İNTERNET BANKACILIĞI
Banka Kartları

Bireysel Banka Kartı 

Yurt içi ve yurt dışında üzerinizde nakit taşımadan en güvenli yoldan nakit harcamalarınızı yapmanın ve bankacılık işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirmenin kolaylığı banka kartınızda saklı!

  • Önemli Bilgiler
  • Başvuru

Fibabanka Banka Kartı Neler Sağlar?

Alışveriş ve diğer nakit ihtiyaçlarınızda veya bankacılık işlemlerinizde işinizi kolaylaştırmak için size yardımcı olacak banka kartınız Fibabanka’da. Fibabanka Banka Kartı’na başvurarak ihtiyaçlarınızın cevabını tek bir kart ile almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Kartınız size, Fibabanka ATM’lerinden 7 gün 24 saat para çekme, bakiye sorgulama, hesaplar arası havale, kart şifre değişikliği işlemlerini gerçekleştirme hizmetini en pratik yoldan sunar. Üstelik para çekme ve bakiye görüntüleme işlemlerinizi Fibabanka ATM’lerinin yanı sıra Türkiye’deki tüm ATM’lerden günün 24 saati gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka Banka Kartınız sadece nakit ihtiyacı ve bankacılık işlemlerinizde değil, alışveriş işlemlerinizde de sizi yalnız bırakmaz. Banka Kartınız ile vadesiz mevduat hesabınızı kullanarak alışveriş keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Fibabanka Banka Kartı’nın kolaylıkları sınır tanımaz ve yurt dışında da sizi yalnız bırakmaz. Maestro amblemli tüm ATM’lerden, bulunduğunuz ülkenin para birimi cinsinden nakit çekebilme kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştıracak Fibabanka Banka Kartı’na başvuruda bulunmak için, 444 88 88 Telefon Bankacılığı’nı arayabilir, size en yakın Fibabanka şubesini ziyaret edebilirsiniz

En Yakın Fibabanka Şubesi