İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
 • Bonus Business Neler Sunar?
 • Bilmeniz Gerekenler
 • Temassız Özellik

Firmanıza özel bir kredi kartının sağladığı kolaylıkları görmek için Bonus Business Kredi Kartı ile tanışma zamanı! Fibabanka, sizin için Türkiye’de ve yurt dışında milyonlarca iş yeriyle anlaştı, alışveriş işlemlerinizi daha avantajlı hale getirdi. Anlaşmalı iş yerlerinden alışveriş yaptıkça bonus kazandıran, kazanılan bonuslarla bedava alışveriş yapma fırsatı veren Bonus Business Kredi Kartı sizleri bekliyor.

Ayrıca, 7/24 paraya ihtiyaç duyduğunuzda Fibabanka Kredi Kartlarınızla nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz nakit avans ve 3D secure ile güvenli online alışveriş kolaylığı da burada. Yani:

 • Harcadıkça bonus kazandıran alışveriş,
 • Üye iş yerlerinde taksit imkânları,
 • 7/24 nakit avans işlemleri,
 • 3D secure ile güvenli online alışveriş,
 • Şirketlere özel hazırlanan kampanyalar Bonus Business Kredi Kartı ile sizinle.

Detaylı bilgi için size en yakın Fibabanka şubesine uğrayabilir, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Hayatınıza hız, kolaylık ve renk katacak Bonus Business Kredi Kartı ile mutlu alışverişlere…

 • Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı, yurt içi ve yurt dışındaki anlaşmalı iş yerlerinde yapılan tüm alışverişlerde bonus kazandırır. Biriken bonuslar Bonus Program Ortakları’nda kullanılabilir. Böylece harcarken kazandıran alışveriş fırsatı sizinle olur.
 • Bonus iş ortaklarında dilediğiniz taksit avantajına ulaşabilirsiniz.
 • Yurt içi ve yurt dışındaki tüm ATM’lerden 7/24 nakit avans kullanabilirsiniz.
 • Banka tarafından şirketinize özel hazırlanan kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
 • Fibabanka Bonus Business Kredi Kartı'nız, 3D secure ile online alışveriş yapmak için internet alışverişine açık olmalıdır. Kartlarınızı internet alışverişine açmak için Mobil ve İnternet Bankacılığı kanalarımızdan, 444 88 88 Telefon Bankacılığı veya size en yakın şubemizden aktivasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Temassız Ödeme ile Hızlı ve Güvenli Alışveriş Yapın, Zaman Kazanın!

Temassız Ödeme, ödeme işlemlerinizin daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak üzere geliştirilmiş bir kart özelliğidir. Bankamızda sunduğumuz temassız özellikli banka ve kredi kartları ile temassız alışverişin keyfini yaşamaya hemen başlayabilirsiniz.

"Hızlıca Öde"

Hayatın giderek hızlanan temposu içerisinde, ödeme işlemlerinizi kart şifrenizi tuşlamadan "Öde ve Geç" özelliğiyle hızlı şekilde yapabilirsiniz. Temassız ödeme ile üzerinde temassız ödeme amblemi bulunan bütün ödeme noktalarında şifre ya da imza ile uğraşmadan, kartınızı POS cihazına temas ettirmeden çok hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca temassız ödeme ile Bankamızın sunduğu mevcut kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Temassız ödemelerde uygulanan çoklu güvenlik seviyeleri sayesinde işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Temassız Ödeme nedir?

Temassız ödeme, kredi kartını POS cihazına yaklaştırarak şifre girmeden ödeme yapma işlemidir. Özellikle pandeminin de etkisi ile gün geçtikçe daha fazla kullanılan bu teknoloji, çoklu güvenlik seviyeleri sayesinde işlemlerin güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Temassız Ödeme Limiti nedir?

Temassız özellikli kartınız ile temassız özellikli POS cihazına sahip tüm noktalarda 500 TL’ye kadar şifreye gerek kalmadan işlem yapabilir, 500 TL üzeri işlemlerinizi ise yalnızca POS’tan şifre girerek gerçekleştirebilirsiniz.

Temassız Özellikli Kartlar için Başvuru Kanallarımız

 • Tüm Fibabanka şubeleri