İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
Kredi Kartları

Kredi Kartı

Alışverişlerinize avantaj ve renk katan fırsatlarıyla Fibabanka Kredi Kartı dünyasına hoş geldiniz. Harcadıkça kazandıran Bonus fırsatları, size özel promosyonlar, anlaşmalı kurumlarda farklı taksit seçenekleri, ek kart ve nakit avans avantajlarıyla kusursuz alışveriş keyfi sizi bekliyor!

Hemen Başvur

Fibabanka Kredi Kartları Neler Sunar?

Bir kredi kartı, alışverişlerinizi nasıl keyifli hale getirebilir? Fibabanka bu sorunun yanıtını kredi kartı ürünleriyle veriyor! Bonus kredi kartlarınızı alışveriş yaptığınız tüm mağazalarda kullanma, kartınızı kullandıkça Bonus kazanma ve Bonus puanlarınızı alışverişlerde harcama kolaylığı sizinle oluyor. 3D secure özelliği ile internet siteleri üzerinden hızlı ve güvenli online alışveriş sizi bekliyor. Ayrıca Bonus Program Ortakları'nda ekstra puan kazanıyor, en seçkin markaların ve bonus dünyasının size özel sunduğu tüm kampanyalarından faydalanabiliyorsunuz. Nerede olursanız olun, 7/24 nakde ihtiyaç duyduğunuzda, nakit avans kolaylığını da yaşayabiliyorsunuz.

Taksitli alışveriş, size özel kampanyalar ve bedavası en bol Bonus’un keyfini çıkarma dönemi başlasın!

Fibabanka
Bonus Klasik

Fibabanka Bonus Klasik

Fibabanka
Bonus Gold

Fibabanka Bonus Gold

Fibabanka
Bonus Platinum

Fibabanka Bonus Platinum

Fibabanka
Ücretsiz Kredi Kartı*

Fibabanka Ücretsiz Kredi Kartı

En Yakın Şubelerimiz

*Fibabanka Ücretsiz Kredi Kartı, bonus kazanma ve taksit olanağı sunmamaktadır.

Tek Tıkla Online Ödeme Kolaylığı Masterpass ile Fibabanka'da!

Fibabanka kartlarınızı Mastercard'ın dijital ödeme çözümü Masterpass’e bir kez kaydedin, alışverişlerinizi güvenle yapın.

Alışverişlerinizde tek tıkla online ödeme kolaylığı Fibabanka’da sizi bekliyor. Binlerce online alışveriş sitesi ve mobil uygulamada güvenli ve kolay şekilde ödeme yapmak için tek yapmanız gereken, Fibabanka kartınızı/kartlarınızı Mastercard'ın dijital ödeme çözümü olan Masterpass™'e kaydetmek.

Masterpass™ Nedir?

Masterpass; kart bilgilerinizi Mastercard® altyapısı içinde güvenli bir şekilde saklayarak Masterpass logosu gördüğünüz iş yerlerinde tek tıkla, hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan bir dijital ödeme çözümüdür.

Masterpass bir kullanıcı adı ve şifre belirleyerek kaydolduğunuz bir cep telefonu uygulaması değildir. Masterpass, Masterpass logosu gördüğünüz üye iş yerlerinde, üye iş yerinin ödeme altyapısının içine entegre olmuş biçimde çalışır.

Masterpass ile internete bağlı tüm çevrim içi cihazlar aracılığıyla alışveriş yaparken ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik, Fibabanka kart bilgilerinizi bir kez kaydettiğiniz zaman, kart bilgilerinizi tekrar tekrar girmeden Masterpass üyesi tüm iş yerlerinde tek tıkla alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Kısacası, Mastercard tarafından geliştirilen, Masterpass güvenli ödemenin dijital hali ile hızlı ve kolayca ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Masterpass'e Nasıl Üye Olabilirim?

Masterpass'e iki farklı yöntem ile kaydolabilirsiniz:

1. Masterpass Türkiye internet sitesi üzerinden kart bilgilerinizi kaydederek (www.masterpassturkiye.com),

2. Masterpass logosunu gördüğünüz üye iş yerlerine ait internet sitesi, mobil site, mobil uygulamalar üzerinde, kredi ve/veya banka kartı ile ödeme adımına geldiğinizde, "Kartımı Masterpass'e kaydet" kutucuğunu işaretleyerek.

