Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
  • Nakit Krediler Neler Sunar?
  • Başlıca Ürünlerimiz

Ani nakit ihtiyaçlarınızda moralinizi bozmayın, ticaret hayatınızı kolay hale getirecek ihtiyacınız olan desteği Fibabanka Nakit Kredi ürünleri ile alın.

Kısa vadeli finansman ihtiyaçlarınız için sizi en yakın şubemize bekliyoruz.

Borçlu Cari Krediler

Borçlu Cari Krediler ile firmanızın maddi yükünü hafifletme fırsatı Fibabanka’da. Kısa süreli finansman ihtiyacını karşılamak için kullandırılan Borçlu Cari Krediler, firmanın kredi limiti ve vadesi dahilinde, istenilen zaman ve miktarda para çekme imkânı verir.

Spot ve Kapama Opsiyonlu Spot Krediler

Firmanın nakit akışını öngörebildiği durumlarda çözüm olması adına kısa vadeli sabit vade ve faiz oranıyla bir defada kullanıp vade sonunda anapara ve faizi ile birlikte bir seferde geri ödeme imkânı veren Spot ve Kapama Opsiyonlu Spot Krediler Fibabanka’da.

Spot Krediler ile vade ve faiz oranının kredi kullanımında sabitlenmesi sayesinde, olası piyasa dalgalanmalarından etkilenmez, faiz endişesi taşımazsınız. Detaylı bilgi tüm şubelerimizde.

Taksitli Ticari Krediler

Taksitli Ticari Krediler ile ticaret işlerinizin finansmanını yürütmek daha kolay. Taksitli Ticari Kredi ürünü, bir defada kullandırılan, işletmenizin ihtiyacına göre farklılaşan, vadeleri 60 aya ulaşabilen, geri ödemelerini ise belirlenen vade içerisinde anapara+faiz+diğer kesintiler toplamından oluşan, aylık ve eşit taksitler halinde geri ödediğiniz kredi türüdür.

İhtiyacınıza göre, işletme sermayenizin ya da yatırımlarınızın finansmanı için Fibabanka uzmanlığı ile birlikte bu kredilerden faydalanabilirsiniz.

Döviz Kredileri

İhracatçıların hayatını kolaylaştıran kredi burada! İhracat, ihracat sayılan satış ve teslimler ile döviz kazandıran hizmet ve faaliyetlerde bulunduğunuzda, TL veya döviz olarak kullanabileceğiniz bu kredilerle rahat bir nefes alabilirsiniz. Bu kredileri ihraç edeceğiniz mal sevkiyatından önce size uygun koşul ve vadelerle kullanabilirsiniz.

İhracat taahüdünüzü yerine getirdiğinizde vergi, resim, harç ve Fon (KKDF) muafiyeti avantajından yararlanabilirsiniz.

İskonto/İştira Kredisi

Şirketinizin ticari işleminden doğmuş kısa vadeli senet ve çeklerin vadesinden önce nakte çevrilmesi kolaylığını İskonto/İştira Kredisi ile yaşayabilirsiniz. Yüksek hacimli çek /senet portföyü olan ve nakit döngüsü yoğun firmalarda kısa vadeli nakit ihtiyaçlarının giderilmesinde kolaylık ve esneklik sağlayan bir üründür.

Kredili Ticari Mevduat Hesabı

Çek, fatura ve diğer düzenli ödemelerinizi zamanında ödeme yapmanıza olanak veren Kredili Ticari Mevduat Hesabı Fibabanka’da sizlerle. Vadesiz mevduat hesabınıza tanımlanan kredinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.