İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
Banka Kartları

Bireysel Banka Kartı 

Yurt içi ve yurt dışında üzerinizde nakit taşımadan en güvenli yoldan nakit harcamalarınızı yapmanın ve bankacılık işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirmenin kolaylığı banka kartınızda saklı!

  • Önemli Bilgiler
  • Başvuru

Fibabanka Banka Kartı Neler Sağlar?

Alışveriş ve diğer nakit ihtiyaçlarınızda veya bankacılık işlemlerinizde işinizi kolaylaştırmak için size yardımcı olacak banka kartınız Fibabanka’da. Fibabanka Banka Kartı’na başvurarak ihtiyaçlarınızın cevabını tek bir kart ile almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Kartınız size, FibaNakit’lerden 7 gün 24 saat para çekme, bakiye sorgulama, hesaplar arası havale, kart şifre değişikliği işlemlerini gerçekleştirme hizmetini en pratik yoldan sunar. Üstelik para çekme ve bakiye görüntüleme işlemlerinizi FibaNakit’lerin yanı sıra Türkiye’deki tüm ATM’lerden günün 24 saati gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ING ATM’lerinden dilediğiniz kadar, PTTMatik’lerden aylık 5 işleme kadar para çekme, dilediğiniz kadar para yatırma ve bakiye sorgulama işlemlerini de ücretsiz yapabilirsiniz!

Fibabanka Banka Kartı’nız sadece nakit ihtiyacı ve bankacılık işlemlerinizde değil, hem mağazalardan yapacağınız alışverişlerinizde hem de 3D secure özelliği ile internet siteleri üzerinden yapacağınız online alışverişlerinizde hızlı ve güvenli ödeme aracı olarak hep yanınızda. Banka kartınız ile vadesiz mevduat hesabınızı kullanarak alışveriş keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Fibabanka Banka Kartı’nın kolaylıkları sınır tanımaz ve yurt dışında da sizi yalnız bırakmaz. Maestro amblemli tüm ATM’lerden, bulunduğunuz ülkenin para birimi cinsinden nakit çekebilme kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Banka kartınız, 3D secure ile online alışveriş yapmak için internet alışverişine açık olmalıdır. Kartlarınızı internet alışverişine açmak için Fibabanka İnternet Bankacılığı, Fibabanka Mobil, 444 88 88 Telefon Bankacılığı ve size en yakın şubemizde aktivasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştıracak Fibabanka Banka Kartı’na başvuruda bulunmak için, 444 88 88 Telefon Bankacılığı’nı arayabilir, size en yakın Fibabanka şubesini ziyaret edebilirsiniz

En Yakın Fibabanka Şubesi