Önemli Not: Masterpass'e kayıt işlemi esnasında Fibabanka kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfada "Bu kartı tercih ettiğim ödeme kartı olarak kaydet" butonunu işaretlemeniz gerekmektedir.

Masterpass Kullanımı Güvenli Midir?

MasterPass, MasterCard tarafından sunulan global bir dijital ödeme çözümüdür. MasterPass'e eklediğiniz bilgileriniz Bankamızdaki kayıtlı cep telefonu numaranız ile doğrulanarak, SMS onayı sonrası Masterpass'e eklenebilir veya değiştirilebilir.

Fibabanka Kartlarımı Masterpass'e Nasıl Eklerim?

www.masterpassturkiye.com'dan hesabınıza giriş yaparak MasterPass'e Bankamız kartlarını ekleyebileceğiniz gibi, MasterPass'in geçerli olduğu online üye iş yerlerinden alışveriş yaparken, ödeme aşamasına geldiğinizde de kartınızı ekleyebilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra Fibabanka'dan kayıtlı cep telefonu numaranıza iletilecek olan SMS'te yer alan doğrulama kodunu ödeme ekranına girerek işlemi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Masterpass'i Alışveriş Yapmak için Nasıl Kullanabilirim?

Masterpass logosunu gördüğünüz üye iş yerlerine ait kurumsal internet sitesi, mobil site, mobil uygulamalar üzerinde alışveriş yaparken, ödeme adımına geldiğinizde;

Eğer, Masterpass'e henüz kayıtlı değilseniz:

 • Kredi ve/veya Banka Kartı ile ödeme adımında Fibabanka kart bilgilerinizi girin ve "Kartımı Masterpass’e kaydet" kutucuğunu tıklayın.
 • Fibabanka tarafından Bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifre ile işleminizi doğrulayın.
 • Doğrulamanın ardından Masterpass ödeme altyapısına kaydolursunuz, ödeme işleminiz tamamlanır. Bir sonraki alışverişinizde Masterpass ile ödeme seçeneğini seçerek, aynı bilgileri tekrar girmeden, tek tıkla güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Eğer, Masterpass'e kayıtlıysanız;

 • Kredi ve/veya Banka Kartı ile ödeme sekmesine geldiğinizde, Masterpass'e kayıtlı Fibabanka kartlarınız görüntülenecektir.
 • Kart seçimini yaptıktan sonra Masterpass hesabınızı doğrulamak için Fibabanka tarafından Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranıza gönderilen tek kullanımlık şifre ile hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir.
 • Hesap doğrulama sonrasında Masterpass'e kayıtlı kart bilgilerinizle tek tıkla güvenli şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Masterpass Ücretli Bir Hizmet Midir?

Masterpass kart kullanıcıları için ücretsiz bir hizmettir.

Masterpass'in Geçerli Olduğu Üye İş Yerleri Nelerdir?

Masterpass'e kaydettiğiniz Fibabanka kartınız/kartlarınız ile MasterPass logosu gördüğünüz dünya çapındaki binlerce üye iş yerinde ödeme yapabilirsiniz. Yurt içi güncel üye iş yeri listesine https://masterpass.com/tr-tr/retailers.html ve global yurt dışı güncel üye iş yeri listesine https://shopnow.masterpass.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kartımı Bir Kere Masterpass'e Kaydettikten Sonra, Masterpass Logosunun Olduğu Başka Bir İş Yerinde Nasıl Kullanabilirim?

Masterpass üyesi iş yerlerinin Kredi ve/veya Banka Kartı ile ödeme sekmesine geldiğinizde "Masterpass'e kayıtlı kartlarınız bulunuyor" uyarısını göreceksiniz. Bu uyarıyı göremiyorsanız, Fibabanka kartınızı/kartlarınızı Masterpass'e kaydederken kullandığınız cep telefonu numaranızın iş yerinizin profil bilgilerinde kayıtlı olduğundan emin olmanız gerekmektedir. İlgili uyarıyı gördükten sonra Masterpass hesabınızı doğrulamak için Fibabanka tarafından Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranıza gönderilen kısa mesajda yer alan tek kullanımlık şifre ile hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir. Doğrulama tamamlandıktan sonra Masterpass'e kayıtlı Fibabanka kart(lar)ınızı göreceksiniz. Ödeme yapmak istediğiniz kartınızı seçip tek tıkla güvenli şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Masterpass'e Kayıtlı Kartlarımı Nasıl Yönetebilirim?

