Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
  • Halka Arz Detayları
  • Başvuru
  • SSS
Halka Arz Bilgileri
Halka Arz Tarihi:22-23 Mayıs 2024
Halka Arz Fiyatı / Aralığı:49,50 TL
Talep Toplama Tipi (Dağıtım Yöntemi):Borsada Satış - Sabit Fiyat ile Talep Toplama ve Satış Yöntemi
Borsa Kodu:ONRYT.HE
Halka Arz Miktarı (Payı):12.830.000 TL nominal (Sermaye Artırımı)
6.900.000 TL nominal (Ortak Satışı)
19.730.000 TL nominal (Toplam)
Halka Arz Büyüklüğü:976.635.000 TL
Halka Açıklık Oranı:%31,40
Pazar:Ana Pazar

 

Detaylar

Aracılık Yöntemi

En İyi Gayret Aracılığı yöntemiyle

Şirketin Halka Arz Öncesi Çıkarılmış ve Halka Arz Sonrası Çıkarılmış Sermayesi

Halka Arz Öncesi Çıkarılmış Sermaye 50.000.000 TL nominal

Halka Arz Sonrası Çıkarılmış Sermaye 62.830.000 TL nominal

Taahütler

Şirket paylarının Borsa İstanbul 'da işlem görmeye başladığı tarihten itibaren 1 yıl boyunca bedelli veya bedelsiz sermaye artırımı gerçekleştirmeyeceğine,  Şirket paylarının, dolaşımdaki pay miktarının artmasına yol açacak şekilde satışa  veya halka arza konu edilmeyeceğine, bu doğrultuda bir karar alınmayacağına, ve/veya Borsa İstanbul'a veya SPK'ya veya yurtdışındaki herhangi bir menkul kıymetlere ilişkin düzenleyici kurum, borsa veya kotasyon otoritesine başvuruda bulunulmayacağına, ve bu süre boyunca ilerde yeni bir satış veya halka arz yapılacağına dair bir açıklama yapılmayacağına yönelik taahhütte bulunmuştur.

Şirket ortakları Cengiz Dede, Noyan Burçin Dede, Tolga Dede, Zeynep Dede Zülfikar ve Nurgül Dede Şirket paylarının BİST'te işlem görme tarihinden itibaren 1 yıl boyunca sahip olduğu Şirket paylarını dolaşımdaki pay miktarının artmasına yola açacak şekilde BIST veya BIST dışında satışa veya halka arza konu etmeyeceğini, bu doğrultuda bir karar almayacağını  Borsa İstanbul'a veya SPK'ya veya yurtdışındaki herhangi bir menkul kıymetlere ilişkin düzenleyici kurum, borsa veya kotasyon otoritesine başvuruda bulunmayacağını ilgili payların başka yatırımcı hesaplarına virmanlanmayacağını veya Borsa İstanbul'da özel emir ile ve/veya toptan satış işlemlerine konu etmeyeceğini bu süre boyunca ilerde yeni bir satış veya halka arz yapılacağına dair bir açıklamaya yapmayacağını, yönetim kontrolüne sahip oldukları herhangi bir iştirak ya da bağlı ortaklık eya bunlar adına hareket eden kişiler tarafından da bu sınırlamalara uyulmasını sağlayacaklarını  kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

 

Halka Arz Gelirlerinin Kullanımı

Şirket'in halka arzdan elde edeceği toplam net gelirin 608.255.635,22 TL olması beklenmektedir.

Halka arz kapsamında elde edilecek gelirin iş geliştirme ve işletme sermayesi finansmanında, ar-ge faaliyetlerinin çeşitlendirilmesinde, kapasite artışı ve diğer çeşitli yatırımlarda ve finansal borç ödemelerinde kullanılması planlanmaktadır.

Kaynak

Bağımsız Denetim Raporu, Fiyat Tespit Raporu, İzahname

İlginizi Çekebilir

Halka Arz sayfasına giriş yaparak borsa dışında talep toplaması gerçekleştirilen halka arzlar için talepte bulunabilirsiniz. Borsada talep toplanan halka arzlarda ise Borsa Market'te yer alan Piyasalar ekranından ilgili hisse kodunu normal hisse alım işlemi yapar gibi katılım sağlayabilirsiniz.

Borsa Market masraf ve komisyonları için tıklayınız.

Borsa Market Emir Bırakma

 

Borsa Market’te Halka Arz Almak için Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Borsa Market’te hızla işlem yapmak için Görüntülü Bankacılık ile müşterimiz olmanız ve halka arz işlemleri için yatırım hesabınıza para transferi yapmanız yeterli. Fibabanka müşterisi iseniz; yatırım hesabı açılışını Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızda yer alan Borsa Market'ten gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka Mobil’i indirin, Borsa Market'i hemen keşfedin.

Fibabanka QR Kodu

Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. Ne Zaman Halka Arz Olacak?

Talep Toplama Tarihleri: 22-23 Mayıs 2024

Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. Fiyatı Ne Kadar?

Halka Arz Fiyatı: 49,50 TL

Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. Borsa Kodu ve Sembolü Nedir?

Borsa Kodu/Ticker: ONRYT.HE

Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. Büyüklüğü Ne Kadar?

Halka arz büyüklüğü: 976.635.000 TL

Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. Halka Arz Nasıl Alınır?

Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. halka arzına Borsa Market'te yer alan Piyasalar ekranından ilgili hisse kodunu arayarak normal hisse alım işlemi yapar gibi katılım sağlayabilirsiniz.