Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Sayfayı Değiştirin

İş Birliği/Ortaklıklar

Üreticilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak fırsatlar için geliştirdiğimiz iş birlikleri ile çiftçilerimizin yanındayız. Gübre alımından akaryakıt masraflarına kadar birçok ihtiyaca çözüm Fibabanka’da!

tarfin

Tarfin

Fibabanka’dan üreticiye kefilsiz, ipoteksiz, masrafsız kredi! Tarfin bayilerinden yapacağınız gübre, tohum ve yem gibi alışverişleriniz için Hasat Vadeli Kredi’den yararlanın, hasat zamanı nakit akışınıza göre kredinizi ödeme fırsatını yakalayın!

Detaylı Bilgi

Pancar Kooperatifi

Fibabanka’dan üreticiye kefilsiz, ipoteksiz, masrafsız kredi! Pancar Kooperatifi bayilerinden yapacağınız gübre, tohum ve yem gibi alışverişleriniz için Hasat Vadeli Kredi’den yararlanın, hasat zamanı nakit akışınıza göre kredinizi ödeme fırsatını yakalayın!

Detaylı Bilgi

Tariş

Fibabanka’dan üreticiye kefilsiz, ipoteksiz, masrafsız kredi! Tariş bayilerinden yapacağınız gübre, tohum ve yem gibi alışverişleriniz için Hasat Vadeli Kredi’den yararlanın, hasat zamanı nakit akışınıza göre kredinizi ödeme fırsatını yakalayın!

Detaylı Bilgi

650x474-02

Trakya Birlik

Fibabanka’dan üreticiye kefilsiz, ipoteksiz, masrafsız kredi! Trakya Birlik bayilerinden yapacağınız gübre, tohum ve yem gibi alışverişleriniz için Hasat Vadeli Kredi’den yararlanın, hasat zamanı nakit akışınıza göre kredinizi ödeme fırsatını yakalayın!

Detaylı Bilgi