Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Sayfayı Değiştirin

Ödüllerimiz 2021

IDC DX Summit Türkiye’den Bankamıza 3 Ödül Birden!

idc-turkiye

IDC DX Summit'te 3 ödül birden almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Omnia projemizle "Future Enterprise Project of 2021" ve Help-Desk IVR Solition projemizle "Future of Dijital Infrastructure Project of 2021" kategorilerinde ikincilik ödüllerini alırken, Bilgi Teknolojileri ve Bankacılık Operasyonları’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Serdar Yılmaz da "Best DX Leader of The Year 2021" ödülüne layık görüldü.

Faaliyet Raporlarının Oscar’ı olarak bilinen ARC Awards’tan 2020 Yılı Faaliyet Raporumuza Ödül!

arc-awardstan-2020-yili-faaliyet-raporumuza-odul

Bağımsız ödül kurulu MerComm tarafından bu yıl 35’incisi düzenlenen ve dünyanın en iyi faaliyet raporlarının belirlendiği ARC Awards’ta 2020 Yılı Faaliyet Raporumuz ile ''Online Raporlar İnteraktif'' kategorisinde Onur Ödülü’nü kazanmaktan mutluluk duyuyoruz.

IDC Türkiye tarafından düzenlenen Finans Teknoloji Ödülleri 2021'den FibaFX’e Ödül!

idc-turkiye

Döviz ve kıymetli maden alım satım platformumuz FibaFX ile IDC Türkiye tarafından düzenlenen Finans Teknoloji Ödülleri 2021'de "Müşteri Deneyimi" kategorisinde ödüle layık görülmekten mutluluk duyuyoruz.

Experian SimRisk 2020 - Winter Edition Ödülü’nün sahibi olduk.

experian-simrisk

Risk Yönetimi ekibimiz, yenilikçi çözümler sunarak önemli projeleri hayata geçiren Experian'ın en yeni organizasyonlarından olan interaktif iş yarışması SimRisk 2020 - Winter Edition’ın galibi oldu.

Experian’ın dönemsel olarak, rekabetçi ve güvenli bir ortamda Avrupa’nın çeşitli bankalarından küresel risk uzmanları ve Experian danışmanları arasında bilgi birikimi ve en iyi stratejik uygulamaların paylaşılmasına yardımcı olmak için düzenlediği interaktif iş yarışması SimRisk 2020’de, 8 ülkeden 12 kredi ve risk uzmanı ekip, global düzeyde öneme sahip olan başarı ödülü için mücadele etti.

"Kuralı Sen Koy!" Çalışan Değer Önermemize İletişim Ödülü

prida-iletisim-odulu

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği'nin (İDA) başarılı iletişim projelerini ödüllendirdiği ve bu yıl 4.'sü düzenlenen PRİDA İletişim Ödülleri'nde, "Kuralı Sen Koy" çalışan değer önermemizle (EVP) birincilik ödülüne layık görülmekten mutluluk duyuyoruz.

25 kategoride finale kalan 100’e yakın projeyle birlikte değerlendirilen "Kuralı Sen Koy", 'Değişim Yönetimi & İç İletişim' kategorisinde birinci seçildi.