı Masterpass'e Nasıl Eklerim?

www.masterpassturkiye.com'dan hesabınıza giriş yaparak MasterPass'e Bankamız kartlarını ekleyebileceğiniz gibi, MasterPass'in geçerli olduğu online üye iş yerlerinden alışveriş yaparken, ödeme aşamasına geldiğinizde de kartınızı ekleyebilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra Fibabanka'dan kayıtlı cep telefonu numaranıza iletilecek olan SMS'te yer alan doğrulama kodunu ödeme ekranına girerek işlemi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Masterpass'i Alışveriş Yapmak için Nasıl Kullanabilirim?

Masterpass logosunu gördüğünüz üye iş yerlerine ait kurumsal internet sitesi, mobil site, mobil uygulamalar üzerinde alışveriş yaparken, ödeme adımına geldiğinizde;

Eğer, Masterpass'e henüz kayıtlı değilseniz:

 • Kredi ve/veya Banka Kartı ile ödeme adımında Fibabanka kart bilgilerinizi girin ve "Kartımı Masterpass’e kaydet" kutucuğunu tıklayın.
 • Fibabanka tarafından Bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifre ile işleminizi doğrulayın.
 • Doğrulamanın ardından Masterpass ödeme altyapısına kaydolursunuz, ödeme işleminiz tamamlanır. Bir sonraki alışverişinizde Masterpass ile ödeme seçeneğini seçerek, aynı bilgileri tekrar girmeden, tek tıkla güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Eğer, Masterpass'e kayıtlıysanız;

 • Kredi ve/veya Banka Kartı ile ödeme sekmesine geldiğinizde, Masterpass'e kayıtlı Fibabanka kartlarınız görüntülenecektir.
 • Kart seçimini yaptıktan sonra Masterpass hesabınızı doğrulamak için Fibabanka tarafından Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranıza gönderilen tek kullanımlık şifre ile hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir.
 • Hesap doğrulama sonrasında Masterpass'e kayıtlı kart bilgilerinizle tek tıkla güvenli şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Masterpass Ücretli Bir Hizmet Midir?

Masterpass kart kullanıcıları için ücretsiz bir hizmettir.

Masterpass'in Geçerli Olduğu Üye İş Yerleri Nelerdir?

Masterpass'e kaydettiğiniz Fibabanka kartınız/kartlarınız ile MasterPass logosu gördüğünüz dünya çapındaki binlerce üye iş yerinde ödeme yapabilirsiniz. Yurt içi güncel üye iş yeri listesine https://masterpass.com/tr-tr/retailers.html ve global yurt dışı güncel üye iş yeri listesine https://shopnow.masterpass.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kartımı Bir Kere Masterpass'e Kaydettikten Sonra, Masterpass Logosunun Olduğu Başka Bir İş Yerinde Nasıl Kullanabilirim?

Masterpass üyesi iş yerlerinin Kredi ve/veya Banka Kartı ile ödeme sekmesine geldiğinizde "Masterpass'e kayıtlı kartlarınız bulunuyor" uyarısını göreceksiniz. Bu uyarıyı göremiyorsanız, Fibabanka kartınızı/kartlarınızı Masterpass'e kaydederken kullandığınız cep telefonu numaranızın iş yerinizin profil bilgilerinde kayıtlı olduğundan emin olmanız gerekmektedir. İlgili uyarıyı gördükten sonra Masterpass hesabınızı doğrulamak için Fibabanka tarafından Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranıza gönderilen kısa mesajda yer alan tek kullanımlık şifre ile hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir. Doğrulama tamamlandıktan sonra Masterpass'e kayıtlı Fibabanka kart(lar)ınızı göreceksiniz. Ödeme yapmak istediğiniz kartınızı seçip tek tıkla güvenli şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Masterpass'e Kayıtlı Kartlarımı Nasıl Yönetebilirim?

Masterpass'in geçerli olduğu üye iş yerlerindeki kullanıcı profili yönetim ekranı üzerinden ya da ilgili iş yerinin ödeme adımında kartlarınızı ekleyebilir ya da silebilirsiniz. www.masterpassturkiye.com üzerinden hesabınıza giriş yaparak da Masterpass altyapısında sakladığınız kartlarınızı görüntüleyebilir, yeni kart ekleyebilir veya kartlarınızı silebilirsiniz.

Masterpass'e Kartımı Ekleyemiyorum. Ne Yapmalıyım?

 • Kart bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olunuz.
 • Kart bilgilerinizi doğru girdiyseniz Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranıza doğrulama SMS'inizin geldiğinden emin olunuz. Kart bilgilerinizi doğru girmenize rağmen doğrulama şifrenizi alamıyorsanız, 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı ile iletişime geçerek, cep telefonu bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
 • Doğrulama SMS'ini alıp ekrana doğru bir şekilde girmenize rağmen hata almanız durumunda; lütfen masterpassturkiye@mastercard.com adresine durumu anlatan e-posta gönderiniz.

Masterpass Şifremi Unuttum. Nasıl Sıfırlayabilirim?

 • Şifrenizi unutmanız durumunda www.masterpassturkiye.com sayfasında, "Şifremi Unuttum"adımı üzerinden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Masterpass'e kayıtlı Fibabanka kartlarınızdan herhangi birine ait bilgileri girip, Bankamızda kayıtlı olan cep telefonu numaranıza iletilen doğrulama SMS'inde yer alan kodu girerek kendinizi doğruladıktan sonra şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.
 • Kart bilgilerinizi doğru girmenize rağmen doğrulama şifrenizi alamıyorsanız, 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığını arayarak cep telefonu numaranızı güncelleyebilirsiniz.
 • Doğrulama SMS'ini alıp, ekrana doğru bir şekilde girmenize rağmen halen hata alıyorsanız; lütfen masterpassturkiye@mastercard.com adresine durumu anlatan e-posta gönderiniz.
 • Kart bilgilerinizi hatırlamıyorsanız veya kayıtlı kart bilgileriniz iptal olduysa, aynı sayfada kart bilgilerinizi hatırlamadığınızı belirterek hesap silme özelliğini kullanabilirsiniz.

Masterpass'e Kayıt Olurken Kullandığım Cep Telefonu Numaram Değişti. Ne Yapmalıyım?

Masterpass'e kayıt olurken kullandığınız cep telefonu numaranız değiştiyse, yeni numaranızı kullanarak Masterpass'e üye olabilirsiniz. Eski numaranıza bağlı Masterpass hesabınızı silmek için aşağıda yer alan"Masterpass hesabımı nasıl silebilirim?" başlığındaki adımları takip edebilirsiniz.

Masterpass Hesabımı Nasıl Silebilirim?

www.masterpassturkiye.com üzerinden hesabınıza erişim sağlayarak, kartınızı kaydetmiş olduğunuz iş yerinde kullanıcı profili yönetim ekranı üzerinden ya da kartlarım menüsü altından kartlarınızı her zaman silebilirsiniz. En son kartınızı sildiğinizde, hesabınız da silinecektir. Hesabınıza ait cep telefonu numaranız haricinde hiçbir bilginiz olmadığı ya da kart bilgilerinizin çeşitli nedenlerle (kart iptali, kartın süresinin dolması vb.) kullanılamaz hale gelmesi durumunda “Şifremi Unuttum” sayfasından kart bilgilerinizi hatırlamadığınızı beliterek de hesabınızı güvenle silebilirsiniz. Hesabınıza ait cep telefonu numarasına erişim sağlayamamanız durumunda (telefon değişikliği, cihaz ya da operatör kaynaklı hata durumları vb.) hesabınızın silinebilmesi için; masterpassturkiye@mastercard.com adresine e-posta göndererek hesap silme konusunda destek almanız yeterli olacaktır.

Masterpass Hesabım Kilitlendi. Ne Yapmalıyım?

Masterpass, kart kullanıcılarını istenmeyen çeşitli durumlardan korumak adına bazı yöntemler uygulamaktadır. Hesabınızın kilitlenmesi de bu kapsamda yapılan uygulamalardan birisidir. Hesabınız kilitlendiğinde, güvenliğiniz için Masterpass hesabınız alışveriş ve ödeme işlemlerine kapatılır. Masterpass’e kayıtlı kartlarınız ile işlem gerçekleştirilmesine izin verilmez. Masterpass hesabınız bloklandığında "Şifremi Unuttum" sayfasından şifrenizi sıfırlayarak hesabınızdaki blokeyi kaldırabilirsiniz.

Maestro özellikli banka kartım var. Dijital Hızlı Karta başvurdum. Kartlarımı nasıl kullanabilirim?

Mevcut maestro özellikli banka kartınızı son kullanım tarihine kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Maestro özellikli banka kartınızın son kullanım tarihi dolup vade yenilemesi geldiğinde kartınız basılı Hızlı Kart olarak yenilenir. Dijital Hızlı Kart’ınızı da internetten yapacağınız alışverişlerde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Maestro özellikli banka kartım var. Basılı Hızlı Kart’a da başvurdum. Kartlarımı nasıl kullanabilirim?

Maestro özellikli banka kartınız, yeni basılı Hızlı Kart’ınız ile yapacağınız ilk ATM/POS işleminizde iptal edilip kullanıma kapatılır. Hızlı Kart’ınız ile alışverişlerinize devam edebilirsiniz.

Maestro özellikli banka kartım var. Dijital Hızlı Kart’a başvurdum. Daha sonra basılı Hızlı Kart’a da başvurdum. Kartlarımı nasıl kullanabilirim?

Bankamız güvenlik politikaları gereği basılı kart başvurunuzdan itibaren 24 saat içerisinde dijital hızlı kartınız geçici olarak kullanıma kapatılır. Maestro özellikli banka kartınız ise yeni fiziki Hızlı Kart’ınız ile yapacağınız ilk ATM/POS işleminizle birlikte iptal edilir. Dijital Hızlı Kart’ınız, fiziki Hızlı Kart’ınız ile yapacağınız ilk işlem ile tekrar kullanıma açılır.

Kart yenilemeleri nasıl yapılacaktır?

Maestro özellikli banka kartınızın vade yenilemesi geldiğinde veya kayıp çalıntıdan yenileme, manyetik arızası sebebiyle her türlü basılı kartı yenilemeleri Fibabanka Hızlı Kart üzerinden yapılacaktır. Maestro karttan ilk kez Hızlı Kart’a geçişiniz esnasında kartınızı kullanabilmeniz için şifre belirlemeniz gerekmektedir.

Hızlı Kart ile İster Mağazada İster İnternette Tüm Alışverişlerin Yarısı Hediye!

Kampanya detay ve koşulları:

 • Kampanyadan tüm Fibabanka Hızlı Kart sahibi müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Kampanya 01 Ekim – 31 Ekim 2021 tarihleri arasını kapsamaktadır.
 • 01 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında Hızlı Kart ile yapılacak tutar bağımsız tüm alışveriş işlemleri üzerinden, alışveriş tutarının yarısı hediye edilecektir.
 • Kampanyaya, üye iş yerlerinde fiziki POS üzerinden yapılacak tüm alışveriş işlemleri dahildir.
 • Kampanyaya, internet üzerinden SANAL POS ile yapılacak tüm alışveriş işlemleri dahildir.
 • Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 100 TL ödül kazanabilir.
 • Kampanya yurt içinde ve yurt dışında, fiziki ya da Sanal POS üzerinden yapılacak alışveriş işlemlerini kapsamaktadır.
 • Kampanyaya internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order) işlemler dahildir.
 • Fatura ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 • ATMlerden yapılacak para çekme, para yatırma, nakit avans ve bakiye sorgulama işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde alışveriş işleminin iadesi ve iptali dikkate alınacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 100 TL kazanabilir.
 • Kazanılan hediye TL yüklemeleri, kampanya bitimi olan 2021 Kasım ayının ilk 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.
 • Kazanılan hediye TL’lerin yüklenebilmesi için, ödül yükleme tarihinde Hızlı Kart’ın açık statüde olması ve kartın bağlı olduğu açık statüde bir TL vadesiz hesabının bulunması gerekmektedir.
 • Kazanılan hediye TL’lerin son kullanım tarihi bulunmamaktadır.
 • Fibabanka A.Ş. İşbu kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Değerli müşterilerimiz,

Web sitemiz üzerinden başvurularınızı alabilmek için çalışmalarımız devam ediyor. Geliştirmeler tamamlanana kadar Fibabanka Bonus kredi kartı başvurunuzu size en yakın şubemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Teşekkürler.