Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
  • Western Union Ödemeleri

Western Union Neler Sunar?

Tüm dünyaya, kolay, güvenli ve dakikalar içinde para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz çok kolay. Western Union’ın güçlü altyapısı, 200'den fazla ülke ve bölgede 437.000'den fazla acente hizmet noktası ile yaygın hizmet ağı işlerinizi çok kolaylaştıracak.

Bu sistem ile herhangi bir hesaba ihtiyaç duymaksızın para transfer işlemlerinizi gerçekleştirin, alıcı komisyonu ödemeden Western Union’ın yaygın erişim ağı ile dakikalar içinde para transferi işlemlerinizi tamamlayın.

Konu hakkında detaylı bilgi için, Fibabanka şubelerini ziyaret edebilir, 444 88 88 Telefon Bankacılığı’ndan bize ulaşabilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler

  • Western Union ile TL, ABD Doları ve muadili Euro döviz cinslerinde para gönderimi ve alımı yapabilirsiniz. İşlem limitleri ise; para gönderim ve alım, döviz cinsi, ülkeye göre farklılık gösterir.
  • Tüm Fibabanka şubelerinden, Western Union yetkilimizin vereceği "Western Union Para Gönderim" formundaki bilgileri doldurarak komisyon ücreti ile birlikte geçerli kimlik belgenizi vererek para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Para gönderim işleminiz bittikten sonra müşteri temsilcisinin size vereceği para transfer kontrol numarasını (MTCN) alıcıya bildirirseniz, alıcının parasını hızlı bir şekilde teslim almasını sağlayabilirsiniz.
Ücret Tarifesi