İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
  • Findeks Risk Hizmeti
  • BizimHesap Entegrasyonu

Şubelerimizden kendinize en uygun Findeks Hizmet Paketi’ni satın alabilir, Çek ve Risk raporlarınıza tek bir ücretle avantajlı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Risk Raporu ile ticari ilişkilerinizde kendinizi karşı tarafa rahatça anlatabilir, Çek Raporu ile çek ödemelerinizin durumunu iş yaptığınız kişilere detaylı olarak gösterebilirsiniz.

  • Risk Raporu; Bankalarda ne kadar kredi ve kredi kartı limitiniz var?, Risk bakiyeniz ne kadar?, Ödeme performansınız nasıl? gibi soruların cevaplarını içeren kredibilitenizi gösteren rapordur.
  • Çek Raporu; Ödenmiş, arkası yazıldıktan sonra ödenmiş ya da halen ödenmemiş tüm çek bilgilerini içeren, çek ödeme geçmişinizi gösteren rapordur.

Findeks Paketleri’nin kapsam ve ücretleri için tıklayınız.

Findeks Paketi almak için;

  • Öncelikle şubelerimizden üye kaydınız yapılır.
  • Gerçek Kişi/Şahıs firmaları için kredi kartı, tüzel firmalar için ise “Yetkili Kişi Tespiti”nin yapılmasını sağlayacak belge ve imza kontrolü ile üyelik işlemi tamamlanır.
  • Üyelik onayından sonra istediğiniz paketler seçilerek satın alma işlemi tamamlanır.
  • Satın aldığınız paketler kapsamındaki adet kadar raporu, www.findeks.com üzerinden ek bir ücret ödemeden alabilirsiniz.

BizimHesap Fibabanka Cari Hesap Entegrasyonu

Sizi defterlerden, kağıt ve excel’den kurtarıp, tüm ön muhasebe işlemlerinizi tek platformda toplayan bir kahraman var. İşte karşınızda: BizimHesap!

Microsoft Azure teknolojisiyle sizlere ön muhasebe çözümleri sunan “BizimHesap” ile Fibabanka güçlerini birleştiriyor. BizimHesap üyeleri, finansal işlemlerini Fibabanka hesaplarından yaparak ön muhasebe kaydı tutmak zorunda kalmıyor. Üstelik işlemler yapılırken, muhasebe kayıtları eş zamanlı güncelleniyor. Henüz üye değilseniz, BizimHesap üyesi olmak için tıklayın.

BizimHesap Nedir?

BizimHesap bulut üzerinde çalışan bir ön muhasebe sistemidir. Borcunuzu, alacağınızı, stoklarınızı, çekinizi, senedinizi takip edebilmek için artık defterlerle, Excel dosyalarıyla uğraşmayın.

BizimHesap ile müşterilerinizi, satışlarınızı, tahsilatlarınızı, ödemelerinizi, stoklarınızı tek yerden takip edebilirsiniz. Hesabınıza internete bağlı her yerden ve herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz.

Ayrıca, faturalarınızı yazıcıdan bastırarak müşterilerinize hesap ekstrelerini anında gönderebilirsiniz.

Ücretsiz e-ticaret entegrasyonu ile n11.com, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi platformlardaki satışlarınızı otomatik olarak aktarabilir, tek tuşla faturasını kesersiniz.

Fibabanka entegrasyonunu nasıl yapabilirim?

Bizimhesap.com üzerinden ya da şubelerimizden temin edebileceğiniz muvafakatnameyi imzalayarak size en yakın şubemize bırakmanız yeterlidir. Hemen yapılacak tanımlamaların ardından hesaplarınızı izlemeye ve muhasebeleştirmeye başlayabilirsiniz.

En Yakın Fibabanka Şubesi