Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
  • Vadeli TL Hesap
  • Hesapla

Fibabanka Vadeli Mevduat Hesabı ile birikimlerinizi dilediğiniz vadede değerlendirebilirsiniz.

Gerçek müşteriler için İnternet ve Telefon Bankacılığı’nda 1.000 TL, şubelerimizden ise 10.000 TL’den başlayarak tüm birikimleriniz için vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz!

Tüm vadelerde avantajlı oranlarımız için sizleri şubelerimize bekliyoruz.

Vergilendirme

Vade30.09.2020-30.04.2024 Tarihleri Arası TL Hesaplarda Uygulanan Stopaj Oranları01.05.2024-31.07.2024 Tarihleri Arası TL Hesaplarda Uygulanacak Stopaj Oranları
Vadesiz hesaplar ile 6 aya kadar (6 ay dahil) vadeli hesaplarda5%7,5%
1 yıla kadar (1 yıl dahil) vadeli hesaplarda3%5%
1 yıldan uzun vadeli hesaplarda0%2,5%
Enflasyon oranına bağlı olarak değişken faiz oranı uygulanan 1 yıldan uzun vadeli hesaplarda0%0%

*30.09.2020 - 30.04.2024 tarihleri arasında Bankamızda açacağınız vadeli mevduat hesaplarına uygulanacak stopaj oranları aşağıdaki gibidir.

Faiz oranları için tıklayınız.

Mevduat Getirisi Hesaplama

Türk lirası ve döviz birikimlerinizi yatırım ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerle değerlendirme fırsatı Fibabanka’da! Farklı risk dağılımları, faiz oranları ve sunduğumuz ayrıcalıklarla çeşitlenen Mevduat Ürünlerimiz ile, gelin birikimlerinize nasıl yön vereceğimize birlikte karar verelim. Mevduat getirinizi hesaplamak için hemen mevduat faizi ve getirisi hesaplama aracımızı kullanın.*Getiri hesaplamasında bir yıldaki gün sayısı 365 olarak esas alınmıştır.

Brüt Faiz Getirisi

Stopaj Vergi Kesintisi

Vade Sonu Net Bakiye

**Vadeli Mevduat Hesaplama Aracıyla, mevduatınızın faiz getirisini kolayca hesaplayıp anında öğrenebilirsiniz. Size özel yüksek Vadeli Mevduat faiz oranlarımızı öğrenmek için en yakın şubemizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.