Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
  • Halka Arz Detayları
  • Başvuru
  • SSS

Lila Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. 30 Nisan ve 2-3 Mayıs 2024 tarihlerinde 37,39 TL fiyatla sabit fiyat ile talep toplama yöntemiyle halka arz oluyor.

Halka Arz Bilgileri
Halka Arz Tarihi:30 Nisan ve 2-3 Mayıs 2024
Halka Arz Fiyatı / Aralığı:37,39 TL
Talep Toplama Tipi (Dağıtım Yöntemi):Borsa Dışında Satış - Sabit Fiyat ile Talep Toplama ve Satış Yöntemi
Borsa Kodu:LILAK
Halka Arz Miktarı (Payı):90.000.000 TL nominal  (Sermaye Artırımı)
30.000.000 TL nominal (Ortak Satışı)
120.000.000 TL nominal (Toplam)
Halka Arz Büyüklüğü:4.486.800.000 TL
Halka Açıklık Oranı:%20,34
Pazar:Yıldız Pazar

 

Detaylar

Aracılık Yöntemi

En İyi Gayret Aracılığı yöntemiyle

Şirketin Halka Arz Öncesi Çıkarılmış ve Halka Arz Sonrası Çıkarılmış Sermayesi

Halka Arz Öncesi Çıkarılmış Sermaye 500.000.000 TL nominal

Halka Arz Sonrası Çıkarılmış Sermaye 590.000.000 TL nominal

Taahütler

Mevcut pay sahipleri Orhan Öğücü, Aydın Öğücü, Celal Öğücü, Hatice Öğücü, Burcu Öğücü Giritli, Alp Öğücü, Duygu Öğücü, Huriye Öğücü, Nuray Darıcı, Murat Öğücü, İrem Öğücü Öngen, Nazlı Gözübüyük, Onur Öğücü Şirket paylarının BİST’te işlem görme tarihinden itibaren 1 yıl boyunca halka arza konu olmayan Şirket paylarını dolaşımdaki pay miktarının artmasına yol açacak şekilde BIST’veya BIST dışında satışa veya halka arza konu etmeyeceklerine, bu doğrultuda bir karar almayacaklarına ve/veya Borsa İstanbul’a veya SPK’ya veya yurtdışındaki herhangi bir menkul kıymetlere ilişkin düzenleyici kurum, borsa veya kotasyon otoritesine başvuruda bulunmayacaklarına, bu süre boyunca ilerde yeni bir satış veya halka arz yapılacağına dair bir açıklama yapmayacaklarına, başka yatırımcı hesaplarına virmanlamayacaklarına, veya borsada özel emir ile ve/veya toptan satış işlemine konu etmeyeceklerine, fiyat istikrarı işlemleri üzerinden aldıkları paylar olur ise bu payları halka arz fiyatının altında bir fiyattan borsa’da satmayacaklarına, bu payların halka arz fiyatının altında borsada satılması sonucu doğuracak şekilde herhangi bir işleme tabi tutmayacaklarına, söz konusu payların kısmen veya tamamne bu kısıtlamaya uygun olarak satılması veya devredilmesi durumunda, özel durum açıklaması yapacaklarına ve Borsa İstanbul dışında yapılacak satışlarda satılan payları alanlarında bu sınırlamaya tabi olacaklarını alıcılara bildireceklerine dair taahhütte bulunmuşlardır.

Halka Arz Gelirlerinin Kullanımı

Şirket'in halka arzdan elde edeceği toplam net gelirin 3.218.470.816 TL olması beklenmektedir. Halka arz kapsamında elde edilecek gelir yeni yatırımlarda, net işletme sermayesinin finansmanında ve finansal borçluluğun azaltımında kullanılacaktır.

Kaynak

Bağımsız Denetim Raporu, Fiyat Tespit Raporu, İzahname

İlginizi Çekebilir

Halka Arz sayfasına giriş yaparak borsa dışında talep toplaması gerçekleştirilen halka arzlar için talepte bulunabilirsiniz. Borsada talep toplanan halka arzlarda ise Borsa Market'te yer alan Piyasalar ekranından ilgili hisse kodunu normal hisse alım işlemi yapar gibi katılım sağlayabilirsiniz.

Borsa Market masraf ve komisyonları için tıklayınız.

Borsa Market Emir Bırakma

 

Borsa Market’te Halka Arz Almak için Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Borsa Market’te hızla işlem yapmak için Görüntülü Bankacılık ile müşterimiz olmanız ve halka arz işlemleri için yatırım hesabınıza para transferi yapmanız yeterli. Fibabanka müşterisi iseniz; yatırım hesabı açılışını Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızda yer alan Borsa Market'ten gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka Mobil’i indirin, Borsa Market'i hemen keşfedin.

Fibabanka QR Kodu

Lila Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ne Zaman Halka Arz Olacak?

Talep Toplama Tarihleri: 30 Nisan ve 2-3 Mayıs 2024

Lila Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. Fiyatı Ne Kadar?

Halka Arz Fiyatı: 37,39 TL

Lila Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. Borsa Kodu ve Sembolü Nedir?

Borsa Kodu/Ticker: LILAK

Lila Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. Büyüklüğü Ne Kadar?

Halka arz büyüklüğü: 4.486.800.000 TL

Lila Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. Halka Arz Nasıl Alınır?

Lila Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. halka arzına Borsa Market’e giriş yaparak Halka Arz menüsünde seçerek talep iletebilirsiniz.