Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
23nisan_dnr_Detay_banner
Sayfayı Değiştirin

En Güzel 23 Nisan Hediyesi

  • Kampanya Detay ve Koşulları

BES Çocuğunuz için ayda yalnızca 500 TL’den başlayan katkı payıyla BES yaptırın, 1.000 TL değerinde D&R hediye çeki kazanın!

Kampanya Detay ve Koşulları

  • Kampanya 19/04/2024 – 30/04/2024 tarihleri arasında Fibabanka Mobil’den yapılan HDI Fiba Emeklilik 18 Yaş Altı Bireysel Emeklilik Sözleşmeleri için geçerlidir.
  • Fibabanka Mobil üzerinden 18 Yaş Altı BES başlatan katılımcılar, ek fayda kapsamında HDI Fiba Emeklilik tarafından bir defaya mahsus 1.000 TL D&R hediye çeki kazanacaktır.
  • Kampanya kapsamında hediye çeki kazanılabilmesi için 18 Yaş Altı Bireysel Emeklilik Planı asgari katkı payı tutarının 500 TL olması ve aylık seçilen ödeme periyotlarında, ilk iki vadeye ait katkı payı ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ilk katkı payı tahsilatına ilişkin tutarın şirkete intikal etmesi ve sözleşmenin “Yürürlük” statüsüne girmesi gerekmektedir.
  • Sözleşme başlangıç tarihinden itibaren, 2 aylık cayma süresi içinde sonlandırılan veya plan değişikliği yapılan 18 Yaş Altı Bireysel Emeklilik Sözleşmeleri için hediye çekine hak kazanılamayacaktır. Hediye çeki, 2 aylık cayma süresinin tamamlanmasının ardından, 10 iş günü sonunda Katılımcı adına kanuni temsilciye iletilecektir.
  • Kampanya dönemi içerisinde katılımcı adına başlatılan ilk Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için hediye çekine hak kazanılabilecektir. Katılımcılar, birden fazla sözleşmeyle kampanyadan faydalanamaz.
  • Katkı payı tutarının ikinci ödeme döneminde (ikinci ayda) azaltılması durumunda hediye çeki verilmeyecektir. (Ör. Aylık 500 TL ile kampanyaya katılan katılımcı, katkı payı tutarını 2. ayda 450 TL’ye düşürürse hediye kazanamaz.)
  • Daha önce Fibabanka Mobil’de; BES, Trendyol, CarrefourSA, nakit TL ve A101 kampanyasına katılanlar, bu kampanyaya dahil edilmeyecektir. 
  • Hediye çeki, katılımcı adına kanuni temsilcinin bildirdiği cep telefonu numarasına kampanya kodu olarak SMS ile iletilecektir. Yanlış verilen bilgiler ve / veya kapalı / aktif olmayan hatlar sebebiyle kampanya kodu gönderilememesi durumunda Fibabanka A.Ş. ve HDI Fibaemeklilik ve Hayat A.Ş. sorumlu tutulamaz.
  • HDI Fibaemeklilik ve Hayat A.Ş. herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme, kampanya süresini uzatma hak ve yetkisine sahiptir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar