Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Bonus Business Kart
Sayfayı Değiştirin

Business Kredi Kartı

İşletmelere özel kredi kartı Fibabanka Business Kredi Kartı. Harcadıkça ödül kazandıran fırsatlar, size özel kampanyalar, birden fazla kullanıcıya ek kart alma imkanı ve nakit avans avantajlarıyla Fibabanka Business Kart daima yanınızda!

  • Kart Özellikleri
  • Kart Şifre İşlemleri

Fibabanka Business Kredi Kartı Neler Sunar?
Bir kredi kartı, harcamalarınızı nasıl avantajlı hale getirebilir? Cevabı Fibabanka’da! Kredi kartınızla yaptığınız peşin ödeme işlemlerinizi taksitlendirme kolaylığı, kartınızı kullandıkça ödül kazanma ve sürpriz kampanyalardan faydalanma imkanı, 3D Secure özelliği ile internet siteleri üzerinden hızlı ve güvenli online alışveriş keyfi Fibabanka’da sizi bekliyor. Nerede olursanız olun, 7/24 nakit ihtiyacı duyduğunuz anda, nakit avans kolaylığı Fibabanka’da.

Fibabanka Business Kredi Kartı’na Nasıl Başvurabilirim?
Fibabanka Business Kredi Kartı başvurunuzu tüm şubelerimizden yapabilirsiniz.

Fibabanka Business Kredi Kartı’mı İnternet ve Telefon/Mail Order Alışverişlerinde Nasıl Kullanabilirim?
İster başvurunuz esnasında isterseniz daha sonra Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı’ndan, Ürünler → Kartlar → Ticari Kredi Kartlarım → Kart Ayarları adımlarını izleyerek “İnternet Alışverişi” ve “Telefon/Mail Order Alışverişi” özelliklerini aktif hale getirebilirsiniz.

Fibabanka Business Kredi Kart'ınız Temassız ve Chipli Özellikte!

Temassız Ödeme, ödeme işlemlerinizin daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak üzere geliştirilmiş bir kart özelliğidir. Temassız özellikli banka ve kredi kartlarımız ile temassız alışverişin konforunu yaşamaya başlayabilirsiniz.

Fibabanka Business Kredi Kart'ınızın temassız işlem üst limiti her bir ödeme için 750 TL'dir. Üzerinde temassız ödeme işareti gördüğünüz okuyucuların bulunduğu tüm ödeme noktalarında 750 TL’ye kadar şifresiz işlem yapabilir, 750 TL üzeri işlemlerinizi ise POS’tan şifre girerek gerçekleştirebilirsiniz. Temassız özellikli kartınızla ödeme yapmak için kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir.

Temassız ödemelerde uygulanan çoklu güvenlik seviyeleri sayesinde işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka Business Kredi Kart'ınız ile ATMlerden İşlem Yapmak Çok Kolay!
Fibabanka Business Kredi Kartı ile, Fibabanka ATMlerinden 7 gün 24 saat para çekme, bakiye sorgulama, hesaplar arası havale, kart şifre değişikliği gibi işlemlerinizi kolayca gerçekleştirilebilirsiniz. Üstelik Akbank ATMlerinden dilediğiniz kadar, PTTmatiklerden ise aylık 5 işleme kadar para çekme, dilediğiniz kadar para yatırma ve bakiye sorgulama işlemlerini de ücretsiz yapabilirsiniz.

Fibabanka Business Kredi Kart’ını Geçici Olarak Kapatmak Mümkün!

Kredi kartınızı iptal etmek istemeyip sadece geçici bir süre kapalı kalmasını istiyorsanız ibabanka Kurumsal Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarına giriş yaptıktan sonra sırasıyla Ürünler → Kartlar → Ticari Kredi Kartlarım → Kart Ayarları adımlarını izleyerek kredi kartınızı geçici olarak kullanıma kapatabilirsiniz. Kartınız, geçici süreliğine kapatıldıktan 24 saat sonra otomatik olarak tekrar açılacaktır.

Fibabanka Kurumsal Mobil ile Kredi Kartınızı Kolayca Yönetin!

Fibabanka Kurumsal Mobil ve İnternet Bankacılığı ile kredi kartlarınızda taksitlendirme, limit artırımı, şifre tanımlama/değişiklik işlemlerini hatta kayıp/çalıntı bildirimini hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

Fibabanka Kurumsal Mobil’i indirmek için QR kodunu okutabilir veya store butonlarına tıklayabilirsiniz.

Fibabanka QR Kodu

Business Kredi Kart Şifremi Nasıl Oluşturabilirim?

Business Kredi Kart’ınızın şifresini; Fibabanka Kurumsal Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan SMS yoluyla ya da 444 88 88 Telefon Bankacılığımızı arayarak oluşturabilirsiniz.

Business Kredi Kart Şifremi Fibabanka Mobil ya da İnternet Bankacılığı’ndan Nasıl Oluşturabilirim?

Fibabanka Kurumsal Mobil veya İnternet Bankacılığı’na giriş yaptıktan sonra Ürünler → Kartlar → Ticari Kredi Kartlarım → Kart Ayarları → Şifre Değiştir adımlarını izleyerek saniyeler içinde kart şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Business Kredi Kart Şifremi SMS ile Nasıl Oluşturabilirim?

SIFRE yazıp oluşturacağınız 4 haneli şifreniz, FibaAnahtar'ınızın ilk 2 harfi ve kartınızın son 4 rakamını aralarında birer boşluk bırakarak 3422'ye SMS gönderebilirsiniz.

ÖRNEK: SIFRE 1234 AN 5678 ➜ 3422'ye SMS gönderilir.

Business Kredi Kartım Yenilendi, Şifresi Değişir mi?

Kart sürenizin dolması, kart üzerindeki çipin arızalanması ya da fiziksel hasar sebebiyle yapılan yenileme işlemlerinde yeni şifre oluşturmanıza gerek yoktur. Yeni kartınız ile ATM ya da POS işlemlerinizde eski kartınızın şifresini girebilirsiniz. İşlem sonrası şifreniz yeni kartınıza otomatik olarak tanımlanır.