İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar

 

  • Havale/EFT
  • Toplu Ödemeler
  • Ödeme Emirleri
  • Maaş Ödemesi
  • Düzenli Ödemeler
  • Fatura Ödemeleri

EFT/Havale ödemelerinizi hızlı ve güvenli olarak Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan ve tüm şubelerimizden kolaylıkla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Belirli dönemlerde ve birden fazla EFT/Havale ödemelerinizi ayrıca bir yazılım yapılmasına gerek kalmadan Bankamız Toplu EFT/Havale Programı ile tek seferde hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tarafınızdan aldığımız ödeme bilgileri doğrultusunda, çok sayıda EFT/Havale ödemeleriniz otomatik olarak gerçekleştirilir ve yapılan işlemler hakkında bilgilendirme yapılır. Bankamız aracılığıyla yapacağınız Toplu Ödemeler ile firmanızın iş yükü ve hatalı işlem sayısı azalır, size de sorunsuz para transferi işlemi keyfini çıkartmak kalır.

İşinizin başında değilken bile her yerden kolayca ödeme yapma şansını Ödeme Emri özelliği ile yakalayabilirsiniz. İleri tarihli şahsi veya şirket EFT ödemeleriniz için ödeme emri verip, ödeme zamanı geldiğinde işleminizin kolay şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Maaş ödemenin de en kolay yolu Fibabanka’da. Talimatınız ile şirket çalışanlarınızın maaş ödemeleri, belirttiğiniz tarihte ve tutarda, şirket hesaplarından otomatik olarak personel hesaplarına aktarılır, siz de takibini kolayca yapar ve iş gücünden tasarruf edersiniz.

Düzenli ödemeleriniz için zaman kaybetmeyin! Kira, aidat, taksit vb. tarihi ve tutarı belirli olan düzenli ödemelerinizi, Bankamıza talimat vererek hesaplarınızdan otomatik olarak yapabilirsiniz.

Fatura Ödemesi

Artık fatura ödeme işlemleri çok kolay. Telefon, doğalgaz, elektrik, su, kablolu TV, internet ve cep telefonu gibi birçok faturanız için tüm şubelerimizden, Fibabanka İnternet Bankacılığı’ndan veya 444 88 88 Telefon Bankacılığı’ndan talimat vererek kolayca ödeme yapabilirsiniz. Fatura ödeme işlemleri haricinde, GSM hatlarınıza TL yüklemelerinizi de Bankamız aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile hesabınıza tanımlatacağınız Kredili Mevduat Hesabı Limiti dahilinde faturalarınızda gecikme yaşamazsınız.

Otomatik Ödeme Talimatı

Artık faturanın son gününü kaçırma durumu tarih oldu. Otomatik Ödeme Talimatı kolaylığına Fibabanka’dan ulaşabilirsiniz. Şubelerimize uğrayarak veya İnternet Bankacılığı ve 444 88 88 Telefon Bankacılığı’ndan Otomatik Ödeme Talimatı verebilir; elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, kablo TV ve dijital TV faturalarınızın vadesiz hesabınızdan veya kredili mevduat hesabı limitleri dâhilinde zamanında ödenmesini sağlayabilirsiniz.