İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
Sayfayı Değiştirin

Mevduat ve Yatırım Ürünleri

Türk Lirası ve döviz birikimlerinizi profesyonel yatırım kadrosuyla birlikte, yatırım ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerle değerlendirme fırsatı Fibabanka’da! Farklı risk dağılımları, faiz oranları ve sunduğumuz ayrıcalıklarla çeşitlenen Mevduat ve Yatırım Ürünlerimiz ile, gelin birikimlerinize nasıl yön vereceğimize birlikte karar verelim.

kiraz

Kiraz Hesap

Vadesiz hesabın özgürlüğünü vadeli hesabın getirisiyle birleştiren hesap, Kiraz Hesap! Kiraz Hesap ile avantajlı gecelik faiz oranlarıyla birikim yaparken vadenizi bozmadan paranızı dilediğiniz gibi kullanma kolaylığına sahip olursunuz.

Detaylı Bilgi

kiraz-plus-list

Kiraz Plus

Kiraz Hesap’ın günlük kullanım avantajı ile vadeli mevduat ürününün birleşmesinden oluşan Kiraz Plus, yüksek tutarda bakiyesi olan müşterilerimize özel yepyeni bir hesap türüdür.

Detaylı Bilgi

Fibafx-banner

FibaFX

Döviz ve kıymetli maden alım satım işlemlerinizi Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızda yer alan FibaFX ile kolayca yapabilirsiniz!

Detaylı Bilgi

fibaborsa-list

FibaBorsa

Canlı Borsa İstanbul takibi yapmak, birikimlerinizi Borsa İstanbul'da hisse senedi alarak değerlendirmek, Türkiye'nin önde gelen şirketlerine hissedar olmak ve bu işlemleri avantajlı komisyon oranları ile gerçekleştirmek istiyorsanız FibaBorsa tam size göre!

Detaylı Bilgi

fx-piyasam-list

FX Piyasam

Döviz ve kıymetli maden alım satım işlemlerinizi hafta sonu dahil FX Piyasam ile yaparak kendi piyasanızı tercih ettiğiniz kurdan kendiniz yaratabilir, kesintisiz işlem yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

kripto-platform

FibaKripto

Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan 7 gün 24 saat Türk lirası transferlerinizi yapabilir, yatırım işlemlerinizi zaman kaybetmeden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

besli-kiraz-hesap-thumb

BES'li Kiraz Hesap

Bireysel Emeklilik Sistemi'ne Hemen Başvurun, 90 gün boyunca BES’li Kiraz Hesap ile Yüksek Faiz Oranı’ndan Yararlanın!

Detaylı Bilgi

vadel-mevduat-hesabi-detay

Vadeli Hesap Ürünleri

Piyasadaki faiz dalgalanmalarından etkilenmeden, özel faiz oranlarıyla nakdinizi sabit getiri ile güçlendirme şansı Fibabanka Vadeli Hesap Ürünleri’nde.

Detaylı Bilgi

Vadesiz-Hesap

Vadesiz Hesap

Vadesiz Hesap ile günlük bankacılık işlemlerinizi en hızlı ve pratik yoldan gerçekleştirebileceğinizi biliyor muydunuz?

Detaylı Bilgi

Altın-Hesap_v4

Altın Hesap

Kaybolma ve çalınma riski olmadan, işçilik maliyeti ödemeksizin güvenle altına yatırım yapma ayrıcalığı Fibabanka’da.

Detaylı Bilgi

gumus-hesap-list

Gümüş Hesap

Gümüş birikimlerinizi güvenle yapmanın sırrı Fibabanka Gümüş Hesap’ta!

Detaylı Bilgi

Yatırım Fonları

Yatırım Fonları

Fibabanka Portföy Fonları ile farklı kompozisyonlardan oluşturulmuş çeşitli yatırım fonlarına, işletmenize en uygun risk ve vade profiline göre yatırım yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Diger Yatırım urunleri

Yatırım Ürünleri

Hisse senedi ve Eurobond’dan Özel Sektör Tahvillerine, Hazine Bonosu ve Devlet Tahvilinden Döviz ve Parite İşlemlerine, Türev Ürünlerden Yatırım Fonlarına kadar birçok yatırım ürünü ayrıcalığı Fibabanka’da.

Detaylı Bilgi

mevduat sigortasi

Mevduat Sigortası

Tasarruf Mevduat hesaplarını kapsamına alan Mevduat Sigortası hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Detaylı Bilgi

vergi rehberi

Vergi Rehberi

​Menkul Kıymet ve Diğer Sermaye Piyasası Araçları Vergi Rehberini inceleyebilir, birikim ve yatırım planlarınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Detaylı Bilgi

fibabanka-altin-transfer-list

Altın Transfer

Fibabanka müşterileri Altın Transfer Sistemi (ATS)’ne üye olan diğer bankalardaki hesaplardan gram altın transfer işlemini fiziki altın taşıma riski almadan kolayca gerçekleştirebiliyor.

Detaylı Bilgi