Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
  • Havale/EFT

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar

FAST Transfer

FAST hızlı para transferi Fibabanka'da! Sizde saniyeler içerisinde para transfer işlemlerinizi 7/24 ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Kolay Adres Tanımlama

Fibabanka ile IBAN’sız para transferi ile tanışın! 7/24 para transferi yapmak için hemen telefon, e-posta gibi bilgilerinizi vadesiz hesabınızla eşleştirin.

Detaylı Bilgi

Wise ile Uluslararası Para Transferi

Uluslararası para transferi işlemlerinizi hızlı, kolay ve sürpriz ücretlerle karşılaşmadan gerçekleştirmenin yolu, Wise ile artık Fibabanka’da!

Detaylı Bilgi

Bankamızda EFT hizmetini kullanarak diğer bankalara yapacağınız kredi kartı ve kredi ödemelerinizi, talimatınız ile aynı gün veya ileri tarihli olarak yapabilirsiniz. Havale hizmetini kullanarak ise, ödemelerinizi hesabınızdaki bakiye ile bir başkasının hesabına dileğiniz zaman kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca, kendi hesaplarınız arası transfer işlemlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

EFT/Havale ödemelerinizi hızlı ve güvenli olarak Fibabanka İnternet Bankacılığı’ndan, Mobil Bankacılık uygulamamızdan ve tüm şubelerimizden kolaylıkla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

QR kodunu cep telefonunuzdan okutarak Fibabanka Mobil’i indirin, Havale veya EFT işlemlerinizi hızlı ve kolayca gerçekleştirin.

Fibabanka QR Kodu