Masterpass'in geçerli olduğu üye iş yerlerindeki kullanıcı profili yönetim ekranı üzerinden ya da ilgili iş yerinin ödeme adımında kartlarınızı ekleyebilir ya da silebilirsiniz. www.masterpassturkiye.com üzerinden hesabınıza giriş yaparak da Masterpass altyapısında sakladığınız kartlarınızı görüntüleyebilir, yeni kart ekleyebilir veya kartlarınızı silebilirsiniz.

Masterpass'e Kartımı Ekleyemiyorum. Ne Yapmalıyım?

 • Kart bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olunuz.
 • Kart bilgilerinizi doğru girdiyseniz Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranıza doğrulama SMS'inizin geldiğinden emin olunuz. Kart bilgilerinizi doğru girmenize rağmen doğrulama şifrenizi alamıyorsanız, 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı ile iletişime geçerek, cep telefonu bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
 • Doğrulama SMS'ini alıp ekrana doğru bir şekilde girmenize rağmen hata almanız durumunda; lütfen masterpassturkiye@mastercard.com adresine durumu anlatan e-posta gönderiniz.

Masterpass Şifremi Unuttum. Nasıl Sıfırlayabilirim?

 • Şifrenizi unutmanız durumunda www.masterpassturkiye.com sayfasında, "Şifremi Unuttum"adımı üzerinden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Masterpass'e kayıtlı Fibabanka kartlarınızdan herhangi birine ait bilgileri girip, Bankamızda kayıtlı olan cep telefonu numaranıza iletilen doğrulama SMS'inde yer alan kodu girerek kendinizi doğruladıktan sonra şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.
 • Kart bilgilerinizi doğru girmenize rağmen doğrulama şifrenizi alamıyorsanız, 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığını arayarak cep telefonu numaranızı güncelleyebilirsiniz.
 • Doğrulama SMS'ini alıp, ekrana doğru bir şekilde girmenize rağmen halen hata alıyorsanız; lütfen masterpassturkiye@mastercard.com adresine durumu anlatan e-posta gönderiniz.
 • Kart bilgilerinizi hatırlamıyorsanız veya kayıtlı kart bilgileriniz iptal olduysa, aynı sayfada kart bilgilerinizi hatırlamadığınızı belirterek hesap silme özelliğini kullanabilirsiniz.

Masterpass'e Kayıt Olurken Kullandığım Cep Telefonu Numaram Değişti. Ne Yapmalıyım?

Masterpass'e kayıt olurken kullandığınız cep telefonu numaranız değiştiyse, yeni numaranızı kullanarak Masterpass'e üye olabilirsiniz. Eski numaranıza bağlı Masterpass hesabınızı silmek için aşağıda yer alan"Masterpass hesabımı nasıl silebilirim?" başlığındaki adımları takip edebilirsiniz.

Masterpass Hesabımı Nasıl Silebilirim?

www.masterpassturkiye.com üzerinden hesabınıza erişim sağlayarak, kartınızı kaydetmiş olduğunuz iş yerinde kullanıcı profili yönetim ekranı üzerinden ya da kartlarım menüsü altından kartlarınızı her zaman silebilirsiniz. En son kartınızı sildiğinizde, hesabınız da silinecektir. Hesabınıza ait cep telefonu numaranız haricinde hiçbir bilginiz olmadığı ya da kart bilgilerinizin çeşitli nedenlerle (kart iptali, kartın süresinin dolması vb.) kullanılamaz hale gelmesi durumunda “Şifremi Unuttum” sayfasından kart bilgilerinizi hatırlamadığınızı beliterek de hesabınızı güvenle silebilirsiniz. Hesabınıza ait cep telefonu numarasına erişim sağlayamamanız durumunda (telefon değişikliği, cihaz ya da operatör kaynaklı hata durumları vb.) hesabınızın silinebilmesi için; masterpassturkiye@mastercard.com adresine e-posta göndererek hesap silme konusunda destek almanız yeterli olacaktır.

Masterpass Hesabım Kilitlendi. Ne Yapmalıyım?

