Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Tarım POS
Sayfayı Değiştirin

KOBİ'lere Özel Anında Kredi

İş yerinizden ayrılmadan sadece birkaç adımda KOBİ’lere Özel Anında Kredi kullanabilir, nakit ihtiyaçlarınıza hızlı ve kolay çözümler bulabilirsiniz.

  • Neler Sunar?
  • Nasıl Hızlı Kredi Kullanabilirim?

İş yerinizden ayrılmadan kolayca Fibabankalı olun, Hızlı Kredi ile nakit ihtiyacınızı hemen karşılayın!

İşletmenizin nakit ihtiyaçları için finansal çözüm, KOBİ'lere Özel Anında Kredi'de. Fibabanka olarak ihtiyaçlarınıza yönelik sunduğumuz anında kredi çözümlerimiz ile işletmenizin her zaman yanındayız.

İşletmenizin nakit ihtiyaçlarını Hızlı Kredi ürünümüz ile karşılayabilir, ödeme planlarınızı aylık taksitler halinde veya esnek ödemeli olarak oluşturabilirsiniz. Üstelik vade süresince kredi faiz oranınız değişmemektedir.

Bütçenize uygun ödeme planını buraya tıklayarak hesaplayabilirsiniz.

Hızlı Kredi ürünümüz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve faiz oranlarımızı öğrenmek için 444 88 88 numaralı Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Fibabanka Müşterisiyseniz;
  • Fibabanka İnternet Şubesi linkinden veya Fibabanka Kurumsal Mobil üzerinden T.C. kimlik numaranızı, doğum tarihinizi ve cep telefonunuzu yazarak,
  • HIZLIKREDİ yazıp aralarında bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi gün ay yıl (ggaayyyy) olacak şekilde 3422'ye SMS göndererek,
  • Linke tıklayarak hızlıca kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Fibabanka Mobil veya İnternet Bankacılığı kanallarında yer alan Kredilerim Menüsüne girerek doğrudan başvuru yapabilirsiniz.
Fibabanka Müşterisi Değilseniz;
  • Fibabanka İnternet Şubesi linkinden veya Fibabanka Kurumsal Mobil üzerinden T.C. kimlik numaranızı, doğum tarihinizi ve cep telefonunuzu yazarak,
  • HIZLIKREDİ yazıp aralarında bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi gün ay yıl (ggaayyyy) olacak şekilde 3422'ye SMS göndererek,
  • Linke tıklayarak hızlıca kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Fibabanka Kurumsal Mobil’i indirerek, Görüntülü Bankacılık ile hızlı ve kolayca dilediğiniz yerden müşterimiz olabilir, kredinizi kullanabilirsiniz.

Fibabanka’da işletmenize özel finansal çözümler bulmak işte bu kadar kolay!

Görüntülü Bankacılık ile Bankamızın kurumsal müşterisi olmak için aşağıdaki QR kodu cep telefonunuzdan okutabilirsiniz.

Fibabanka QR Kodu

*** Hızlı Kredi başvurusunu sadece Gerçek Kişi Ticari İşletmeler (şahıs şirketleri) yapabilir. Fibabanka kredi koşullarını değiştirme ve kredi onaylamama hakkını saklı tutar.