İNTERNET BANKACILIĞI
Önerilen Aramalar
Sayfayı Değiştirin

Fibabanka’da Kariyer

Kariyer Yönetimimiz

Bankamız hizmet politikasına göre performansını sürekli yükselten, çalışmalarıyla katma değer yaratan ve daima en iyisine odaklanan çalışanlarımız, Fibabanka kariyerinde en üst noktalara kadar yükselme imkânına sahip olurlar. Bankamızın değerlerini benimseyen ve uzmanlıkla işini yürüten çalışanlar öncelikli olarak değerlendirilir. Bu nedenle, yöneticilerimiz büyük oranda kendi içimizden yetişir.

Yatay ve dikey tüm kariyer olanaklarını Intranet portalımız aracılığıyla çalışanlarımızla paylaşırız.

Bankamızdaki açık pozisyonlar için linkten başvuru yapabilirsiniz.

Yönetici Adayı Yetiştirme Sürecimiz

Yönetici adaylarının kendi içimizden yetiştirilmesi öncelikli hedefimizdir. Bunun için Management Trainee (MT) Programı 2012 yılından beri Bankamızda uygulanmaktadır.

Çalışanlarımızın kariyer sürecini planladığımız eğitimler ile destekliyoruz. Nitelikli insan kaynağının sürekliliğini sağlamak için yönetici adayı yetiştirme programları düzenliyoruz. Yönetici seviyesinde atama gerektiğinde, Bankamızda uygun olan adaylara her zaman öncelik veririz.

İşe Alım ve İş Başvurusu Süreçlerimiz

Deneyimli personel ihtiyaçlarımızda; görevin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip, yetkinlikleriyle Bankamızı temsil edebilecek, katma değeri yüksek, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın ve üniversite mezunu adaylar mülakata davet edilir. İşe alım süreci olumlu olan adaylar, Fibabanka Ailesi’ne katılabilir.

Yeni mezun adayların münferit olarak işe alımında genel yetenek testleri uygulanır ve düzenlenen mülakatlar sonucunda adaylık süreci sonuçlanır.

İş başvurusu için açık pozisyonlarımızın duyurusunu Kariyer.net ve LinkedIn üzerinden gerçekleştiriyoruz.