Mobil Menü
Önerilen Aramalar
Müşteri Ol / Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına Giriş Yap
Müşteri Ol /
Alışgidiş Noktası Ol
İnternet Bankacılığına
Giriş Yap
Halka_Arz_Odine
Sayfayı Değiştirin

Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş. Halka Arz Oluyor!

Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş. nin halka arzı Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onaylandı. Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş. in halka arz özelliklerini, şirketi ve halka arz gelirlerinin kullanım detaylarını burada bulabilirsiniz.

  • Halka Arz Detayları
  • Başvuru
  • SSS

Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş. 13- 14- 15 Mart 2024 tarihlerinde  30,00 TL fiyatla sabit fiyat ile talep toplama yöntemiyle halka arz oluyor.

Halka Arz Bilgileri
Halka Arz Tarihi:13-14-15 Mart 2024
Halka Arz Fiyatı / Aralığı:30,00 TL
Talep Toplama Tipi (Dağıtım Yöntemi):Borsa Dışında Satış - Sabit Fiyat ile Talep Toplama ve Satış Yönetimi
Borsa Kodu:ODINE
Halka Arz Miktarı (pay):22.100.000 TL nominal (Sermaye Artırımı)
22.100.00 TL nominal (Ortak Satışı)
44.200.000 TL nominal (Toplam)
Halka Arz Büyüklüğü:1.326.000.000 TL
Halka Açıklık Oranı:%40,00
Pazar:Yıldız Pazar

 

Detaylar

Aracılık Yöntemi

En İyi Gayret Aracılığı yöntemiyle

Şirketin Halka Arz Öncesi Çıkarılmış ve Halka Arz Sonrası Çıkarılmış Sermayesi

Halka Arz Öncesi Çıkarılmış Sermaye 88.400.000 TL nominal

Halka Arz Sonrası Çıkarılmış Sermaye 110.500.000 TL nominal

Taahütler

Şirket paylarının Borsa İstanbul 'da işlem görmeye başladığı tarihten itibaren 1 yıl boyunca  Şirket paylarının, dolaşımdaki pay miktarının artmasına (bedelsiz sermaye artırımları olmak üzere) yol açacak şekilde satışa  veya halka arza konu edilmeyeceğine, bu doğrultuda bir karar alınmayacağına, ve/veya Borsa İstanbul'a veya SPK'ya veya yurtdışındaki herhangi bir menkul kıymetlere ilişkin düzenleyici kurum, borsa veya kotasyon otoritesine başvuruda bulunulmayacağına, ve bu süre boyunca ilerde yeni bir satış veya halka arz yapılacağına dair bir açıklama yapılmayacağına yönelik taahhütte bulunmuştur.

Şirket'in mevcut pay sahipleri, Şirket paylarının Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladığı tarihten itibaren 1 yıl boyunca halka arz fiyatının altında bir fiyattan Borsa'da satmayacaklarını, bu sonucu doğuracak herhangi bir işleme tabi tutmayacaklarını, Borsa dışında yapılacak satışlarda da satışa konu payları alanları, burada yer alan kısıtlamalara tabi olduklarını bildireceklerini kabul beyan ve taahhüt etmişlerdir. (Fiyat istikrarı kapsamında alınan paylar ve BİST'ten alım yoluyla elde edilen paylar hariçtir.) Mevcut pay sahipleri, İzahname onay tarihinden itibaren 180 gün boyunca sahip oldukları Şirket paylarını borsada veya borsa dışında satmayacağına, başka yatırımcı hesaplarına virmanlamayacağına veya borsada özel emir ile ve/veya toptan satış işlemlerine konu etmeyeceğine dair taahhütte bulunmuştur. Şirket'in mevcut pay sahipleri, Şirket paylarının Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladığı tarihten itibaren 1 yıl boyunca hiçbir şekilde Borsa’da satmayacaklarını, bu sonucu doğuracak herhangi bir işleme tabi tutmayacaklarını, Borsa dışında yapılacak satışlarda da satışa konu payları alanları, burada yer alan kısıtlamalara tabi olduklarını bildireceklerini kabul beyan ve taahhüt etmişlerdir.

Halka Arz Gelirlerinin Kullanımı

Şirket'in halka arzdan elde edeceği toplam net gelirin 622.332.535 TL olması beklenmektedir. Halka arz kapsamında elde edilecek net gelir yurt dışı yatırımların, işletme sermayesinin ve yeni ürün ile çözümlerin finansmanında kullanılacaktır.

Kaynak

Bağımsız Denetim Raporu, Fiyat Tespit Raporu, İzahname

İlginizi çekebilir

Halka Arz sayfasına giriş yaparak borsa dışında talep toplaması gerçekleştirilen halka arzlar için talepte bulunabilirsiniz. Borsada talep toplanan halka arzlarda ise Borsa Market'te yer alan Piyasalar ekranından ilgili hisse kodunu normal hisse alım işlemi yapar gibi katılım sağlayabilirsiniz.

Borsa Market masraf ve komisyonları için tıklayınız.

Borsa Market Emir Bırakma

 

Borsa Market’te Halka Arz Almak için Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Borsa Market’te hızla işlem yapmak için Görüntülü Bankacılık ile müşterimiz olmanız ve halka arz işlemleri için yatırım hesabınıza para transferi yapmanız yeterli. Fibabanka müşterisi iseniz; yatırım hesabı açılışını Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızda yer alan Borsa Market'ten gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka Mobil’i indirin, Borsa Market'i hemen keşfedin.

Fibabanka QR Kodu

Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş. Ne Zaman Halka Arz Olacak?

Talep Toplama Tarihleri: 13-14-15 Mart 2024

Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş.Fiyatı Ne Kadar?

Halka Arz Fiyatı: 30,00 TL

Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş. Borsa Kodu ve Sembolü Nedir?

Borsa Kodu/Ticker: ODINE

Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş. Büyüklüğü Ne Kadar?

Halka arz büyüklüğü: 1.326.000.000 TL

Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş. Halka Arz Nasıl Alınır?

Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş. halka arzına Borsa Market’e giriş yaparak Halka Arz menüsünde seçerek talep iletebilirsiniz.