İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
  • Doğrudan Borçlanma Sistemi (DBS)
  • Akaryakıt Tahsilatları (TTS)
  • Çek-Senet Tahsilatları
  • Nakit ve Çek Toplama Hizmeti

Mal ve hizmet satışlarına yönelik fatura tahsilatlarınızı otomatik olarak gerçekleştirme imkânı Fibabanka kolaylıklar dünyasında. Doğrudan Borçlanma Sistemi (DBS) ile tanışın, belirlenmiş olan kredi limitleri dâhilinde bayi/müşterinin hesabında bakiye olmasa dahi ödemeyi sorunsuz gerçekleştirin. Hem ödeme planınızı koruyun hem de operasyonel işlem ve ek maliyetlerden kurtulun!

Doğrudan Borçlanma Sisteminin Avantajları Neler?

Müşterinin hesabında bakiye olmasa dahi ödemeyi sorunsuz gerçekleştiren bu sistem, hem firmaya hem de bayilere avantajlar sağlar.

DBS Sisteminin Firmanıza Avantajları:

  • Bankamızca tahsilat garantisi sağlanacağından, firma nakit akışınız daha hızlı ve güvenli gerçekleşir.
  • Sistemimizdeki bayi/müşterilere ait güncel kredili bakiyeleri firmanıza düzenli olarak bildirileceğinden, bayi/müşterilerinizin mali yapısı hakkında bilgi sahibi olma imkânı oluşur.
  • Zaman tasarrufu sağlanarak, operasyonel iş yükünde ve maliyetlerde azalma olur.

DBS Sistemi'nin Bayinize Avantajları:

  • Çek/Senetle yapılan ödemelerin getirdiği operasyonel iş yükü ve kanuni yaptırımlar ortadan kalkar.
  • Fatura takibinin yapılması kolaylaşır.
  • Kredi limiti sayesinde nakit sıkışıklıklarında dahi ödeme rahatlığı elde edilir.

Fibabanka Doğrudan Borçlanma Sistemi’ni kullanan müşterilerimiz akaryakıt harcamalarında artık daha da kazançlı!

Akaryakıt Tahsilatları Neler Sunar?

İki veya daha fazla araç sahibi olan müşterilerimiz, Petrol Ofisi’nden yapacağı akaryakıt harcamalarında avantajlı indirim oranlarından faydalanıyor. Ayrıca müşterilerimizin akaryakıt alımları için ek teminat göstermelerine gerek kalmıyor, ödeme vadelerinde DBS limitlerinde kısa süreli fonlama yapılabiliyor.

Üstelik Petrol Ofisi Automatic Plus Sistemi’ne dahil olan müşterilerimiz, filo yönetimi ve takibi yaparken; araç filolarının anlık konum, hız ve kilometre bilgilerini yanından takip edip, çok sayıda istatistiki veriye de ulaşabiliyorlar.

Bir DBS müşterisi olarak siz de Akaryakıt Tahsilatları ürününden yararlanın, hem ekonomik akaryakıt alımı hem de filo yönetimi konularında avantaj sağlayın.

Detaylı bilgi tüm Fibabanka şubelerinde.

İsteğiniz doğrultusunda tahsil etmek üzere tarafımıza ilettiğiniz çekler ve senetler teslim alındığı gün içerisinde muhasebe sisteminize uygun biçimde kayıtlarımıza girişi yapılır ve kolay erişiminiz için önlü arkalı görüntüleri elektronik ortama aktarılır, ilgili raporlar firmanıza iletilir.

Zırhlı ve özel güvenlikli araçlarla nakdinizin ve toplu çeklerinizin güvenli bir şekilde taşınması ve ilgili hesaplara yatırılması hizmetidir.