Masterpass, kart kullanıcılarını istenmeyen çeşitli durumlardan korumak adına bazı yöntemler uygulamaktadır. Hesabınızın kilitlenmesi de bu kapsamda yapılan uygulamalardan birisidir. Hesabınız kilitlendiğinde, güvenliğiniz için Masterpass hesabınız alışveriş ve ödeme işlemlerine kapatılır. Masterpass’e kayıtlı kartlarınız ile işlem gerçekleştirilmesine izin verilmez. Masterpass hesabınız bloklandığında "Şifremi Unuttum" sayfasından şifrenizi sıfırlayarak hesabınızdaki blokeyi kaldırabilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler

 • Bonus Kart, dünyanın her yerinde geçerli bir kredi kartıdır, bunun için nerede olursanız olun kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.
 • Yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız tüm alışverişlerde bonus kazanırsınız. Bonus Program Ortakları’nda yaptığınız alışverişlerden kazandığınız bonusları anında, diğer mağazalarda kazandıklarınızı ertesi gün tüm program ortaklarında kullanabilirsiniz.
 • Birden fazla kişiye ek kart talep edebilirsiniz.
 • Bonus Kart’ınızla limitiniz dâhilinde nakit çekim yapabilirsiniz.
 • 3D secure ile online alışveriş yapmak için Fibabanka Kredi Kartlarınız internet alışverişine açık olmalıdır. Kartlarınızı internet alışverişine açmak için Fibabanka İnternet Bankacılığı, Fibabanka Mobil, 444 88 88 Telefon Bankacılığı ve size en yakın şubemizde aktivasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka Kredi Kartınız için sizlere gönderdiğimiz ekstrelerdeki bilgilerin açıklamaları aşağıdaki gibidir.

Müşteri Numaranız: Bankamızda tanınmanızı sağlayan size özel numaradır.

Bugüne Kadar Kazanılan Bonus: Kartın açılış tarihinden son hesap özeti dönemine kadar kazanılan toplam bonus tutarıdır.

Bu Dönem Kazanılan Bonus: İlgili hesap özeti döneminde yapılan alışverişlerden ve kampanyalardan kazanılan bonus tutarıdır.

Bonus Kazanma - Harcama: Yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız tüm alışverişlerde bonus kazanırsınız. Bonus Program Ortakları’nda yaptığınız alışverişlerden kazandığınız bonusu anında, diğer mağazalarda kazandığınız bonusu ertesi gün tüm program ortaklarında kullanabilirsiniz.

Kampanya Bonusu: Yıl içerisinde düzenlenen kampanyalarda, kampanya kriterlerine göre kartınıza yüklenen ve belirtilen zaman içinde kullanılmayan bölümü geri alınan bonuslardır.

Hesap Kesim Tarihi: Hesap özetinizin hazırlandığı tarihtir.

Son Ödeme Tarihi: Hesap özetinizde belirtilen borcun ödenebileceği en son tarihtir.

Dönem Borcu: Hesap kesim tarihinde düzenlenen hesap özetinde yer alan ve kart hamili/ek kart hamilinin kaydedilmiş bulunan mal ve hizmet alımlarına ilişkin harcamalar, ücret ve komisyonlar ve varsa geçmiş dönemden devreden gecikmiş borçlar, kredi faizi, nakit çekim faizi, gecikme faizi ile bunlara ait vergi, fon ve sair yükümlülüklerin toplamından ödeme ve alacak kayıtları mahsup edilerek bulunan ve son ödeme tarihine kadar ödenmesi gereken toplam borç tutarıdır.

Asgari Ödeme Tutarı: Hesap özeti toplam dönem borcunun belirli bir yüzdesi olarak yer alan ve yasal kurallar çerçevesinde belirlenen, son ödeme tarihinde ödenmesi gereken tutardır. Asgari ödeme tutarınızı hesap özetinizin ön sayfasından öğrenebilirsiniz.

Akdi Faiz Oranı: Dönem borcunun tamamının ödenmediği durumlarda, asgari ödeme tutarının dışında kalan hesap bakiyesine işletilen aylık faiz oranıdır.

Gecikme Faiz Oranı: Dönem borcunuzun asgari ödeme tutarı altında ödenmesi halinde, sadece asgari ödeme tutarının ödenmeyen kısmına işletilen aylık faiz oranıdır.

Nakit Avans Faizi: Kartınızla yaptığınız nakit çekim ve nakit kullanımı niteliğindeki işlemler için işlem tarihinden itibaren ödeme tarihine kadar işletilecek aylık faiz oranıdır.

