Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
fks_isbirligi_dijital_uyelikler_Detay_banner
Sayfayı Değiştirin

Ferdi Kaza Sigortası Yaptıranlara A101 Hediye Çeki

  • Kampanya Detay ve Koşulları

Kaza geliyorum demez! Ferdi Kaza Sigortası yaptırın, hem kazalara karşı önleminizi alın hem de A101 hediye çeki kazanın.

Kampanya Detay ve Koşulları:

  • 1 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Fibabanka Mobil veya İnternet Bankacılığı’ndan Ferdi Kaza Sigortası başvurusu sonucu sigorta yaptıranlar için geçerlidir. 
  • Fibabanka Mobil veya İnternet Bankacılığı aracılığıyla Ferdi Kaza Sigortası başvurusu yapanlar, HDI Fibaemeklilik ve Hayat A.Ş. (HDI Fibaemeklilik) Çağrı Merkezi tarafından başvuru tarihlerini takiben 2 iş gününde poliçenin düzenlenmesi için aranır. 
  • Ferdi Kaza Sigortası paketleriyle farklı tutarlarda hediye çeki kazanılabilir. Silver için 100 TL, Gold için 200 TL, Platinium için 500 TL değerinde A101 hediye çeki bir defaya mahsus olarak verilecektir. En yüksek hediye çeki tutarı 500 TL’dir.
  • HDI Fibaemeklilik; hediye çekini, poliçe düzenlendikten 1 ay sonra, başvuru sırasında bildirilen cep telefonu numarasına SMS ile gönderecektir. İptal edilmiş ve eksik ödemesi bulunan poliçelerin sahipleri kampanyadan faydalanamaz. HDI Fibaemeklilik, yanlış verilen bilgiler veya aktif olmayan hatlar sebebiyle hediye çeklerinin ulaşmamasından sorumlu değildir.
  • Kampanya döneminde sigortalı adına başlatılan ilk ferdi kaza poliçesi için kampanyaya hak kazanılır. Kampanya döneminde aynı kişi birden fazla sigorta yaptırsa da sadece ilki için ödül kazanabilir.
  • HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme, iptal etme / durdurma hakkına sahiptir.
  • Mevzuat değişikliği ya da idari otoritelerin düzenlemeleri gereği Tedarikçi firma tarafından hediye çeki temini sağlanamaması durumunda HDI Fibaemeklilik ve Hayat A.Ş. ve Fibabanka A.Ş. tarafından belirlenen farklı bir tedarikçiye ait hediye çeki gönderebilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar