Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Sayfayı Değiştirin

Duyuru ve Haberler

23 Aralık 2018 Sistem Bakım Çalışması

Size daha iyi hizmet verebilmek için 23 Aralık gecesi her zamankinden biraz daha fazla çalışacağız!

23/12/2018 tarihinde 03:00 - 04:00 saatleri arasında Bankamız sistemlerinde yapacağımız kısa süreli çalışmalar nedeniyle, İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık ve ATM kanallarımızdan hizmet veremeyeceğimizi paylaşırız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kiraz Hesap ile İlgili Değişiklik

Bakiyeye göre değişen vadesiz alt limitler güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

06 Aralık 2018 Sistem Bakım Çalışması

Size daha iyi hizmet verebilmek için 6 Aralık akşamı her zamankinden biraz daha fazla çalışacağız!

06/12/2018 tarihinde 10:00 - 10:05 saatleri arasında Bankamız sistemlerinde yapacağımız kısa süreli çalışmalar nedeniyle, Banka Kartlarımız ve Kredi Kartlarımız kullanılamayacaktır. ATM ve POS cihazlarımızdan da hizmet veremeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

21 Aralık 2018 Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için biz 21 Aralık gecesi her zamankinden biraz daha fazla çalışacağız! 21/12/2018 tarihinde 04:00 - 06:30 saatleri arasında Bankamız sistemlerinde yapacağımız kısa süreli çalışmalar nedeniyle, Banka Kartlarımız ve Kredi Kartlarımız kullanılamayacak olup, ATM ve POS cihazlarımızdan hizmet veremeyeceğimizi paylaşırız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

01 Aralık 2018 Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için biz 01 Aralık gecesi her zamankinden biraz daha fazla çalışacağız!

01/12/2018 tarihinde 03:00 - 06:00 saatleri arasında Bankamız sistemlerinde yapacağımız kısa süreli çalışma nedeniyle ATM cihazlarımızdan hizmet veremeyeceğimizi paylaşırız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kredi Kartları için Taksitli İşlemlerdeki Güncellemeler

27 Kasım 2018 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan yönetmelik değişikliğine göre mevcutta 6 (altı) ay taksit imkanı bulunan havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama harcamaları aşağıda belirtilen şekilde yurt içi ve yurt dışı olarak ayrıştırılmıştır. Bu değişiklikle birlikte:

 • Havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda 6 (altı) ay,
 • Havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt içine ilişkin harcamalarda 9 (dokuz) ay taksit imkanı sağlanmaktadır.

Bu değişiklikle birlikte harcama yapılan sektörlere göre taksitlendirme durumları aşağıdaki gibi olmuştur:

Bireysel Kredi Kartlarında;

Genel Sınır3 Ay Taksit Yapılabilecek Harcamalar6 Ay Taksit Yapılabilecek Harcamalar9 Ay Taksit Yapılabilecek HarcamalarTaksitlendirilemeyen Harcamalar
12 AyElektronik eşya alımları• Bilgisayar alımları
• Kulüp ve derneklere yapılan ödemeler
• Yurt dışına ilişkin yapılan havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık ve konaklama harcamaları
• Sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalar
• Sağlık ürünü alımları
• Vergi ödemeleri
• Yurt içine ilişkin yapılan havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık ve konaklama harcamaları
• Kuyum
• Telekomünikasyon
• Doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar
• Yurt dışında yapılan harcamalar
• Yemek
• Gıda
• Alkollü içecek
• Akaryakıt
• Kozmetik
• Ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürün alımları

Kurumsal Kredi Kartlarında;

Mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekiminde taksitlendirme süresinin 9 (dokuz) ayı geçmemesi gerekmektedir.

25 Kasım 2018 Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için biz 25 Kasım gecesi her zamankinden biraz daha fazla çalışacağız! 25/11/2018 tarihinde 03:00 - 05:00 saatleri arasında Bankamız sistemlerinde yapacağımız kısa süreli çalışma nedeniyle Banka Kartlarımız ve Kredi Kartlarımız kullanılamayacak olup, İnternet ve Mobil Bankacılık kanallarımızdan, ATM ve POS cihazlarımızdan da hizmet veremeyeceğimizi paylaşırız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

11 Kasım 2018 Sistem Bakım Çalışması

Değerli müşterimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bu gece her zamankinden biraz daha fazla çalışacağız! 11/11/2018 tarihinde 04:00 - 07:00 saatleri arasında Bankamız sistemlerinde yapacağımız kısa süreli çalışmalar nedeniyle, Banka Kartlarımız ve Kredi Kartlarımız kullanılamayacak olup, ATM ve POS cihazlarımızdan da hizmet veremeyeceğimizi paylaşmak isteriz. Anlayışınız için teşekkürler.

07 Kasım 2018 - 08 Kasım 2018 Sistem Bakım Çalışması

Değerli müşterimiz, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için 07 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 23:00 ile 08 Kasım 2018 Perşembe günü saat 01:00 arasında Bankamız sistemlerinde çalışma yapılacaktır. Bu süre boyunca İnternet ve Mobil Bankacılık kanallarımızdan hizmet veremeyeceğimizi paylaşır, anlayışınız için teşekkür ederiz.

04 Kasım 2018 Sistem Bakım Çalışması

Değerli müşterimiz, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için 04 Kasım 2018 Pazar günü saat 03:00 ile 04:00 arasında Bankamız sistemlerinde çalışma yapılacaktır. Bu süre boyunca ATM’lerimizden hizmet veremeyeceğimizi paylaşır, anlayışınız için teşekkür ederiz.

29 Ekim 2018 Resmi Tatil Nedeniyle Piyasalar İşlem ve Takas Esasları

29 Ekim 2018 Pazartesi gününün tam gün resmi tatil olması nedeniyle piyasalarda uygulanacak işlem ve takas esasları ekte detaylandırılmıştır.

30 Ağustos 2018 Resmi Tatil Nedeniyle Piyasalar İşlem ve Takas Esasları

30 Ağustos 2018 Perşembe gününün tam gün resmi tatil olması nedeniyle piyasalarda uygulanacak işlem ve takas esasları ekte detaylandırılmıştır.

20 Ağustos 2018 Resmi Tatil Nedeniyle Piyasalar İşlem ve Takas Esasları

20 Ağustos 2018 Pazartesi gününün yarım gün, 21/22/23/24 Ağustos 2018 günlerinin tam gün resmi tatil olması nedeniyle piyasalarda uygulanacak işlem ve takas esasları ekte detaylandırılmıştır.

19 Ekim 2018 Cuma günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için biz bu sabah her zamankinden biraz daha fazla çalışacağız! 19/10/2018 tarihinde 05:25-05:35 saatleri arasında Bankamız sistemlerinde yapacağımız kısa süreli çalışmalar nedeniyle Banka Kartlarımız ve Kredi Kartlarımız kullanılamayacak olup, ATM ve POS cihazlarımızdan da hizmet veremeyeceğimizi paylaşırız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yenilenen Kredili Mevduat Hesabı’mız ile acil nakit ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya devam ediyoruz!

10 Kasım 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak değişiklikler sayesinde Kredili Mevduat Hesabı’nı daha etkili kullanabilirsiniz.

