İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
Sayfayı Değiştirin

Mevduat Getirisi Hesaplama

Türk lirası ve döviz birikimlerinizi yatırım ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerle değerlendirme fırsatı Fibabanka’da! Farklı risk dağılımları, faiz oranları ve sunduğumuz ayrıcalıklarla çeşitlenen Mevduat Ürünlerimiz ile, gelin birikimlerinize nasıl yön vereceğimize birlikte karar verelim. Mevduat getirinizi hesaplamak için hemen mevduat getirisi hesaplama aracımızı kullanın.

*Getiri hesaplamasında bir yıldaki gün sayısı 365 olarak esas alınmıştır.

Brüt Faiz Getirisi

Vergi Kesintisi

Vade Sonu Net Bakiye

**Vadeli Mevduat Hesaplama Aracıyla, mevduatınızın faiz getirisini kolayca hesaplayıp anında öğrenebilirsiniz. Size özel yüksek Vadeli Mevduat faiz oranlarımızı öğrenmek için en yakın şubemizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Mevduat Nedir?

Türk Lirası ve döviz birikimlerinizi profesyonel yatırım kadrosuyla birlikte, yatırım ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerle değerlendirme fırsatı Fibabanka’da! Farklı risk dağılımları, faiz oranları ve sunduğumuz ayrıcalıklarla çeşitlenen Mevduat Yatırım Ürünlerimiz ile, gelin birikimlerinize nasıl yön vereceğimize birlikte karar verelim.

Mevduat Hesabı Türleri Nelerdir?

Vadesiz hesabın özgürlüğünü vadeli hesabın getirisiyle birleştiren Kiraz Hesap, BES'li Kiraz Hesap, Vadeli Hesap, Vadesiz Hesap, Altın Hesap ve Yatırım Fonları ile mevduatınızı değerlendirebilirsiniz.

Vadeli Mevduat Hesabı Nedir?

Piyasadaki faiz dalgalanmalarından etkilenmeden, özel faiz oranlarıyla nakdinizi sabit bir getiri ile güçlendirmenin yolu, Fibabanka Vadeli Hesap’ta. Size en uygun oran ve vadeyi seçerek vadeli mevduat hesabı açtırabilir, risksiz sabit getiri avantajlarından yararlanabilirsiniz. Belirlenen vadelerde, birikiminizi belli bir süre sonunda faiz getirisiyle birlikte çekebilirsiniz. Böylece, riske girmeden, belirlenen faiz oranlarıyla taahhüt verdiğiniz sürede nakdinizin değerine değer katarsınız.

Vadeli Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

Fibabanka Vadeli Mevduat Hesabı ürünlerine "merhaba" demek için size en yakın Fibabanka şubesine uğrayıp kimliğiniz ile birlikte hesap açabilirsiniz. Yeni vadeli mevduat hesaplarınızı ise Fibabanka İnternet Bankacılığı veya 444 88 88 Telefon Bankacılığı aracılığıyla kolaylıkla açabilirsiniz.

Vadeli Mevduat Faiz Oranları

Vadeli Mevduat Hesaplama Aracıyla, mevduatınızın faiz getirisini kolayca hesaplayıp anında öğrenebilirsiniz. Size özel yüksek Vadeli Mevduat faiz oranlarımızı öğrenmek için en yakın şubemizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.