Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
kiraz-site-banner (1)
Sayfayı Değiştirin

BES Başlatanlara 1.500 TL CarrefourSA Çeki Hediye

 • Kampanya Detay ve Koşulları
 • Kampanya 01/05/2023 – 31/10/2023 tarihleri arasında Fibabanka Mobil üzerinden başlatılan HDI Fibaemeklilik Bireysel Emeklilik Sözleşmeleri için geçerlidir.
 • Fibabanka Mobil üzerinden 18 yaş altı için Gelecek Net, 18 yaş üstü için YP15 planından BES başlatan katılımcılarımıza ek fayda kapsamında HDI Fibaemeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından bir defaya mahsus minimum katkı payı tutarı aylık 250 TL ve üzeri olacak sözleşmeler için CarrefourSA hediye çeki verilecektir.
  • İlgili kampanya kapsamında aylık katkı payı tutarı kadar hediye çeki verilecektir.
 • Ör. 250 TL katkı payı için 250 TL, 1.000 TL katkı payı için 1.000 TL değerinde CarrefourSA hediye çeki verilecektir.
 • Maksimum hediye çeki tutarı 1.500 TL olup, aylık katkı payı tutarı 1.500 TL üzeri olan sözleşmeler için en fazla 1.500 TL değerinde CarrefourSA hediye çeki verilecektir.
   • Ör. Yıllık 24.000 TL ödemeli sözleşme için aylık katkı payı tutarı 2.000 TL’dir. En yüksek hediye çeki tutarı 1.500 TL olduğu için, bu örnek kapsamında 1.500 TL değerinde CarrefourSA hediye çeki verilecektir.
 • Kampanya kapsamında hediye çeki kazanılabilmesi için asgari katkı payı tutarının 250 TL olması ve aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık ödeme tipine göre ilk iki vadeye ait katkı payı ödemesi yapılması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ilk katkı payı tahsilatına ilişkin tutarın HDI Fibaemeklilik’e intikal etmesi ve sözleşmenin yürürlük statüsüne girmesi gerekmektedir.
 • 3 aylık, 6 aylık ve yıllık ödemeli sözleşmeler için ödenen tutarın aylık katkı payı tutarı hediye çeki olarak verilecektir.
  • Ör. Yıllık 12.000 TL ödemesi olan bir sözleşme için, 1.000 TL değerinde CarrefourSA hediye çeki verilecektir.
 • Kampanya dönemi içerisinde katılımcı adına başlatılan ilk Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için hediye çekine hak kazanılabilecektir. Aynı katılımcı için birden fazla başvuru iletilmesi halinde sadece ilk sözleşme için hediye çeki verilecektir. Diğer sözleşmeler için hediye çekine hak kazanılmayacaktır.
 • Daha önce Fibabanka Mobil BES Trendyol ve CarrefourSA kampanyasına katılmış olan katılımcılar, bu kampanyaya dahil edilmeyecektir. Katılımcının kampanyadan yararlanabilmek için Mobil BES kampanyalarından herhangi birine katılmamış olması gerekmektedir.
 • CarrefourSA hediye çekine hak kazanılabilmesi için Fibabanka Mobil uygulaması üzerinden HDI Fibaemeklilik’te Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan kişilerin sözleşmesinin 2 aylık cayma süresi sonunda da devam ediyor olması gerekir. Sözleşme başlangıç tarihinden itibaren 2 aylık cayma süresi içinde sonlandırılan Bireysel Emeklilik Sözleşmeleri için hediye çekine hak kazanılamayacaktır.
 • Hediye çeki bilgisi, sözleşme düzenlenme tarihinden itibaren 2 aylık cayma süresinin tamamlanmasının ardından, 10 iş günü içerisinde 18 yaş altı sözleşmeler için katılımcı adına kanuni temsilciye, 18 yaş üstü sözleşmeler için katılımcı adına bildirilen telefon numarasına kampanya kodu olarak SMS ile HDI Fibaemeklilik tarafından gönderilecektir. Yanlış verilen bilgiler ve / veya kapalı / aktif olmayan hatlar sebebiyle kampanya kodu gönderilememesi durumunda HDI Fibaemeklilik ve Hayat A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • 2 aylık cayma süresi tamamlanmış olsa dahi, sözleşmenin açık vade borcunun bulunmaması ve yürürlük statüsünde olma kriterine bakılarak çek gönderilecektir.
 • Hediye çeki katılımcının ya da 18 yaş altı sözleşmeler için katılımcı adına bildirilen telefon numarasına 16 haneden oluşan parçalı kullanımlı numerik kod şeklinde SMS ile iletilmektedir. Hediye çekleri tüm CarrefourSA marketlerinde ve www.carrefoursa.comda kullanabilmektedir. Hediye çeklerinin kullanım süreleri hediye çeklerinin SMS ile teslim edilmesinden itibaren 1 yıldır. Parçalı şekilde de kullanılabilmektedir.
 • Hediye çekleri CarrefourSA marketlerindeki Jet Kasalarda ve Lezzet Arası restoranlarda geçerli değildir. Aynı zamanda altın alımlarında ve GSM TL yüklemelerinde de geçerli değildir. Kart ile yapılan ödemeler CarrefourSA Kart’ın puan kampanyalarından puan kazandırmaz.
 • HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. ve Fibabanka A.Ş. herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme, kampanya süresini uzatma hak ve yetkisine sahiptir.
 • Tedarikçi firma tarafından hediye çeki temini sağlanamaması durumunda HDI Fibaemeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından belirlenen farklı bir firmaya ait hediye çeki gönderimi sağlanabilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar