İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
Sayfayı Değiştirin

Mevduat ve Yatırım Ürünleri

Türk Lirası ve döviz birikimlerinizi profesyonel yatırım kadrosuyla birlikte, yatırım ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerle değerlendirme fırsatı Fibabanka’da! Farklı risk dağılımları, faiz oranları ve sunduğumuz ayrıcalıklarla çeşitlenen Mevduat ve Yatırım Ürünlerimiz ile, gelin birikimlerinize nasıl yön vereceğimize birlikte karar verelim.kiraz

Kiraz Hesap

Vadesiz hesabın özgürlüğünü vadeli hesabın getirisiyle birleştiren hesap, Kiraz Hesap! Kiraz Hesap ile avantajlı gecelik faiz oranlarıyla birikim yaparken vadenizi bozmadan paranızı dilediğiniz gibi kullanma kolaylığına sahip olursunuz.

Detaylı Bilgi

Kur Korumalı TL Mevduat Hesabı

Kur Korumalı TL Mevduat Hesabı

Birikimlerini Türk lirası ve yabancı para cinslerinden değerlendiren müşterilerimiz için Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat ürünü Fibabanka’da!

Detaylı Bilgi

Kiraz Hesap İşinizde

Kiraz Hesap İşinizde

İşletmelere özel avantajlı faiz oranları Fibabanka Kiraz Hesap'ta!

Detaylı Bilgi

Yuvam Vadeli Mevduat

Yuvam Vadeli Mevduat Hesabı

Yurt dışı tasarruflarını, Merkez Bankası’nın kur koruma güvencesinin yanı sıra ek getiri fırsatı ile değerlendirmek isteyen yurt dışında yaşayan yerleşik vatandaşlar için, Yuvam Vadeli Mevduat Hesabı Fibabanka’da!

Detaylı Bilgi

FX_Market-List-Banner

FX Market

Döviz ve kıymetli maden alım satım işlemlerinizi Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızda yer alan FX Market ile kolayca yapabilirsiniz!

Detaylı Bilgi

Borsa_Market_List

Borsa Market

Canlı Borsa İstanbul takibi yapmak, birikimlerinizi Borsa İstanbul'da hisse senedi alarak değerlendirmek, Türkiye'nin önde gelen şirketlerine hissedar olmak ve bu işlemleri avantajlı komisyon oranları ile gerçekleştirmek istiyorsanız Borsa Market tam size göre!

Detaylı Bilgi

Kripto_Market-List

Kripto Market

Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan 7 gün 24 saat Türk lirası transferlerinizi yapabilir, yatırım işlemlerinizi zaman kaybetmeden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Yatırım Fonları

Yatırım Fonları

Yatırım Fonları hakkında gerekli tüm bilgileri alabilmeniz ve dilediğiniz an kolaylıkla işlem yapabilmeniz için yanınızdayız!

Detaylı Bilgi

kiraz-plus-list

Kiraz Plus

Kiraz Hesap’ın günlük kullanım avantajı ile vadeli mevduat ürününün birleşmesinden oluşan Kiraz Plus, yüksek tutarda bakiyesi olan müşterilerimize özel yepyeni bir hesap türüdür.

Detaylı Bilgi

besli-kiraz-hesap-thumb

BES'li Kiraz Hesap

Bireysel Emeklilik Sistemi'ne Hemen Başvurun, 90 gün boyunca BES’li Kiraz Hesap ile Yüksek Faiz Oranı’ndan Yararlanın!

Detaylı Bilgi

vadel-mevduat-hesabi-detay

Vadeli Hesap Ürünleri

Piyasadaki faiz dalgalanmalarından etkilenmeden, özel faiz oranlarıyla nakdinizi sabit getiri ile güçlendirme şansı Fibabanka Vadeli Hesap Ürünleri’nde.

Detaylı Bilgi

Vadesiz-Hesap

Vadesiz Hesap

Vadesiz Hesap ile günlük bankacılık işlemlerinizi en hızlı ve pratik yoldan gerçekleştirebileceğinizi biliyor muydunuz?

Detaylı Bilgi

kiymetli-madenler-list

Kıymetli Madenler

Avantajlı fiyatlarla yatırım yapmak ve birikimlerinize değer katmak için sizi Fibabanka’ya bekleriz!

Detaylı Bilgi

Diger Yatırım urunleri

Yatırım Ürünleri

Hisse senedi ve Eurobond’dan Özel Sektör Tahvillerine, Hazine Bonosu ve Devlet Tahvilinden Döviz ve Parite İşlemlerine, Türev Ürünlerden Yatırım Fonlarına kadar birçok yatırım ürünü ayrıcalığı Fibabanka’da.

Detaylı Bilgi

mevduat sigortasi

Mevduat Sigortası

Tasarruf Mevduat hesaplarını kapsamına alan Mevduat Sigortası hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Detaylı Bilgi

vergi rehberi

Vergi Rehberi

​Menkul Kıymet ve Diğer Sermaye Piyasası Araçları Vergi Rehberini inceleyebilir, birikim ve yatırım planlarınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Detaylı Bilgi

fibabanka-altin-transfer-list

Altın Transfer

Fibabanka müşterileri Altın Transfer Sistemi (ATS)’ne üye olan diğer bankalardaki hesaplardan gram altın transfer işlemini fiziki altın taşıma riski almadan kolayca gerçekleştirebiliyor.

Detaylı Bilgi