Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
a101-detay-650x474
Sayfayı Değiştirin

BES Yaptıranlar 1.500 TL’ye kadar A101 Hediye Çeki Kazanıyor!

 • Kampanya Detay ve Koşulları

Fibabanka Mobil veya İnternet Bankacılığı’ndan BES yaptırın, 1.500 TL’ye kadar A101 Hediye Çeki kazanma fırsatını yakalayın!

Kampanya Detay ve Koşulları:

 • Kampanya 30/06/2024 tarihine kadar Fibabanka Mobil veya İnternet Bankacılığı’ndan yapılan HDI Fibaemeklilik Bireysel Emeklilik sözleşmeleri için geçerlidir.
 • Bireysel Emeklilik Sistemi’ne (BES) dahil olan ve aylık katkı payı tutarı en az 250 TL olan katılımcılarımıza ek fayda kapsamında HDI Fibaemeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından, bir defaya mahsus aylık katkı payı tutarına eşit değerde A101 Hediye Çeki verilecektir.
 • Kampanyada sözleşme başına kazanılabilecek en fazla ödül tutarı 1.500 TL’dir. Aylık katkı payı tutarı 1.500 TL üzeri olan sözleşmeler için sabit 1.500 TL değerinde A101 hediye çeki verilecektir.
 • 3 aylık, 6 aylık ve yıllık ödemeli sözleşmeler için, ödenen tutarın aylık katkı payı tutarı kadarı hediye çeki olarak verilecektir. Örneğin; yıllık 24.000 TL katkı payı olan sözleşmenin aylık katkı payı tutarı 2.000 TL’dir. Maksimum hediye çeki tutarı 1.500 TL olduğu için, bu örnek kapsamında 1.500 TL değerinde A101 hediye çeki verilecektir.
 • Kampanyadan faydalanmaya hak kazanılabilmesi için asgari katkı payı tutarının 250 TL olması ve aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık ödeme tipine göre, ilk iki vadeye ait katkı payı ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ilk katkı payı tahsilatına ilişkin tutarın şirkete intikal etmesi ve sözleşmenin “yürürlük” statüsüne girmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım sağlanırken girilen ilk katkı payının ikinci ödeme döneminde değiştirilmesi durumunda; katkı payı tutarının ikinci ödeme döneminde (ikinci ayda) 250 TL’nin altına düşürülmesi durumunda ödül kazanılamaz (Ör. Aylık 500 TL ile kampanyaya katılan katılımcı, katkı payı tutarını 2. ayda 249 TL’ye düşürürse ödül kazanamaz). Katkı payı tutarının ikinci ödeme döneminde (ikinci ayda) artırılması durumunda ilk vadeye ait katkı payı tutarı kazanılır (Ör. Kampanyaya aylık 250 TL ile katılan katılımcı, katkı payı tutarını 2. ayda 500 TL’ye yükseltirse, ilk katkı payı tutarı olan 250 TL tutarında ödül kazanır).
 • Kampanya döneminde, katılımcı adına başlatılan sadece ilk Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için kampanyaya hak kazanılabilecektir.
 • Aynı kampanya döneminde, HDI Fibaemeklilik Bireysel Emeklilik sözleşmeleri için birden fazla kampanya düzenlenebilir. Katılımcı/kanuni temsilci, Fibabanka Mobil veya Internet Bankacılığı’ndan gerçekleştirdiği BES başvurusu sırasında sadece tercihini belirttiği kampanyadan yararlanacaktır. 
 • Daha önce Fibabanka Mobil’de; BES, Trendyol, CarrefourSA ve Nakit TL kampanyasına katılanlar, bu kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için Mobil BES kampanyalarından herhangi birine katılmamış olması gerekmektedir.
 • Ödülün hak edilebilmesi için ilgili Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin 2 aylık cayma süresinin dolması ve sözleşmenin ödenmemiş (açık) vade borcunun bulunmaması gereklidir.
 • HDI Fibaemeklilik; hediye çekini, sözleşme düzenlenme tarihi itibarıyla başlayan 2 aylık cayma süresi dolduktan sonra 10 işgünü içinde 18 yaş altı sözleşmeler için katılımcı adına kanuni temsilcinin teklif girişi esnasında bildirdiği cep telefonu numarasına, 18 yaş üstü sözleşmeler için katılımcıya ait cep telefonu numarasına numerik kod olarak SMS ile iletecektir; yanlış verilen bilgiler, aktif olmayan hatlar sebebiyle hediye çeklerinin SMS ile ulaşmamasından sorumlu değildir.
 • HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme, iptal etme/ durdurma hakkına sahiptir. 
 • Mevzuat değişikliği ya da idari otoritelerin düzenlemeleri gereği Tedarikçi firma tarafından hediye çeki temini sağlanamaması durumunda HDI Fibaemeklilik ve Hayat A.Ş. ve Fibabanka A.Ş. tarafından belirlenen farklı bir tedarikçiye ait hediye çeki gönderimi sağlanabilir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar