Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Sayfayı Değiştirin

Fibabanka’da Kariyer

Kariyer Yönetimimiz

Bankamızın hizmet politikasına göre performansını sürekli yükselten, çalışmalarıyla katma değer yaratan ve daima en iyisine odaklanan çalışanlarımız, Fibabanka’daki kariyerlerinin en üst noktalarına kadar yükselme imkânına sahip olurlar. Bankamızın değerlerini benimseyen, uzmanlıkla işini yürüten ve alanlarında kuralları kendi koyan çalışma arkadaşlarımız öncelikli olarak değerlendirilir. Bu nedenle, yöneticilerimiz büyük oranda kendi içimizden yetişir.

Yatay ve dikey tüm kariyer olanaklarını Intranet portalımız ve e-posta aracılığıyla çalışanlarımızla paylaşırız.

Bankamızdaki açık pozisyonlar için linkten başvuru yapabilirsiniz.

Yönetici Adayı Yetiştirme Sürecimiz

Yönetici adaylarının kendi içimizden yetiştirilmesi öncelikli hedefimizdir. Bunun için Bankamızda 2012 yılından bu yana Management Trainee (MT) Programı uygulanmaktadır.

Çalışanlarımızın kariyer sürecini, planladığımız eğitimler ile destekleriz.

Nitelikli insan kaynağının sürekliliğini sağlamak için yönetici adayı yetiştirme programları düzenler, aynı zamanda yönetici seviyesindeki atamalarda, Bankamızda uygun olan adaylara öncelik veririz.

İşe Alım ve İş Başvurusu Süreçlerimiz

Fibabanka Ailesi’nin bir parçası olmak üzere; görevin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip, yetkinlikleriyle Bankamızı temsil edebilecek, katma değeri yüksek, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın ve üniversite mezunu adaylar mülakata davet edilir.

Yeni mezun olmuş adayların işe alımında ise genel yetenek testleri uygulanır ve düzenlenen mülakatlar sonucunda başvuru süreci tamamlanır.

İş başvurusu için açık pozisyonlarımızın duyurularına Kariyer.net ve LinkedIn üzerinden ulaşabilirsiniz.