KMH Değişiklikleri
 • Kredili Mevduat Hesabı için faiz tahakkuk günü isteğe göre belirlenebilecektir.
 • Bankamız maaş müşterileri (personel, maaş müşterileri, emekli maaş müşterileri) için tahakkuk günü “Maaş Günü” olacaktır. Maaşı 30 gün yatmayan müşterilerimizin faiz tahakkukları ise 41.gün olarak belirlenecektir.
 • Maaş ödeme günlerinde faiz tahakkuk edecektir. Faiz tahakkuk tarihlerinin tatil gününe denk gelmesi durumunda, bir sonraki iş günü faiz tahakkuk edecektir.
 • Faiz tahakkuk ettiği gün ekstre gönderimleri de yapılacaktır. Maaş müşterilerimizin ekstreleri ise her ayın 2’sinde gönderilecektir.
 • Ekstreler basılı ve e-postaya ek SMS ile de gönderilebilecektir. SMS’te yer alacak link ile ekstre içeriğine erişim sağlanabilecektir.
 • Son ödeme tarihi bir sonraki faiz tahakkuk tarihi olarak belirlenecektir. Ekstrenizin kesildiği tarih ile son ödeme tarihiniz arasında 1 ay ödeme süreniz geçerli olacaktır.
 • KKB bildirimleri mevcutta olduğu gibi günlük yapılacak, gecikme bildirimleri ise “son ödeme tarihi” itibarıyla bildirilmeye başlanacaktır.
 • Asgari ödeme tutarı kadar ödeme yapılmaması durumunda, son ödeme tarihinden itibaren belirlenecek anapara tutarına (toplam anapara borcunun %5’i) gecikme faizi işletilecektir. Asgari ödeme tutarının bir kısmının ödenmesi durumunda ise ilgili ödeme önce sırasıyla; faiz, vergiler, komisyon ve anapara tutarından düşecektir. Hesaba gelen alacaklar da aynı sırayla borcunuzdan düşecektir. Kalan anaparaya ise gecikme faizi işletilecektir.
 • Asgari ödeme tutarı hesaplanırken anapara tutarınızın % 5’i ile dönem içindeki anapara borç tutarınız çarpılır, bu tutara dönem içi faiz ve vergiler toplamı ile varsa önceki dönemden kalan ödenmemiş borç tutarınız eklenir.
 • Asgari Ödeme Tutarı = Dönem içi Anapara Borç Tutarı * Anapara Oranı (%5) + Dönem içi Faiz + Önceki Dönemden Kalan Ödenmemiş Borçlar Toplamı (anapara ve faiz)
 • Yapılacak değişiklikle yansıyacak KMH faizleri ve hesap özeti ücreti ile müşterilerimizin Kredili Mevduat Hesapları limit aşımına uğrayabilecektir.
 • “Ödeme Talimatlı” ve “Ödeme Talimatsız” Kredili Mevduat Hesabı, başvuru sırasında müşterinin tercihine göre açılacaktır. “Ödeme Talimatlı” açılan hesaplar, tüm işlemlere açık tutulacak olup, “Ödeme Talimatsız” açılan hesaplardan sadece nakit çekim işlemleri gerçekleştirilebilecektir.
 • Müşterilerimizin tercihine göre kredi ödemeleri de Kredili Mevduat Hesabı’ndan tahsil edilebilecektir.

Detaylı bilgi: 444 88 88 Telefon Bankacılığı ve tüm Fibabanka şubeleri.

7 Ekim 2018 Pazar günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 7 Ekim 2018 Pazar, saat 03:00 ile 04:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında ATM’lerimiz, POS cihazlarımız, Banka Kartlarımız ve Kredi Kartlarımızdan hizmet verilemeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kredi Kartı ve Kredili Mevduat Faiz Oran Değişikliği Hakkında

16 Eylül 2018 tarihinde TCMB tarafından iletilen duyuruya istinaden Kredi Kartları ve Kredili Mevduat Hesabı (KMH)için uygulanan faiz oranları güncellenmiştir.

Yeni güncellemeler doğrultusunda:

Bireysel Kredi kartlarımızı kullanan mevcut müşteriler için 12 Kasım 2018 tarihinden itibaren:

 • TL Aylık faiz oranı %2.02 yerine %2.25,
 • TL  Aylık gecikme faiz oranı %2.52 yerine %2.75,
 • USD Aylık faiz oranı %1.62 yerine %1.80,

Ticari Kredi kartlarımızı kullanan mevcut müşteriler için 01 Ekim 2018 tarihinden itibaren:

 • TL Aylık faiz oranı %2.02 yerine %2.25,
 • TL  Aylık gecikme faiz oranı %2.52 yerine %2.75,
 • USD Aylık faiz oranı %1.62 yerine %1.80,

Kredili Mevduat Hesabı kullanımlarında için 20 Ekim 2018 tarihinden itibaren:

 • Aylık faiz oranı %2.02 yerine %2.25,
 • Aylık gecikme faiz oranı %2.52 yerine %2.75 olarak uygulanacaktır.

01 Ekim 2018 tarihinden sonra ürünlerimizi ilk defa kullanacak müşterilerimiz için:

Kredi Kartı alışveriş ve nakit avans işlemlerinde

 • TL Aylık faiz oranı %2.02 yerine %2.25,
 • TL  Aylık gecikme faiz oranı %2.52 yerine %2.75,
 • USD Aylık faiz oranı %1.62 yerine %1.80,

Kredili Mevduat Hesabı kullanımlarında ise

 • Aylık faiz oranı %2.02 yerine %2.25,
 • Aylık gecikme faiz oranı %2.52 yerine %2.75 olarak uygulanacaktır.

23 Eylül 2018 Pazar günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 23 Eylül 2018 Pazar günü, saat 03:00 ile 04:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında ATM’lerimiz, POS cihazlarımız, Banka Kartlarımız ve Kredi Kartlarımızdan hizmet verilemeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.

28 Eylül 2018 Cuma günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 28 Eylül 2018 Cuma günü, saat 05:00 ile 06:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır.

Bu saatler arasında ATM’lerimizden hizmet verilemeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kredi Kartları için Taksitli İşlemlerdeki Güncellemeler Hakkında

15 Ağustos 2018 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan yönetmelik değişikliğine göre; 15 Ağustos 2018 tarihi itibarıyla, Kredi Kartı kullanımlarında uygulanacak taksit sınırları aşağıdaki gibi olacaktır

Ticari Kartlar:

Kurumsal kredi kartları ile mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi 9 ayı geçemez.

Bireysel Kartlar:

 

Mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi 12 ayı geçemez. Bu süre; elektronik eşya alımlarında 3 ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde 9 ay olarak uygulanır. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Bireysel Kredi Kartlarındaki Yeni Taksit Sınırları

Genel Sınır3 Ay Taksit Yapılabilecek Harcamalar6 Ay Taksit Yapılabilecek Harcamalar9 Ay Taksit Yapılabilecek HarcamalarTaksitlendirilemeyen Harcamalar
12 AyElektronik eşya alımlarıBilgisayar alımları, kulüp ve derneklere yapılan ödemeler, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklamaSağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalar, sağlık ürünü alımları, vergi ödemeleriKuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürün alımları

26 Temmuz 2018 Perşembe günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 26 Temmuz 2018 Perşembe günü, saat 04:00 ile 07:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında ATM’lerimiz, POS cihazlarımız, Banka Kartlarımız ve Kredi Kartlarımızdan hizmet verilemeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.

30 Haziran 2018-Kredi Kartı ve Kredili Mevduat Faiz Oran Değişikliği Hakkında

30 Haziran 2018 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan tebliğ değişikliğine göre; 04 Ağustos 2018 tarihi itibarıyla, KMH ve Kredi Kartı olan müşterilerimize aşağıda belirtilen faiz oranları uygulanacaktır.

Kredi Kartı alışveriş ve nakit avans işlemlerinde;

• Aylık faiz oranı %1,84 yerine %2,02
• Aylık gecikme faiz oranı %2,34 yerine %2,52
• Yabancı para cinsinden yapılan işlemlerde aylık faiz oranı %1,47 yerine %1,62

olarak uygulanacaktır.

Kredili Mevduat Hesabı kullanımlarında;

• Aylık faiz oranı %1,84 yerine %2,02
• Aylık gecikme faiz oranı %2,34 yerine %2,52

olarak uygulanacaktır.

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Hakkında

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Hakkında bilgi almak tıklayın.

14-15 Haziran 2018 Resmi Tatil Nedeniyle Piyasalar İşlem ve Takas Esasları

14-15 Haziran 2018 Resmi Tatil Nedeniyle Piyasalar İşlem ve Takas Esasları için tıklayın.

2-3 Haziran 2018 Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 2 Haziran 2018 Cumartesi 23:00 ile 3 Haziran 2018 Pazar saat 08:00 saatleri arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında ATM’lerimiz, POS cihazlarımız, Banka Kartlarımız ve Kredi Kartlarımızdan hizmet verilemeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.

14 Mayıs 2018 Çarşamba günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 14 Mayıs 2018 Pazartesi günü, saat 03:00 ile 04:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında ATM’lerimiz, POS cihazlarımız, Banka Kartlarımız ve Kredi Kartlarımızdan hizmet verilemeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.

11 Mayıs 2018 Cuma günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 11 Mayıs 2018 Cuma günü, saat 03:00 ile 04:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında ATM’lerimiz, POS cihazlarımız, Banka Kartlarımız ve Kredi Kartlarımızdan hizmet verilemeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.

1 Mayıs 2018 Resmi Tatil Nedeniyle Piyasalar İşlem ve Takas Esasları

1 Mayıs 2018 Salı gününün tam gün resmi tatil olması nedeniyle piyasalarda uygulanacak işlem ve takas esasları ekte detaylandırılmıştır.

