Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
bes-detay-650x474
Sayfayı Değiştirin

Fibabanka’dan Geleceğinize Ek Katkı, BES’te!

 • Kampanya Detay ve Koşulları

Fibabanka Mobil veya İnternet Bankacılığı’ndan BES yaptırın, 1.500 TL’ye kadar Ek Katkı Payı kazanın.

Kampanya Detay ve Koşulları:

 • Kampanya 30/06/2024 tarihine kadar Fibabanka Mobil veya İnternet Bankacılığı’ndan yapılan HDI Fibaemeklilik Bireysel Emeklilik sözleşmeleri için geçerlidir.
 • Bireysel Emeklilik Sistemi’ne (BES) dahil olan ve aylık katkı payı tutarı en az 250 TL olan katılımcılarımıza ek fayda kapsamında HDI Fibaemeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından, bir defaya mahsus aylık katkı payı tutarına eşit değerde ek katkı payı ödemesi yapılacaktır.
 • Kampanyada sözleşme başına kazanılabilecek en fazla ek katkı payı tutarı 1.500 TL’dir. Aylık katkı payı tutarı 1.500 TL üzeri olan sözleşmeler için 1.500 TL ek katkı payı tutarı yatırılacaktır.
 • 3 aylık, 6 aylık ve yıllık ödemeli sözleşmeler için, ödenen tutarın aylık katkı payı tutarı kadar ek katkı payı, kampanya dahilinde başlatılan sözleşmeye yatırılacaktır. Örneğin; yıllık 24.000 TL katkı payı olan sözleşmenin aylık katkı payı tutarı 2.000 TL’dir. Maksimum ödenecek ek katkı payı tutarı 1.500 TL olduğu için, bu örnek kapsamında 1.500 TL ek katkı payı ödemesi yapılır.
 • Kampanyadan faydalanmaya hak kazanılabilmesi için asgari katkı payı tutarının 250 TL olması ve aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık ödeme tipine göre, ilk iki vadeye ait katkı payı ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ilk katkı payı tahsilatına ilişkin tutarın şirkete intikal etmesi ve sözleşmenin “yürürlük” statüsüne girmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım sağlanırken girilen ilk katkı payının ikinci ödeme döneminde değiştirilmesi durumunda katkı payı tutarının ikinci ödeme döneminde (ikinci ayda) 250 TL’nin altına düşürülmesi durumunda ödül kazanılamaz (Ör. Aylık 500 TL ile kampanyaya katılan katılımcı, katkı payı tutarını 2. ayda 249 TL’ye düşürürse ödül kazanamaz). Katkı payı tutarının ikinci ödeme döneminde (ikinci ayda) artırılması durumunda ilk vadeye ait katkı payı tutarı kazanılır (Ör. Kampanyaya aylık 250 TL ile katılan katılımcı, katkı payı tutarını 2. ayda 500 TL’ye yükseltirse, ilk katkı payı tutarı olan 250 TL tutarında ödül kazanır).
 • Kampanya döneminde, katılımcı adına başlatılan sadece ilk Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için kampanyaya hak kazanılabilecektir. 
 • Aynı kampanya döneminde, HDI Fibaemeklilik Bireysel Emeklilik sözleşmeleri için birden fazla kampanya düzenlenebilir. Katılımcı/kanuni temsilci, Fibabanka Mobil veya Internet Bankacılığı’ndan gerçekleştirdiği BES başvurusu sırasında sadece tercihini belirttiği kampanyadan yararlanacaktır. 
 • Daha önce Fibabanka Mobil’de; BES, Trendyol, CarrefourSA ve nakit TL kampanyasına katılanlar, bu kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için Mobil BES kampanyalarından herhangi birine katılmamış olması gerekmektedir.
 • Ödülün hak edilebilmesi için ilgili Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin 2 aylık cayma süresinin dolması ve sözleşmenin ödenmemiş (açık) vade borcunun bulunmaması gereklidir.
 • Hak edilen ek katkı payı tutarı, sözleşme düzenlenme tarihinde başlayan 2 aylık cayma süresinin tamamlanmasının ardından, 10 iş günü içerisinde kampanya dahilinde başlatılan sözleşmeye yatırılacaktır.
 • HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme, iptal etme/durdurma hakkına sahiptir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar