Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
  • Vadeli Hesap Neler Sunar?

Piyasadaki faiz dalgalanmalarından etkilenmeden, özel faiz oranlarıyla nakdinizi sabit bir getiri ile güçlendirmenin yolu, Fibabanka Vadeli Hesap’ta. Size en uygun oran ve vadeyi seçerek vadeli mevduat hesabı açtırabilir, risksiz sabit getiri avantajlarından yararlanabilirsiniz. Belirlenen vadelerde, birikiminizi belli bir süre sonunda faiz getirisiyle birlikte çekebilirsiniz. Böylece, riske girmeden, belirlenen faiz oranlarıyla taahhüt verdiğiniz sürede nakdinizin değerine değer katarsınız.

Vadeli Mevduat Hesabı Nedir?

Tasarruflarınızdan kazanç elde edebileceğiniz vadeli mevduat hesabı ile piyasa dalgalanmalarından etkilenmeden sabit getiri sağlayabilirsiniz. İster Türk lirası ister döviz cinsinde açabileceğiniz vadeli hesap seçeneklerimizden kendinize uygun olanı seçin, siz de getiri fırsatlarından hemen yararlanın.

Özel faiz oranlarıyla nakdinizi sabit bir getiri ile güçlendirmenin yolu, Fibabanka Vadeli Hesap’ta. Size en uygun oran ve vadeyi seçerek vadeli mevduat hesabı açabilir, risksiz sabit getiri avantajlarından yararlanabilirsiniz Belirlenen vadelerde, birikiminizi belirlenen süre sonunda faiz getirisiyle birlikte çekebilir veya para ekleme yapabilirsiniz. Vade süreniz gelmeden para çekmek isterseniz vadeniz bozulacaktır ve faiz kazancınız olmayacaktır. Böylece, riske girmeden, belirlenen faiz oranlarıyla taahhüt verdiğiniz sürede nakdinizin değerine değer katarsınız.

Vade süreniz gelmeden para çekmek veya eklemek isterseniz vadeniz bozulacaktır ve faiz kazancınız olmayacaktır.

Vadeli Mevduat Hesabı, aksini belirtmediğiniz sürece vade sonlarında aynı vade ve güncel tabela faizleri ile otomatik olarak yenilenir. Önceden talimatınızın olması durumunda vade sonunda işleyen faizi vadesiz hesabınıza aktarabilir, nakdinizi dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Nasıl Hesap Açarım?

Fibabanka Vadeli Mevduat Hesabı ürünlerine "merhaba" demek için size en yakın Fibabanka şubesine uğrayıp kimliğiniz ile birlikte hesap açabilirsiniz. Mevcut müşterimizseniz; yeni vadeli mevduat hesaplarınızı Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı veya 444 88 88 Telefon Bankacılığı kanallarımız aracılığıyla kolaylıkla açabilirsiniz.

Vadeli Hesap Para Birimleri

Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan açılan E-mevduat para birimleri: TL, EUR, USD

Şubelerimiz aracılığıyla açılan vadeli mevduat para birimleri: TL, EUR, USD, CHF, GBP, CAD, RUB