26 Nisan 2018 Perşembe günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 26 Nisan 2018 Perşembe günü, saat 18:30 ile 20:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında Fibabanka İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarımızdan hizmet verilemeyecektir. Anlayışınız için teşekkürler.

25 Nisan 2018 Çarşamba günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 25 Nisan 2018 Çarşamba günü, saat 18:30 ile 20:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında Fibabanka İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarımızdan hizmet verilemeyecektir. Anlayışınız için teşekkürler.

22 Nisan 2018 Pazar günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 22 Nisan 2018 Pazar günü, saat 02:30 – 11:30 arası güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında ATM’lerimiz, POS cihazlarımız, Banka Kartlarımız ve Kredi Kartlarımızdan hizmet verilemeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.

30 Mart 2018 Cuma günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 30 Mart 2018 Cuma günü, saat 05:00 ile 06:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında ATM’lerimizden hizmet verilemeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.

23 Mart 2018 Cuma günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 23 Mart 2018 Cuma günü, saat 04:00 ile 05:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında ATM’lerimiz, POS cihazlarımız, Banka Kartlarımız ve Kredi Kartlarımızdan hizmet verilemeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.

18 Mart 2018 Pazar günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 18 Mart 2018 Pazar günü, saat 00:00 ile 07:30 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında Fibabanka İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarımızdan hizmet verilemeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.

08 Mart 2018 Perşembe günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 08 Mart 2018 Perşembe günü, saat 00:00 ile 05:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında Fibabanka İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarımızdan hizmet verilemeyecektir. Anlayışınız için teşekkürler.

06 Mart 2018 Salı günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 06 Mart 2018 Salı günü, saat 05:00 ile 06:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında ATM’lerimiz, POS cihazlarımız, Banka Kartlarımız ve Kredi Kartlarımızdan hizmet verilemeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Genel Kurul Toplantı Daveti

Genel Kurul Toplantı Daveti için tıklayınız.

23 Şubat 2018 Cuma günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 23 Şubat 2018 Cuma günü, saat 03:00 ile 06:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında ATM’lerimiz ve Banka Kartlarımızdan hizmet verilemeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.

18 Şubat 2018 Pazar günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 18 Şubat 2018 Pazar günü, saat 03:00 ile 04:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında Fibabanka İnternet Bankacılığı, Fibabanka Mobil Bankacılık ve ATM kanallarımız ile Banka Kartlarımızdan hizmet verilemeyecek olup anlayışınız için teşekkür ederiz.

2017 Yılında Mevduat, Emanet Ve Alacakları Zamanaşımına Uğrayan Müşterilerimize Yönelik Önemli Duyuru

2017 yılında, Bankamız nezdinde zamanaşımına uğrayan mevduat, emanet ve alacakların hesap ve hesap sahiplerine ilişkin listesi web sitemiz www.fibabanka.com.tr’de yayınlanmıştır.

İlgili listede isim ve hesap bilgileri yer alan müşterilerimizin, ilan edilen zamanaşımına uğramış her türlü mevduat, emanet ve alacakları için  18 Haziran 2018 tarihine kadar bağlı bulundukları Fibabanka Şubesi’ne kimlik belgeleri ile başvurmaları gerekmektedir.

Söz konusu yasa gereği, gerçekleştirilmeyen başvurular durumunda zamanaşımına uğramış olan mevduat bakiyeleri Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na devredilecektir.

Bilgilerinize sunulur.

Fibabanka A.Ş.

14 Şubat 2018 Çarşamba günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 14 Şubat 2018 Çarşamba günü, saat 00:00 ile 03:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında ATM’lerimiz ve Banka Kartlarımızdan hizmet verilemeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.

21 Ocak 2018 Pazar günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Bankamız sistemlerinde 21 Ocak 2018 Pazar günü, saat 00:00 ile 05:00 arasında güncelleme çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında Fibabanka İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarımızdan hizmet verilemeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.

11 Ocak 2018 Perşembe günü Sistem Bakım Çalışması

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için İnternet ve Mobil Bankacılık kanallarımızda 11 Ocak 2018 Perşembe günü saat 01:00 ile 05:00 arasında bakım çalışması yapılacaktır. Bu saatler arasında İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarımızdan hizmet veremeyecek olup, anlayışınız için teşekkür ederiz.