Nakit Avans Ücreti: Kartınızla yaptığınız her bir nakit çekim işlemi başına alınacak ücrettir.

Limit Aşım Faizi: Borç bakiyenizin, kartınıza tahsis edilen limiti aşması halinde günlük olarak limiti aşan tutara uygulanan akdi faiz oranıdır.

Kart Yenileme Ücreti: Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde, 3. kez değişim olduğunda her bir kart yenilemesi içinücret yansıtılacaktır.

Geçmiş Dönem Hesap Özeti Ücreti: Hesap özetlerini şubeden, e-posta ya da faks ile yeniden talep eden kart hamili/ek kart hamiline Bankaca belirlenecek ve işlemle orantılı olacak şekilde tahakkuk ettirilen ücrettir. Hesap özetinin düzenleme tarihinden sonraki ilk yıl için ücret alınmaz.

BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi): Faiz, ücret ve komisyon tutarları üzerinden hesaplanır ve %5 oranında tahsil edilen vergidir.

KKDF ( Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu): Faiz tutarları üzerinden hesaplanır ve %15 oranında tahsil edilen vergidir.

KMV (Kambiyo Muamele Vergisi): Yabancı para birimi ile yapılan alışveriş işleminden tahsil edilen vergidir. Yapılan yabancı para cinsinden işlemlerin TL karşılığının % 1 oranında tahsil edilmektedir.

*Güncel faiz oranları için lütfen hesap özetinizin ön yüzüne bakınız.

Kredi Kartlarına Uygulanan Güncel Komisyon ve Ücretler
 Bonus KlasikBonus GoldBonus Platinum
Kart Üyelik Bedeli (Asıl/Ek)89 TL / 44 TL100 TL / 50 TL110 TL / 55 TL
Kredi Kartıyla Nakit Avans Ücreti (Yurt içi/Bankamızdan)%1 (BSMV hariç)
Kredi Kartıyla Nakit Avans Ücreti (Yurt içi,/Diğer Banka)%3.5 + 0.50 TL (BSMV hariç)
Kredi Kartıyla Nakit Avans Ücreti (Yurt dışı)%1 (BSMV hariç)
Kart Yenileme Ücreti17 TL (BSMV dahil)
Kartınızın Yurt Dışında Kullanımı
 TL Ödemeli Hesap ÖzetiUSD Ödemeli Hesap Özeti
Döviz Borcunun HesaplanmasıYurt dışı harcama ve nakit çekim işlemleriniz hangi para biriminden yapıldığı fark etmeksizin, uluslararası kartlı ödeme sistemleri kuruluşlarınca belirlenen kurdan USD' ye çevrilerek Bankamıza iletilir. İletilen USD tutarı Bankamıza ulaştığı tarihteki T.C. Merkez Bankası döviz satış kurundan TL' ye çevrilerek hesap özetinize yansıtılır.USD ödemeli hesap özetlerinde, USD harcamaları işlem tutarı ile aynı olarak hesap özetine yansıtılır. USD haricinde diğer para birimi ile yapılan harcamalarınızda kullanılacak kur ise uluslararası kartlı sistem kuruluşlarının belirlediği kurlardan çevrilerek USD hesap özetinize yansıtılır. Yurt dışında gerçekleştirilen TL harcamaları, hesap özeti ödeme tipi USD olsa dahi TL olarak hesap özetinize yansıtılır. USD hesap özetindeki borcunuzun kısmen veya geç ödenmesi halinde kalan tutar, son ödeme tarihindeki T.C. Merkez Bankası döviz satış kurundan TL' ye çevrilir.
Asgari Ödeme TutarıLimite bağlı olarak değişen asgari ödeme oranı ve uygulama tarihi aralıkları yukarıdaki tabloda belirtilmiştir.Asgari ödeme tutarı borcun tamamıdır.
Faiz HesaplamaFaiz hesaplamasında ödeme ve faiz bilgileri esas alınır.Son ödeme tarihinde borcunuzun tamamını ödemediğiniz takdirde döviz borcunuz, son ödeme tarihindeki T.C. Merkez Bankası döviz satış kuru üzerinden TL’ye çevrilir ve faiz hesaplamasında faiz ve ücretler tablosundaki bilgiler esas alınır.

