Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Sayfayı Değiştirin

Ödüllerimiz 2022

Yılın Bankası Ödülü Fibabanka’nın!

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından düzenlenen Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri'nde “Yılın Bankası” ödülüne layık görülmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Girişimci Kurumlar Platformu Kurumsal Girişimcilik Ödülleri’nden Bankamıza 2 Ödül Birden!

Girişimci Kurumlar Platformu Kurumsal Girişimcilik Ödülleri’nde; “Startup Dostu Şirketler” ve Figopara iş birliğimiz ile “En Etkili Kurum & Girişim İş Birliği” kategorilerinde ödüle layık görüldük.

İnsan Kaynakları Uygulamalarımıza 4 Ödül Birden!

Brandon Hall Group 2022 Mükemmellik Ödülleri’nde İnsan Kaynakları uygulamalarımız ile 4 ödül birden almış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Best Use of Blended Learning kategorisinde “Liderlik Akademisi” programımız ile Gümüş ödül, Best Advance in Talent Acquisition Process kategorisinde “Fintern Future Talent Programımız” ile Bronz ödül, Best New Hire Onboarding Program kategorisinde Fibabanka Mükemmel Onboarding programımız ile Bronz ödül, Best Diversity, Equity & Inclusion Strategy kategorisinde “Eşitlik & Kapsayıcılık” çalışmalarımızla Bronz ödüle layık görüldük.

ARC Awards’tan 2021 Yılı Faaliyet Raporumuza Ödül!

Bağımsız ödül kurulu MerComm tarafından bu yıl 36’ıncısı düzenlenen ve dünyanın en iyi faaliyet raporlarının belirlendiği ARC Awards’ta 2021 Yılı Faaliyet Raporumuz ile ''Online PDF Raporlar'' kategorisinde Bronz Ödül kazanmaktan mutluluk duyuyoruz.

IDC Finans Teknolojileri Ödülleri’nden Bankamıza 2 Ödül Birden!

IDC Finans Teknolojileri Ödülleri’nde 2 ödül birden almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Varlık Yönetimi projemizle birincilik ödülünü alırken, Fibabanka Mobil Pazaryeri projemizle ikincilik ödülüne layık görüldük.

IDC CIO Summit’ten Bankamıza Ödül

IDC CIO Summit 2022’de; “Fibabanka BTPanel” projemizle “Future of Work - Metrics & KBIs” kategorisinde ve “Agile Delivery & DevOps” projemizle “Future of Work - Borderless Organization” kategorisinde 3.lük ödülünü kazanmaktan mutluluk duyuyoruz.

Fintern Future Talent Programımıza Ödül!

Toptalent TOP100 Talent Programı 2022'de, geleceğin teknoloji uzmanlarını, mühendislerini ve liderlerini yetiştirmek için geliştirdiğimiz, yenilikçi işe alım programımız Fintern Future Talent Programı ile "Bankacılık ve Finans" kategorisinde ikinci olduk.

Academy of Interactive & Visual Arts’tan Symphony Mobil Uygulamamıza Ödül!

Academy of Interactive & Visual Arts tarafından düzenlenen Communicator Awards’tan, kurum içi mobil uygulamamız Symphony Mobile ile "Mobile/Business" kategorisinde üstünlük ödülünü kazanmaktan mutluluk duyuyoruz.