BANKA ve KREDİ KARTLARI KANUNU

Kartınız için yansıyan faizlerle ilgili detaylar aşağıdaki gibidir.

Alışveriş Faizi

Dönem borcunuzun tamamını, son ödeme tarihine kadar ödemeniz halinde alışverişlerinizden (taksitli işlemler dahil) kaynaklanan borcunuza faiz işletilmemektedir. Son ödeme tarihine kadar dönem borcunun tamamının ödenmemesi halinde ise (asgari tutarın ödenmesi zorunludur) kalan borcunuza hesap kesim tarihinden itibaren günlük bakiyeniz üzerinden faiz hesaplanır. Kredi kartınıza tahsis edilen limiti aşmanız durumunda, aynı gün, aşılan tutara alışveriş faiz oranı üzerinden faiz hesaplanmaya başlar. Toplam borç bakiyesi tahsis edilen limite düşene kadar faiz işlemeye devam eder. Kartınız için uygulanan alışveriş faiz oranı %2'dir. KKDF ve BSMV dahil değildir.

Nakit Çekim Faiz Oranı

Nakit çekim işlemlerinde, aynı gün faiz işlemeye başlamakta ve Hesap Özetinizde, hesap kesim tarihine kadar oluşan faiz yer almaktadır. Bir sonraki hesap kesim tarihi ile ödeme yaptığınız tarih arasındaki faiz, Hesap Özetinizde yer alır (Aynı uygulama nakit çekme hükmünde sayılan (Casino vs.) işlemler için de geçerlidir). Kartınız için uygulanan nakit çekim faiz oranı %2'dir. KKDF ve BSMV dahil değildir.

Gecikme Faizi

Hesap Özetinizde yer alan asgari ödeme tutarının son ödeme tarihine kadar ödenmemesi halinde, ödenmemiş asgari tutarınıza son ödeme tarihinden itibaren günlük bakiyeniz üzerinden gecikme faizi hesaplanır. Gecikme faiz oranı %2,40'tır. KKDF ve BSMV dahil değildir.

5464 Sayılı Banka ve Kredi Kartları kanunu için tıklayınız.

Güncel Kredi Kartları Taksitleri

09.06.2020 tarihli BDDK basın açıklamasında; Kurulun 09.06.2020 tarihli ve 9053 sayılı kararı ile bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek havayolları, seyahat acenteleri ve konaklamayla ilgili yurt içine ilişkin harcamalarda taksitlendirme süreleri 12 aydan 18 aya çıkarılmıştır.

Kurumsal kredi kartları ile mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde en fazla 18 aya kadar taksitlendirme yapılabilmesi devam etmektedir.

Güncel taksit sınırlarını aşağıda bilgilerinize sunarız.

Kart TipiHarcama TürüTaksit Sınırı
Bireysel KartlarHavayolları, seyahat acenteleri ve konaklamayla ilgili yurt dışına ilişkin harcamalar3 Ay
Basılı ve külçe halinde olmayan kuyum harcamaları8 Ay
Elektronik eşya (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 TL’nin üzerinde olan televizyon vb.) harcamaları6 Ay
Sağlık ürünü harcamaları9 Ay
Fiyatı üç bin beş yüz Türk Lirasına kadar olan televizyon alımları hariç elektronik eşya alımlarında, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde6 Ay
Elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) harcamaları18 Ay
Havayolları, seyahat acenteleri ve konaklamayla ilgili yurt içine ilişkin harcamalar18 Ay
Vergi ödemeleri12 Ay
Basılı ve külçe halinde kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürün alımlarıTaksit yapılmamaktadır.
Mobilya, elektrikli eşya harcamaları18 Ay
Ticari KartlarTicari kredi kartlarındaki genel taksit sınırı18 Ay

* Tabloda yer almayan harcamalar için genel taksit sınırı olan 12 ay uygulanmaktadır.

Web sitemiz üzerinden başvurularınızı alabilmek için çalışmalarımız devam ediyor. Geliştirmeler tamamlanana kadar Fibabanka Bonus kredi kartı başvurunuzu size en yakın şubemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz,

Web sitemiz üzerinden başvurularınızı alabilmek için çalışmalarımız devam ediyor. Geliştirmeler tamamlanana kadar Fibabanka Bonus kredi kartı başvurunuzu size en yakın şubemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Teşekkürler.